Sklep OSKAR MEDIA z Warszawy

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Voyteac - co do procedur prawnych.

Jeżeli zgłaszasz fakt popełnienia przestępstwa to czynności podejmowane są w tym momencie. / formalne wszczęcie dochodzenia do 5 dni/ Można oczywiście prowadzić tzw. czynności sprawdzające, ale to nic nie koliduje z tym, że prowadzący sprawę policjant wykonuje czynności w tej sprawie.

Dochodzenie trwa miesiąc, oczywiście można je przedłużyć o kolejne miesiące.
Co do podejścia konkretnego policjanta do danej sprawy, cóż wszędzie w każdym zawodzie trafiają się różni ludzie. Z pewnością także wśród policjantów.

Do sprawy trzeba podchodzić racjonalnie i ze spokojem dochodzić swoich praw.
Życzę wszystkim, którzy dokonali zakupów w tym sklepie aby odzyskali swoje pieniądze.
 

Gotrek

New member
totalny bezsens, po póltora miesiąca otrzymałem tv, kurier przyjechał bez zapowiedzi, no wogle porażka...

ogólnie nie polecam, bardzo nie polecam...jakbym zliczył rachunki za telefon kupił bym coś dużo lepszego...1,5 miesiąca dwonienia, średnio 10x dziennie...
 

avis

New member
odzyskałam pieniądze

Po wczorajszej mojej wypowiedzi, dostałam prywatny list od kogoś z Oskarmedia:
Bardzo proszę o przesłanie danych do zwrotu (imię nazwisko,adres,numer konta bankowego,oraz nazwę oddziału)na email kontakt@upward.com.pl, w temacie bardzo proszę wpisać HD FORUM,pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 5 dni,
z poważaniem
OSKARMEDIA
Chociaż te dane podawałam już wcześniej, podałam posłusznie jeszcze raz i dzisiaj dostałam zwrot pieniędzy :krol:- nawet nie czekali 5 dni, na które powołują się, a których nie ma zapisanych w regulaminie.

Oskarmedia to są cwaniacy, którzy zarabiają na odsetkach a innych ludzi mają za głupków. Przez 20 dni obracali moimi 5 tys. zł. Schemat zawsze taki sam: najpierw supertania oferta, potem cisza, i brak towaru w magazynie z koniecznością czekania 4 tygodnie. Cieszę się, że pieniądze mam z powrotem (może uda mi się kupić telewizor przed świętami), i gdyby byli większymi oszustami, to w ogóle by ich nie zwrócili, ale nie można pozwolić, żeby takie "biznesy" kwitły w Polsce:hmm:
 

jacckkyy

New member
Oskar Media

Hej wszystkim pisze juz kolejny raz o tym sklepie czy moze ktos wie czy nie ma takiego czegos jak na allegro ze jezeli zawieramy transakcje to sprzedajacy musi sie wywiazac z zawartej umowy . Bo tylko wtedy mozna by tych dupkow puscic z torbami inaczej beda sie bujac za nasze w cieplych krajach wiec jak pisalem wszczesniej Ludu pracujacy laczcie sie i DAJMY IM W DUPE WSZYSCY POSZKODOWANI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Ostatnia edycja:

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Proszę nie pisać z włączonym caps lockiem, wszystkie takie posty będą usuwane.
 

AdamTko

New member
ktokolwiek widzial

gdzieś w tym długim wątku ktoś podawał sygnaturę sprawy prowadzonej przeciw Oskarkowi w prokuraturze w Warszawie przy ul. Chocimskiej. Przeglądając ten wątek nie zanotowałem numeru postu, a teraz za diabła tego numeru nie umiem odszukać. Nie jest on niezbędny, ale sądzę, że mógłby przyspieszyć kolejną sprawę.

Pozdrawiam
 

jankomar

New member
kolejny oszukany

Witam
Mój nr zamówienia 123230 kasę wpłaciłem 20.11. oczywiście po 10 dniach dowiedziałem się że telewizor będzie za 4 tygodnie 3.11 wysłałem emaila o rezygnacji, ale chyba jeszcze poczekam na zwrot kasy. Oczywiście koło środy idę na policję ( 5 dni na zwrot ).

Piszcie co się dzieje . Czy zwracają kasę
Pozdrawiam
 

benydrag

New member
Koledzy chcę was poinformować że oddali mi kasę, po umieszczeniu na forum posta. Ale i tak ja im tego nie podaruję, za te nerwy które straciłem przez tych d***ów. Jeśli chcecie to pomogę tym poszkodowanym którzy jeszcze niedostali kasy przez tych ch***.

Mój e-mail ubot571@interia.pl

P.S. Naciskajcie na nich mailem. Trzeba im to skrócić. Więcej takich cwaniaków na necie, to sprzedaż przez internet zostanie niewiarygodny. Ponieważ trochę zakupów już przez net zrobiłem i pierwszy raz trafiłem na takich oszustów. Nie życzę nikomu takiej sytuacji.
 

KRZYCHM

New member
Wielki Brat

Informuję, że moja przygoda ze sklepem OSKARMEDIA dobiegła końca. W wyniku zdecydowanej postawy z żądaniem zwrotu pieniędzy, po 14 dniach od złożenia zamówienia otrzymałem przelew zwrotny. Wszystkim oszukanym, życzę powodzenia... Zgłaszajcie sprawę na policji, zbierajcie dowody, korespondencję nagrywajcie na płytę CD, rezygnacje, wezwania do zapłaty wysyłajcie również pocztą - za potw.odbioru ! /z tego co zdążyłem się zorientować, SZANOWNY PAN OSKARMEDIA czyta nasze wypowiedzi na tym forum - taki WIELKI BRAT/...:blagam:
 
Ostatnia edycja:

wydymany roku

New member
zamowienie 122287

Witam wszystkich wydymanych.
Moja historia jest podobna do innych . Zamówiłem telewizor w dniu 11.11.2008. Przelew zaksięgowano 13.11.2008. (2184 pln)
Zapewniano mnie ze telewizor będzie wysłany w ciągu 10 dniu.
Po tym terminie zaczęły się prawdziwe schody. Okazało się ze po 10 dniach czekania oni dopiero poinformują mnie kiedy bedzie telewizor.
Wysłałem eamil z rezygnacją z zamówienia i prośbą o zwrot pieniędzy.
Najpierw mieli oddac pieniądze po 48 h, potem do poniedziałku.
Nie miałem siły dłuzej czekac na ich wymówki.
Poszedłem juz na policje . bedzie i prokurator.
KTO W CELU OSIĄGNIĘCIA KORZYSCI MAJĄTKOWEJ DOPROWADZA DRUGĄ OSOBĘ DO NIEKORZYSTNEGO ROZPORZĄDZENIA MIENIEM PODLEGA KARZE OD LAT 3 POZBAWIENIA WOLNOŚCI art. 286& 1kk.
Rafał Kosiński
Pozdrawiam
 

AdamTko

New member
wydymany roku napisał:
KTO W CELU OSIĄGNIĘCIA KORZYSCI MAJĄTKOWEJ DOPROWADZA DRUGĄ OSOBĘ DO NIEKORZYSTNEGO ROZPORZĄDZENIA MIENIEM PODLEGA KARZE OD LAT 3 POZBAWIENIA WOLNOŚCI art. 286& 1kk.
Pozdrawiam

Dokładnie ten sam paragraf im wysłałem e-mailem i dokładnie na podstawie tego paragrafu będę zgłaszał w prokuraturze domniemanie popełnienia przestępstwa. Zaletą dla "oszukanych" a problemem dla Oskarka czy raczej UFG jest to, że to przestępstwo jest ścigane z urzędu po zawiadomieniu prokuratury i nie ma czegoś takiego jak w kradzieży, że poniżej 200 zł etc. Było oszustwo? Było. Może być skazanie. I nie ma znaczenia, czy oddali kasę, nawet z odsetkami. W tej chwili piszę pisemko, drukuję dokumenty, e-maile i jeśli uwinę się w godzinkę to pędzę do proroka jeszcze dziś.
 

benydrag

New member
Nando to samo co oskarmedia

Witam wszystkich jestem tą osobą co wy też zostałem wykiwany przez oskarmedia wyżej opisałem moją historię. Ja odzyskałem swoje pieniądze.

Ale do czego zmierzam ktoś pisał o sklepie nando, więc wszedłem na ich stronkę, stronka super nie to co oskarmedia, dzwonię wybieranie tonowe, biorę 0 rozmowa z konsultantem (tką) głosik miły, pytam o towar oczywiście towar na stanie (myśle na stanie szybka dostawa) ale pytam czy mogę odebrać osobiście, konsultantka mówi że tylko na wysyłkę dlaczego??? Bardzo proste chcą wycągnąć od nas kasę przetrzymać i po kilku tygodniach twoich usilnych starań może otrzymacie kasę z powrotem, bo mało prawdopodobe, że prześlą wam towar jaki zamówiliście. UWAŻAJCIE.

A i jeszcze skąd biorą się te wszystkie opinie na ceneo.

Czy ktoś ma namiary do ceneo, skąpiec itp. Dlaczego tych sklepów nie sprawdzają ich wiarygodności.
 
Ostatnia edycja:

chrumo

New member
Ja już dzisiaj byłem na policji i skierowali sprawę do Ożarowa. Troche im się nagromadzi tam. Mam nadzieje, że im tyłki przetrzepią.

No i dobrze, że mam kolegę prokuratora.. :)
 

januszek27

New member
Zwrot kasy z OSKARMEDIA

Kase oddali, nigdy więcej z takimi sklepami-nauczka.Straszyć ile się da.
Należy dobrze prześwietlać sklepy internetowe
 

waldek69

Member
z tego co widze, to nie ma chyba ani jednej osoby ktora zakupila sprzet i otrzymala go w terminie :confused: niestety ja tez dale sie nabrac na dobra cene. po tygodniu informacja, ze sprzet dojedzie za tydzien. teraz info, ze czas oczekiwania to 4 tygodnie. A najlepsze jest to, ze udalo mi sie dodzwonic, nie przedstawilem sie i zapytalem o dostepnosc tv na ktory mam niby czekac 4 tyg. otrzymalem informacje, ze ten model jest dostepny od reki :mrgreen:. moze juz czas zasypac oscar - nando negatywnymi opiniami na ceneo, skapcu itp.
 

rat74

New member
Oszukany (kolejny) !!! - cd.

Witam .
Dziś stał się cud i po 35 dniach odzyskałem pieniądze.
Naturalnie bez odsetek,na początek dobre i to. Nie zmienia to faktu,iż Oskarmedia to oszuści i złodzieje,obracają naszymi pieniędzmi .
Życzę Wam także odzyskania kasy .
Ps. Zastanawiam się czy wycołać sprawę z policji ale chyba tego nie zrobię .

Pozdrawiam.
Krzysiek
 

Joshu

New member
Adres Oskarmedia

Witam,
mam podobny problem ze sklepem oskarmedia jak wiekszosc.
Pytanie: czy ktos zna jakikolwiek adres pod ktorym mozna znalezc firme Oskarmedia? Potrzebuje tej informacji bo mnie tak sie nie oszukuje!!! Chocbym z Wroclawia mial do Warszawy jechac to pojade, znajde i ...zrobie to na co mam wielka ochote (no moze nie ja a znajomy :) ). I niech ten sklep lepiej zacznie sie bac. A sprawe do prokuraty i tak zloze. Poinformuje o swojej sprawie rowniez UOKiK a w tym zakresie mam juz doswiadczenie. Nie popuszcze a uwierzcie mi wszyscy ze obracam sie w takim towarzystwie ze szybko to wszystko zalatwie i to tak ze firma pozaluje.

Pzdr all
Kuba
 

ania505

New member
oskar media

Witam, ja również zostałam oszukana przez ten sklep, moje zamówienie 123170, sprawe zgłosiłam na policje , ale widze że oskar media to częściej zagląda na to forum a nie czyta email od oszukanych, ja im nie zamierzam odpuścić, z 2 paragrafów mogą być oskarżeni,więc za przetrzymywanie bez mojej zgody moich pieniędzy i używanie ich w niewiadomy sposób kara ich nie minie, a ja będe dążyć żeby ich nie mineła
 

j-23

New member
Witam,
MAM PODOBNY PROBLEM ZE SKLEPEM OSKARMEDIA JAK WIĘSZOKŚĆ.ZŁOZYŁEM SPRAWĘ DO PROKURATURY, TERAZ CZEKAM. KTO JESZCZE NIE ZŁOŻYŁ DONIESIENIA NIECH SPBRÓBUJE KONTAKT Z TVN . PROGRAM UWAGA A NUMER TO 224536380 .ROZMAWIAŁEM TAM Z KIMŚ ALE SKORO MOJA SPRAWA JEST W PROKURATUŻE ONI KAZALI MI CZEAĆ.WIĘC ZGŁASZAJCZIE SPRAWĘ RÓWNIESZ DO NICH.ZYCZĘ POWODZENIA......
 
Do góry