Skóra, fura i komóra :) Czyli luzne rozmowy o motoryzacji.

werf

Active member
Bez reklam
Ale tymi autami jeździ się okazjonalnie rozumiem ?
Patrząc na obrys auta każdy wyjazd na drogę publiczną wiąże się z utratą dowodu,dobrze myślę ?
 

syneq

New member
Ja to już chyba za stary jestem bo nie rozumiem zakładania za szerokich felg w stosunku do szerokości opon czy to moda taka jest teraz ?
 

Borixon

Active member
Bez reklam
Taki właśnie nurt tuningu przybył do Europy, Werf dobrze myślisz, ale został założony tzw camber i koło schował się idealnie w obrys lecz pod większym kątem.
 

Borixon

Active member
Bez reklam
fb80b53d0cb0c599b90925593beb3b42.jpg


Pakolo ale oni nie jeżdżą tak.
 

syneq

New member
Nie znam się na bmw nie wiem jaki to model E..ale moim zdaniem to najfajniejsza buda jaka bmw kiedykolwiek zbudowała [emoji106]
 
Ostatnia edycja:

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Oj to malo bmw widziales. Stare alpiny sa piekne.

Ja swoja e38 w przyszlym roku na zyletki musze puscic. Powiem szczerze super auto, te dzisiejsze konserwy nie maja nawet podskoku do starej 740.

Jeszcze jak PIS dorypie mi tysiace na ubezpieczenie za ten samochod...

Ciekawe jak bedzie wygladac sprawa z autami zabytkowymi, czy tez beda oplaty z kosmosu? Bo tak jeszcze troche i moja bemka by sie zalapala jako.zabytek heheh.

No i trzecia sprawa skoro silnik jest czescia wymienna samochodu, wiec co sie stanie jak do bmw 2l bede chcial wstawic silnik 4l. To jaka kwote ubezp mi naloza xD
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Oj to malo bmw widziales. Stare alpiny sa piekne.

Ja swoja e38 w przyszlym roku na zyletki musze puscic. Powiem szczerze super auto, te dzisiejsze konserwy nie maja nawet podskoku do starej 740.

Jeszcze jak PIS dorypie mi tysiace na ubezpieczenie za ten samochod...

Ciekawe jak bedzie wygladac sprawa z autami zabytkowymi, czy tez beda oplaty z kosmosu? Bo tak jeszcze troche i moja bemka by sie zalapala jako.zabytek heheh.

No i trzecia sprawa skoro silnik jest czescia wymienna samochodu, wiec co sie stanie jak do bmw 2l bede chcial wstawic silnik 4l. To jaka kwote ubezp mi naloza xD

Skad ty masz informacje o tysiącu do ubezpieczenia?! I co ma pis do tego?? Firmy same nakręciły fale, polityka nie miała miejsca. Jedyne co chcą zrobić to 500 zł rocznie za state auto. Nic wiecej.
 

Borixon

Active member
Bez reklam
500zl za jak twierdzą stare auta, dla mnie to nie jest jeszcze stary wóz, Panowie nie każdego stać na 10 letni wóz z segmentu B a nie mówię już o klasie premium.

Tak z innej bajki:
8c4f54b746e9df0390c339f1ac1a17d7.jpg
 
Do góry