Skóra, fura i komóra :) Czyli luzne rozmowy o motoryzacji.

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Słuchajcie żona pod koniec lutego będzie odbierać nową mazdę i mam pytanko do tych co jeżdżą na zimowych oponach o rozm. mniejszy niż letnie.. wszystko jest ok jak się jeździ na zimówkach w rozmiarze mniejszym w stosunku właśnie do opon letnich gdzie są deko większe..? Osobiście zawsze mieliśmy opony zimowe/letnie o tym samym rozmiarze, a w serwisie proponują na zimę kupić o rozm. mniejszy...
 

bubafat

Well-known member
Bez reklam
A wiecie, ze sa takie, ponoc cywilizowane, kraje, w ktorych mozna jezdzic bez prawa jazdy. Mozna odjechac samochodem po niezdanym tescie do domu i wlasciwie jezdzic latami, mimo "braku szczescia" na egzaminie. wystarczy pasazer z prawem jazdy, odbytych 12h lekcji z instruktorem i nie dac sie zlapac na autostradzie, po ktorej nie wolno jezdzic.
U mnie tak jest. Wystarczy zaliczenie testu teoretycznego, aby moc ubezpieczyc samochod. A to co sie dzieje w ubezpieczeniach, to juz wogole jazda bez trzymanki. Rzeczy ktorych nawet nie chce pisac, bo zyjac w Polsce byscie w nie uwierzyli.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Ja dla odmiany zrobiłem sobie dziś wycieczkę krajoznawczą - dziś dolnośląskie. Wiatr przewrócił ciężarówkę - efekt zamknięta autostrada, gigantyczne korki nawet na objazdach.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Już chyba to ktoś wrzucał, ale nadal mi szczęka opada :D
Może kiedyś spotkam ją na drodze, albo już spotkałem? ;)
 
Ostatnia edycja:

Pakolo

Active member
Bez reklam
Brawo dla Babci, widać, że czuje klimat ;)

[youtube]55ulN4W8N9c[/youtube]

Ty dupku żołędny:D Warszawka zaczepia babcię.

Najgorzej jak kobieta nie umie jeździć, a ma dobry samochód. Znajoma ma BMW M5, tam jest chyba coś ponad 500 koni. Przejechałem z nią raz w życiu odcinek 2km i nigdy więcej nie wsiądę do samochodu, który ona prowadzi:D
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ja wczoraj na chwilę przełączyłem na żony " Holyłód":) Koledzy tam babcie mają gest, a właściwie ich mężowie.. Bentlejki za 160 tys $ - 600 KM, a w garażu kilka innych fajnych wozików, a jak mercedes to oczywiście w AMG i to z najmocniejszym silnikiem.. i babcia mówi ze jak furka to tylko z mocnym silnikiem.. :) i potem weź człowieku wsiądź do swojego .. nie wspomnę o komentarzu mojej żony, że jestem sknera bo niby kupuje nowy samochód ale to tylko mazda Cx 3 :) ale szybko przełączyłem bo jeszcze całkiem mogłaby zejść na inny poziom.. a tak zaraz będzie do odbioru nowa śmierdząca mazda i też będzie się cieszyć :) na 8 marca prezent jak znalazł..
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
No jesteś lolek sknera, zamiast kupić żonie przynajmniej CLA AMG to Ty poleciałeś na Mazdzinkę:D Jaki silnik w ogóle dla żony zamówiłeś?
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ona sobie wybrała 120 KM w benzynie tyle że dobrze wyposażony .. jeździła i 150 KM ale jak stwierdziła woli lepsze wyposażenie niż 30 KM więcej,a tym bardziej że to samochód do jazdy po mieście (80-90%).. więc w sumie może i dobrze zrobiła.. a i ten w tym wyposażeniu swoje kosztuje, plus opony zimowe, ubezpieczenie to kwotę daje do zapłaty, a dołożyć z poprzedniego autka nie było bardzo co bo 6 letnia Toyota to szału nie ma.. Proponowałem jej zamiast samochodu kolumny SF Serafino T. ale nie zgodziła się - nie rozumiem jej , bo jeszcze by zostało na kable dobre :) ale kto za kobietami trafi..
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Hej Bubcio - dałem super ofertę i nie potrafiła skorzystać :) a dzisiaj widziałem Maserati w suvie - chyba pierwszy raz - całkiem całkiem wozik - chyba bym się do niego przyzwyczaił :)
 

bubafat

Well-known member
Bez reklam
Taaak wiem ;)

Lolek. Zajrzyj na brytyjskiego Autotradera. Tylko nie szalej z zakupami. Remont silnika (czy skrzyni) Ferrari kosztuje!!!!
 

moto2004

Member
Stanga szczerze polecam ; faktem jest , że kilka m-cy spędza w garażu - na zimę potrzebne inne auto ;) od wiosny wraca na drogi
.. i uzależnia
.. i wszędzie mam dalej
.. i czemu ten śnieg jeszcze leży :x

Jeździłem 5.0 i jest to najbardziej ospałe 400 KM jakie miałem okazję :)
Auto jest bardzo słabo wykonanie, aczkolwiek cena jest adekwatna jak za nowy samochód więc nie czepiam się jedynie stwierdzam fakt. W tej cenie naprawdę jest ok. Wizualnie bardzo ładne auto. Mimo to wolę 63 AMG fakt, że trochę starsze aczkolwiek daje mi więcej funu no i.... się nie psuje :) Minus to pękająca żyłka w dupie za komplet tarcz co każde 25k km ( kosztują około 15k jak się tanio uda zdobyć, zamienników brak a w ASO 26k ) jakież audio by za to skręcił :)
 
Ostatnia edycja:

Pakolo

Active member
Bez reklam
Proponowałem jej zamiast samochodu kolumny SF Serafino T. ale nie zgodziła się - nie rozumiem jej , bo jeszcze by zostało na kable dobre :) ale kto za kobietami trafi..

Nie zgodziła się bo wzięła jeszcze pod uwagę wymianę wzmaka, zakup kondycjonera itd.
Nie dała się zwyczajnie nabrać na same kolumny:D

Coś wczoraj słyszałem, że podobno Opel się sprzedaje żabojadom od Peugeota.
 
Do góry