Sklep OSKAR MEDIA z Warszawy

ARTURECKERT

New member
Nadzieja

Panie "subaru75",
mam nadzieję, że będzie już niebawem nam dane spotkać się osobiście, aby wyjaśnić prawdziwy powód, dla którego prowadzi prowadzi Pan tę swoją irracjonalną krucjatę przeciwko mojej osobie. Nie ma Pan odwagi, mimo zaproszenia do komunikacji prywatnej, ujawnić swojej tożsamości (czego ja się nie wstydzę) oraz danych swoich rzekomych informatorów, więc musi Pan zrozumieć, że Pańska postawa wzbudziła moje naturalne zainteresowanie a treść Pańskich postów spowodowała adekwatną reakcję zarówno na tym forum jak również formalną. Trudno jest mi przyjąć za wiarygodne Pańskie obecne deklaracje o braku pierwotnej chęci obrażania mnie w świetle treści dotychczasowych postów Pańskiego autorstwa.
Jestem w stanie przyjmować wszelkie krytyczne uwagi kierowane wobec mnie jak również moich pracowników ; nie mogę jednak zaakceptować wycieczek natury osobistej, do tego prowadzonych na takim poziomie. W związku z tym nie potrafię w dalszym ciągu tolerować Pańskiej twórczości, która jest przedmiotem powszechnie dostępnej lektury.
Mam wciąż nadzieję, że uda się jeszcze wspólnie znaleźć drogę rozwiązania powstałego konfliktu, bo jest nim z pewnością...
Ponawiam swój apel do nawiązania kontaktu bez ukrywania się za anonimowością sieci.
Z poważaniem,
Artur Eckert
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
UWAGA!

Użytkownik subaru75 to kolejny już użytkownik podstawiony przez sklep AV_PARTNER (lub po prostu pracownik). Wszelkie posty zostaną skasowane.


Ponieważ sam sklep AV Partner wiele razy łamał już regulamin i był banowany, prosimy o zgłaszanie użytkowników przedstawiąjących linki do owego sklepu administracji/moderacji.

ZDECYDOWANIE NIE POLECAMY TEGO SKLEPU, jest to pierwszy przypadek w historii i miejmy nadzieję ostatni gdy tak stanowczo muszę zareagować na powtarzające się nieregulaminowe działania jak spamowanie linkami, linkowanie przez pw, oczernianie innych sklepów internetowych etc..
 

johnnyw81

New member
johnnyw81 napisał:
no i chciałem dać im szansę, ale jak mi na infolinii mówią....po 45 min. czekania(firmowy tel.:) ), że nie ma możliwości zapłaty przy odbiorze własnym!!! to ja bardzo przepraszam, niech sami u Siebie kupują jak tacy warci zaufania - zwłaszcza po opiniach w internecie.


P.S. To mój pierwszy post, więc witam Wszystkich.

Proszę, jesli użytkownik "Oskar Media" chce odpowiedzieć na mój post zamieszczony na forum to umieści swoją odpowiedź w wątku a nie w mojej skrzynce priv. np. za pomocą opcji "cytuj".

a oto treść wiadomości dla zainteresowanych:

"Witam,
Dlatego też nie zmuszamy Pana do zakupów w naszym sklepie. Sam Pan wybiera w jakiej formie i w jakim sklepie Pan dokonuje zakupu.
Z poważaniem"

przepraszam za off.

a co do tej wiadomości to nie czuję się zmuszany dla jasności, ale uważam, że każdemu należy się szansę. Widzę natomiast iż właściciele tego sklepu zapominają o tym, że mają delikatnie mówiąc nadszarpniętą opinię - i jedynym sposobem jej zmiany wydaję się być zwracanie uwagi użytkownikom, któży nie piszą pochlebnych opinii nt. tego sklepu.

Mam w takim razie dobrą radę dla Państwa - najlepszym sposobem zmiany opinii jest wyjście naprzeciw klientowi, czyż nie?
A skoro Państwo tego nie rozumieją to to życzę powodzenia, bo na przedpłatę całej kwoty po opiniach w internecie to chyba ... nie obrażając nikogo tylko idiota się zgodzi, bo nie sprzedajecie kabelków za 5 zł.

pozdrawiam wszystkich Odważnych (ja nie lubię głupiego ryzyka) i Tych, którym trzeba zaufać.

Paweł.
 

yanq33

New member
Z dotychczasowych opinii wynika że ryzyko zakupów w Oskar-Media dotyczy głównie przetrzymywania pieniędzy a nie ich utraty. Odpowiedni sklep dla ludzi z żyłką do hazardu ale z drugiej strony myślę że te gromy rzucane na właścicieli są przesadzone. Nie zaprzeczam że istnieje potrzeba informowania się nawzajem o wadach i zaletach poszczególnych sklepów internetowych (sam z tego korzystam) ale nikt Was nie zmusza do ryzykownych zakupów tam gdzie najtaniej...
 

johnnyw81

New member
Masz zupełną rację.

ja tylko mówię co usłyszałem, ale ludzie sami decydują. Z drugiej jednak strony jesli masz pieniądze i chcesz je wydać to miło jest jak tak jak w moim przypadku 2 dni po zmówieniu odebrać sprzęt i zapłacić jak się go widzi już na oczy:), a nie zastanawiać się czy i jak długo będę czekał - bo może okazać się, że w momencie odebrania towaru cena nie jest już taka atrakcyjna.

P.S. właśnie oglądam swój new sprzęt:cool: panas 42" PV80. i kosztował tylko 50 zł więcej niż "po taniości i ryzyku".
 

pkonrad

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja również dostałem od naszego zbulwersowanego Oskarka wiadomość na prywatną skrzynkę :D

Oskar Media napisał:
Witam,
Tego typu komentarze proszę pozostawić dla siebie. Widzę , że chyba tak samo skromne słownictwo jak i skromna wiedza na temat procesu realizacji zamówień w naszym sklepie pozwala Panu na wypisywanie tych mało sensownych wypowiedzi na tym forum.
Z poważaniem

Może w takim razie opisze Pan szczegółowo Wszystkim czytelnikom tego forum jak wyglada proces realizacji zamówień w Waszym sklepie! Myśle, że zainteresowanie będzie duże :mrgreen: W tej kwestii chyba nie tylko ja mam skromną wiedzę... :|
 
Ostatnia edycja:

kieropol

New member
Proszę nie cytować ostatniej wypowiedzi w wątku. ArtS :)

Ja rowniez prosze o wyjasnienie zawilosci tego procesu. W zaden sposob nie mozna sie dowiedziec , na jakim etapie jest ten proces.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

analityk200

New member
Mail Od Oskarmedia Na Skrzynce

Dostałem odpowiedz na skrzynke prywatną od oskarmedia i chciałbyn podzielić się informacją :

" Oskar media
Witam,
To, że Pan i firma w której Pan pracował dopuszczała się takich czynów, to nie znaczy, że my dopuszczamy się podobnych praktyk co do sprzętu, który psiadamy. Jest to sprzęt z gwarancją producenta 24 miesiące. Jeżeli chodzi o przedpłatę, której klient dokonuje jest ona zgodna z prawem. Jeżeli twierdzi Pan, że taka przedpłata jest niezgodna z kodeksem prawa handlowego, to jest Pan w błędzie.
Z poważaniem "

Uważam że ma pan racje iż klient dostaje gwarancje 24 miesięczną producenta czyli euro gwarancje ale niestety nie honorowaną w Polsce i musi dokonywać naprawy przez tzw "door to door " czyli poprzez sklep. Co do przedłaty to prawo mówi iż jeżeli firma znajduje się na pełnej księgowości jaką muszą mieć spólki z.o.o. od samego początku , to muszą w przypadku wpłynięcia na konto zaliczki czy przedpłaty wystawić fakturę zaliczkową, trzeba się trochę dokształcić jak się chce mieć spółke z.o.o. A co do pochodzenia sprzętu to jak wspominałem wcześniej ceny jakie pan oferuje są cenami zbliżonymi do ofert jakie dostawała firma w której pracowałem od Niemieckich sklepów na towar po naprawach i zwrotach od klientów i nie wymyślił pan nic nowego ze swoim biznesem . Wcale nie jest pana firma mocna tylko handluje pan na zasadzie cwaniactwa i nie posiada pan powtażalności towaru tylko po wpłynięciu zapłaty dopiero pan sprowadza i szuka towaru. U nas było kilku przeedstawicieli niemieckich sklepów z ofertami tego rodzaju na produkty kategorii B więc nie czarujmy się cudów nie ma i tylko dla samej oskarmedii Panasonic czy Sharp nie produkuje w super cenach tylko upłynnia pan zalegający towar kategorii B z magazynów zachodnich sklepów.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

pkonrad

Klub HDTV.com.pl
VIP
analityk200 napisał:
[...] i musi dokonywać naprawy przez tzw "door to door " czyli poprzez sklep [...]

Chyba Ci się troche pojecia pomyliły :mrgreen: Door to door (od drzwi do drzwi) to standardowy system realizowania gwarancji np. przez Samsunga (i nie tylko) na terenie Polski. Dzwonisz na infolinie techniczną, przysyłają najbliższy lokalny serwis, jeżeli sprzętu nie da się naprawić to zabierają go, naprawiają i dostarczają naprawiony sprzęt do domu. W przypadku produktów sprzedawanych przez firmę Oskarmedia z gwarancją Euro która nie jest honorowana w Polsce przez sieć autoryzowanych serwisów, musisz reklamować sprzęt w miejscu gdzie został zakupiony czyli w Oskarmedia. Oni są w takim przypadku gwarantem :???:

Życzę powoczenia wszystkim którzy kupili w tej pseudofirmie sprzęt i nie daj boże coś się zepsuje :roll:
 

kieropol

New member
w mojej sprawie zamowienia nr 111752 nic nowego, caly czas " w trakcie realizacji", telefonicznie nikt nie potrafil wyjasnic, na jakim etapie jest dostawa, w koncu Pan przekazal mi informacje, ze najprawdopodobniej w
Poniedzialek. Napisalem emaila z prosba o podanie terminu odbioru sprzetu, bo zgodnie z regulaminem powinno to nastapic w ciagu 10 dni, tj. w piatek 12 wrzesnia 2008. Czekam na odpowiedz, a mam nadzieje ze wlasciciel sklepu , sledzacy opinie na temat swojego sklepu na tym forum zmobilizuje sie i odpowie na moj email.

Przed chwila otrzymalem emaila, ze dostawa nastapi w czwartek i w piatek otrzymam numer listu kurirskiego do odbioru w Warszawie.
jwestem pelen nadziei , ze tak bedzie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

nieudanybalet

New member
kieropol napisał:
Przed chwila otrzymalem emaila, ze dostawa nastapi w czwartek i w piatek otrzymam numer listu kurirskiego do odbioru w Warszawie.
jwestem pelen nadziei , ze tak bedzie.

Muszę Cię zmartwić, bo miałem podobne zapewnienia, a pomijając, że o przesyłce oczywiście nie może byc mowy, to nadal nie dostałem zwrotu pieniędzy, pomimo zapewnień, że transfer zwrotny zstał zrealizowany w poniedziałek.
Czekam na kasę do jutra, a potem...no cóż. Chyba trzeba będzie podjąc w końcu jakieś kroki prawne...
A swoją drogą, to chciałbym bardzo, żeby pan Eckert, skoro już tak udziela się na tym forum, odniósł się też do mojej sytuacji jesli łaska...
oszuści @#&)!#&!@#
 

pkonrad

Klub HDTV.com.pl
VIP
@Oskar Media - może oprócz wyjaśnienia bardzo skomplikowanego procesu realizacji zamówień w Waszym sklepie wyjaśnicie również, tak samo albo jeszcze bardziej skomplikowany proces zwrotu pieniędzy za niezrealizowanie zamówienia :D :D :D Po prostu "śmiech na sali" :D :D :D
 
Ostatnia edycja:

nieudanybalet

New member
Dzisiaj jest szczesliwy dzień, ponieważ pieniądze, po prawie miesiącu od momentu ich wpłaty są na moim koncie...
Nie zmienia to postaci rzeczy, że sprawę nieoprocentowanych pożyczek, jakie oskar media sobie organizuje, nalezy gdzies zgłosić.
 

darowawa

New member
hehehehehehe

arosek22 napisał:
Mnie zastanawia fenomen przybywania nowych użytkownikow forum zaraz po tym jak złożyli zanówienie w sklepie Oskar.
Czy trafiają oni po tym jak wpiszą nazwę sklepu w google i pojawia się im link do forum? J
Jeżeli kierowali się chęcią zdobycia informacji na temat sklepu, to czemu robią to po, a nie przed podjęciem decyzji o przelewie?
Nie piję tu do nikogo konkretnego - ciekawy jestem po prostu :D

bo najpierw trafiją na ceneo a potem tu, ja napisałm posta dla sprawiedliwości bo TV za 7,5 tyś do mnie doszedł, wiec jeżli piszemy o "-" to piszmy też o "+". Nie znam Pana Eckerta i nic mnie z nim nie łączy poza tym, że mieszkam w Warszawie.
 

RheeTCT

New member
darowawa - ponieważ jesteś jednym z niewielu szczesliwców,którzy otrzymali wreszcie towar,to powiedz czy nie masz żadnych wątpliwosci co do pochodzenia sprzętu.Mieliśmy tu sugestie,że jest to być może sprzęt ze zwrotów lub ponaprawowy z zagranicy.Jak wyglądało opakowanie,jaki przebieg(czas działania) itp.
 

trybal68

New member
oszukany?

Witam wszystkich.
Również czekam na zwrot 4684zł. po anulowaniu 4.09.08r. zamówienia (ID zamówienia: 111705)
Zaczynam się niepokoić bo dzieją się jakieś dziwne rzeczy.
Najpierw zmienił się adres firmy. Teraz nazwa.
Ostatnią odpowiedź na meila dostałem 8.09, że pieniądze zostaną wysłane. Od tamtej pory tylko odpowiedzi automatyczne. Również na PM Artur Eckert przestał odpowiadać. 7.09 napisał mi, że "[...] pieniążki będą jutro na Pańskim rachunku bankowym.[...]"
Czekam do dzisiaj na kasę. Jak nie będzie sprawę jutro zgłaszam na policje.

Pozdrawiam.
 

pkonrad

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie wiem czy to problem przejściowy, ale firma Oskarmedia nie pojawia się w porównywarce cen Ceneo. Na Skąpcu ciagle są jak zawsze na pierwszym miejscu :D
 

posiadaczlcd

New member
Wyleczony.

Witam. Chciałbym opisać swoją przygodę z bohaterem tego wątku.

Zaczęło się oczywiście od ceneo.pl gdzie znalazłem telewizor, który chciałem zakupić. Cena była silnie zachęcająca więc złożyłem zamówienie. Natychmiast dokonałem również płatności poprzez płatności.pl. Niestety jak spora część zawiedzionych w/w sklepem opinie zacząłem czytać później. Robiąc to moje ciśnienie krwi rosło a twarz bladła. Po kilku dniach zadałem emailem pytanie o status zamówienia. Okazało się, że zapłata nie wpłynęła. Przeanalizowałem wówczas dokładnie regulamin sklepu i zaczekałem na upłynięcie 10 dni od zamówienia. Monitorowałem oczywiście również stan środków na koncie karty, którą płaciłem. Po upłynięciu 10 dni i nie zapłaceniu za złożone zamówienie uległo ono unieważnieniu - zgodnie z regulaminem sklepu. Wymieniłem oczywiście ze sklepem stosowną korespondencję elektroniczną potrzebną dla organów ścigania na wypadek braku chęci zwrotu pieniędzy (gdyby jednak wpłynęły).

Jak się okazało przed dalszym stresem uratował mnie mój kochany i szanowany bank nie autoryzując mojej transakcji gdyż przekraczała ona ustalony dzienny limit.

Po kilku dniach kupiłem pożądany sprzęt w innym sklepie, płacąc przy osobistym odbiorze.

To tyle.

Moją intencją nie jest namawianie kogokolwiek do kupowania lub nie w w/w sklepie. Nie zamierzam się również ustosunkowywać do opinii o sklepie ponieważ trudno ustalić ich obiektywizm. Natomiast jedno wiem teraz na pewno - stać mnie na to by w przyszłości kupować bezstresowo.

Pozdrawiam.
 
Do góry