Sklep OSKAR MEDIA z Warszawy

tim1212

New member
Mam Kase Od G......!!!

Witam wszystkich,nierezygnujcie z najazdu na oskarmedia,ja dałem rade boją sie faga..y napisałem im meila że składam sprawe do prokuratury,odpowiedni paragraf i opis kasa na koncie miałem w ten sam dzień wysłania meila.Podaje treść mejla a raczej opis paragrfu pod jakim możecie sądzić sie z oskarmedja. TEGO SIE BOJĄ!!! tj.KTO W CELU OSIĄGNIĘCIA KORZYŚCI MAJĄTKOWEJ DOPROWADZA DRUGĄ OSOBĘ DO NIE KORZYSTNEGO ROZPORZĄDZANIA MIENIEM PODLEGA KARZE OD LAT 3 POZBAWIENIA WOLNOŚCI. art.286& 1kk mi się udało podziałało właśnie to,na kase czekałem około 3 tygodnie,wysyłałem dziennie mejle aż wkońcu wysłałem to,rzycze karzdemu wytrwałości,i niech nikt nieodpuszcza bo to są nasze cięrzko zarobione piniądze pozdrawiam.(DACIE RADE!!!) :D
 

tim1212

New member
voyteac napisał:
Ale jaja !!!

po tym jak opisałem tutaj siebie - oddali kase...

Przed 19 post a o 00:03 - mail ze kase bedzie zwrocona buehehe

tyllko jak piszecie cos na forum - zero anonimowisci, piszczcie do TV.
i idzcie na Polciję !!

MAM KASE - nawet nie wiedizalem ze moge sie cieszyc tak z tego zwrotu !!

aha - jak pisalem po 10.00 ze kasy nie ma (a przelew jakos po 11 przyszedl) to nawet skan mi przelewu wysłali...

chyba sie wystraszyli !!
Jasne że sie wystraszyli bo podałem im link do tego forum,ja odzyskałem swoje piniądze dzisiaj,rozwala mnie ze szczęścia,ale co nerwów zerzarłem to tylko wy wiecie.POZDRAWIAM.:krol:
 

tim1212

New member
barbun napisał:
Zdaje się, że pomysł z reportażem w telewizji jest w tej sytuacji jednym z najlepszych, na to by zdemaskować ten interes. Chętnie opowiem o swoim przypadku jeśli zajdzie taka potrzeba.
PODPISUJE SIE POD TYM TEŻ WYŚPIEWAM WSZYSTKO JAK Z NUT!!!
 

tim1212

New member
Napewno Sie Doczekasz!!!

rat74 napisał:
Słuchajcie u mnie ta farsa trwa od 29.10.08 . Towar zamówiłem w sklepie Oskarmedia - na Ceneo...
Sklep jest mi dłużny 1700 zł (nr.aukcji 120509).
Ciągle jestem zbywany o kolejne 48 godz.
Ta sama śpiewka co u was. Właśnie zgłosiłem sprawę na policji.
Może czas pomyśleć o zbiorowym pozwie sądowym .
Pozdrawiam.
Krzysztof
PORÓWNUJĄC NR.ZLECENIA Z MOIM 120460,POWINIENEŚ OTRZYMAĆ KASE ZA OKOŁO TYDZIEŃ,ONI TRZYMAJĄ KASE ASZ SIE ZROBI GORĄCO A POTEM ODDAJĄ Z ODSETKAMI I SĄ CZYŚCI,ZACZNI CZYTAĆ KODEKS KARNY I SYPNI IM JEDEN BEZ OGRÓDEK PRZEZ MEJLA UMNIE POMOGO,POWODZENIA !!!:D
 

kris81

New member
Witam!
Moja historia jest taka sama jak u wszystkich. Wszystko zaczeło się od znalezienia oferty telewizora Oskar Media na ceneo mieli bardzo bobra cene i ok 240 prawie pozytywnych komentarzy, wiec nie widziałem powoduw do nie skorzystania z ich oferty. I to był moj bład :( Zmowienie dokonalem 11-11-2008 nr zamowienia 122230 zaksięgowanie nastapiło 13-11-2008 (dosyc szybko w przeciwieństwie co do niektorych) i od tego monentu zaczyna sie ten cały cyrk.
Czyli brak kontaktu telefonicznego,brak odp. na maile ogolnie zlewka mija oczywiscie czas realizacji zamowienia 10 dni. I tu nagle dzwoni do mnie pani uwaga z komórki i pyta czy czekam dalej na tv czy chce kase spowrotem.
Wiec mowie ze kase i tu stała gadka ze wciagu 5 dni i tak dalej i tak dalej w tym momencie mija juz 6 dzien i ciagle nic nawet komórka tej babeczki juz nie działa. Ciekawe.
Teraz skontaktowałem sie juz z pewnym uczestnikiem forum i zaczynam działać.
Pismo do prokuratury, zgłaszenie sie na policje i nawet mam juz namiar na goscia ktory zajmuje sie ta sprawą Wydzial dw. z Przestepczoscia Gospodarcza Biuro Kryminalne Komendy Głównej policji.
Ja im qur....a nie daruje!
 

benydrag

New member
oskarmedia to oszuści

Witam wszystkich poszkodowanych jak zauważyłem to trochę się nazbierało. Ja dołaczam do was niebędę opisywał historii, bo was spotkało to samo moje zamówienie to 122464. Chciałbym się dowiedzieć co na nich działa aby oddali kasę.
Jesli chodzi o grupowe skargi na policję czy do prokuratury dołaczam się.

pozdro
Paweł
 

stoyu

New member
Oskarmedia - pieniądze nadal nie oddane

Witam, jestem kolejnym naciągniętym przez firmę Oskarmedia. Moje zamówienie o numerze 122494. Zamówiłem telewizor w czwartek (13.11.2008r.). 14.11 2008r., czyli w piątek pieniądze zostały przelane. Akurat był weekend, więc jestem w stanie zrozumieć, że dotarły z lekkim opóźnieniem, ale to najwyżej mógł być poniedziałek. Jak się okazuje zatwierdzenie, przelania danej kwoty wymagało wysłania potwierdzenia przelewu (już pierwsza oznaka gry na zwłokę). Dopiero 19.11.2008r. (środa) na stronie zamówienia zmieniło ono status z: NOWE na: W TRAKCIE REALIZACJI (dopiero wtedy pieniądze dotarły? Niemożliwe). Od tej pory okres realizacji miał trwać 10 dni (kolejny raz firma gra na zwłokę). W 7 dniu się zdenerwowałem, dlaczego nic się nie ruszyło i napisałem maila z zapytaniem, kiedy towar zostanie wysłany (26.11.2008r.) otrzymałem odpowiedź, w tym samym dniu, że "stan mamgazynowy został wyczerpany,sprzęt musimy zamawiać w hurtowni, dlatego czas oczekiwania zostaje wydłużony do ok 4 tygodni,jeżeli nie życzy sobie Pan dalszego oczekiwania bardzo proszę o przesłanie danych do zwrotu kwoty (adres,numer zamówienia,numer konta bankowego oraz nazwę oddziału)."
To samo uczyniłem jeszcze tego samego dnia. Ale nie dostałem żadnej odpowiedzi. 27.11.2008r. (czwartek) zadzwoniłem, aby dowiedzieć się czemu nikt nie wysłał do mnie maila z odpowiedzią. Pan, który odebrał telefon oświadczył, że pieniądze otrzymam do 5 dni. Następnego dnia, czyli 28.11 (piątek) otrzymałem dopiero maila, że pieniądze zostaną zwrócone do 5 dni (ale wcześniej taką samą informację przekazał mi pan w czwartek, więc naliczam dni od tego dnia). Dziś wypada dzień w którym pieniądze powinny się znaleźć na moim koncie. Nadal ich nie otrzymałem. Nie mam zamiaru oczekiwać dalej, bo to i tak nic nie zmieni. Będą następne wymówki, jak to było w wypadku osób powyżej. (Następna gra na zwłokę) Wytoczę sprawę w sądzie (kiedy potwierdzili mi przyjęcie moich pieniędzy w mailu podali, że termin realizacji to 10 dni, ale się z tego nie wywiązali). Jeśli do jutra nie będzie pieniędzy na moim koncie wybieram się na policję oraz wyślę maila do TVN, który na pewno zainteresuje się tą sprawą, gdyż przecież nie jestem pierwszą osobą. Moje gg to 5117484
 

soto74

New member
hej

Witam
Ja na szczęście nie mam takich przygód jak Wy (nie jestem klientem Oscar...) ale czytając to forum krew mnie zalewa że taki "sklep" jeszcze funkcjonuje. mam nadzieje że Wasze skargi na Policje przyniosą skutek i Ci naciągacze zapłacą za Wasze stresy. pozdrawiam
 

timbot

New member
Bez reklam
wybaczcie, zrobili was strasznie, trzeba tępić naciągaczy, ale mnie zalewa krew, jak czytam "jutro ide na policje", "jutro dzwonie do tvn".
Na szczescie sa tu tez tacy, ktorzy walczą przeciwko naciągaczom i podejmują realne działania zamiast straszyć nie wiadomo kogo (bo już OM tego chyba nie czyta)...
Zorganizujcie się, stwórzcie listę osób i złóżcie w końcu pozew zbiorowy lub zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa gospodarczego. Jak z 30 postów temu ktoś napisał policja jest bardzo zainteresowana wykazaniem, że to grupa ludzi została okradziona.
 

chrumo

New member
Zgadza się :) a Oskarek czyta bo wysłał mi prywatna wiadomość:


Witam, bardzo proszę o podanie danych do przelewu zwrotnego (imię nazwisko,adres,numer zamówienia,numer konta bankowego oraz nazwę oddziału)i przesłanie na adres email kontak@upward.com.pl zwrot kwoty nastąpi w ciągu 5 dni,w temacie emaila bardzo proszę wpisać HD forum.

Wow!

ani przepraszam ani pocałuj mnie w d...
 

azio1

New member
kolejny!!!

Dokładnie ta sama historia. zamówienie 20.11, potem brak sprzetu, ewentualnie 4 tyg czekania lub zwrot kasy. 08.12 mija termin niby zwrotu pieniędzy. nr zam 123849
 

anna piwowar

New member
oscarmedia

Witam wszystkich pokrzywdzonych!
Ja jestem kolejną ofiarą, tego pseudo sklepu. Zamówiłam (ID 121156) telewizor i wpłaciłam forsę. Od 6.11.08. obracają moimi pieniędzmi, ale towaru nie widać. Wysłałam im list polecony z rezygnacją, tak jak doradził mi prawnik w Federacji Konsumentów. Na razie cisza i zaczyna mnie to wkurzać. Jutro mam zamiar iść na policję, a jak trzeba będzie, odwiedzę też prokuraturę. Ich bezczelność przeszła wszelkie granice. Zastanawiam się jeszcze nad powiadomieniem Super Ekspresu i Faktu, te gazety lubią padlinę.
Pozdro
 

januszek27

New member
oskarmedia-podobna sprawa.

Jeste kolejną oszukaną osobą.Oto moja histora: Data zamowienia: 2008-11-19 10:36:14
Wartosc zamowienia: 2 144,00
1. PANASONIC TH-42PV80P - SZT: 1 CENA: 2 059,00 WARTO¦Ć: 2 059,00
DOSTAWA: PŁATNO¦Ć PRZELEWEM PRZESYŁKA DPD MASTERLINK CENA: 85,00
CAŁKOWITA WARTOSC ZAMÓWIENIA: 2 144,00
ID 123565
Cierpliwie czekałem i nie doczekałem się, dzwonie i facet mi mówi że w czwartek(4 dni po terminie).Wysłałem do nich wiadomośći czekałem na odpowiedz -czekam nadal. Wtedy trafiłem do HDTV i wszystko jasne-OSZUŚCI. Byłem już na policji (Ożarów), następny krok to składam papiery do sądu.
Pozdrawiam,
 

domax

New member
Witam wszystkich
Mój numer zamówienia to 122692 za kwotę 1984 zł. Zamówiłem towar 13 listopada i w dzień , kiedy miało przyjść zamówienie znalazłem to forum.Zagotowałem się. Zaraz tego samego dnia poprosiłem o zwrot gotówki. Śpiewka Gancarczyka (tego co odbiera telefony) taka sama, jak u was.: za pięć dni. Zaraz na drugi dzień, nie czekając na realizację tych perfidnych kłamstw, udałem się na Policję. Zadzwonili do nich i Gancarczyk jąkając się powiedział, że będzie na pewno do pięciu dni. Pieniądze miały być we wtorek na koncie (2 grudnia) a dzisiaj 4 grudzień i nic . W ogóle nie odpowiada na maile. Kiedy policjantom pokazałem ostatni mail, w którym Gancarczyk napisał że wysłal do wydziału finansowego monit w mojej sprawie to cała komenda puchła ze śmiechu (to są normalne jaja, żeby we własnej firmie wysyłać monity, a zapewne dział finansowy znajduje się obok biurka). ale zaraz rozpoczęli całą procedurę wszczęcia postępowania i sprawa dzisiaj trafiła do prokuratury( na moją usilną prośbę). Również zadzwoniłem do mojego kolegi z Lubania koło Kościerzyny Janka Błaszkowskiego, który jest dziennikarzem w tvn- obiecał, że zaraz zadzwoni do kumpli , którzy skontaktują się ze mną. Jedno wam powiem nie odpuszczę im,nawet ,gdy zwrócą mi pieniądze, ze względu na was wszystkich, bo wiem jaką gehennę przeżywacie. A to żródło kłamstwa i oszustwa jakim jest oskar media zniknie juz niebawem, tak że juz nie skrzywdzą nikogo. Oni po prostu nie wiedzą z kim mają do czynienia.Biedactwa.....
 

AdamTko

New member
wkręcony nr 120286

Mam na imię Adam, mieszkam w Szczecinie. Na początek chciałem się przywitać ze wszystkimi, w szczególny sposób z tymi, którzy popadli w podobny kłopot jak ja. Witam także szczęściarzy, którym się upiekło i nie złożyli zamówienia w Oskarmedia ani żadnej z pochodnych. Witam także tych, którzy już otrzymali sprzęt lub zwrotkę kasy. Wreszcie witam przedstawicieli OSKAR - pogadaliśmy przez telefon, przez e-maila, teraz pora na forum. A za chwileczkę pogadamy poprzez prawników i pisemka. Zatem witam wszystkich i mam nadzieję w niedalekiej przyszłości korzystać z dobrodziejstw tego forum w sprawach polepszenia odbioru, odsłuchu i w ogóle w kwestiach: nowoczesne TV, magiczne rozdzielczości, wyższość (lub niższość) nadawców satelitarnych nad kablowymi itp. Ale to niestety za chwilę. Nie będę raczej opisywał historii mojej niedoszłej transakcji z oskarkiem, bo nie odbiega ona w niczym od wielu opisanych już wcześniej. Jutro natomiast opiszę podjęte działania. PS. Nie dziwię się, że ludzie często piszą jutro. Napisać na forum jest łatwo. Zebrać kompletny i sensowny materiał dowodowy i wybrać się do prokuratury jest nieco trudniej i zabiera to trochę czasu. Ale się dało.
 
Ostatnia edycja:

krish

New member
Czy Nando to Oskar

Okaże sie czy Nando to Oskar Bis. Zamówiłem u nich TV 25.11. 26.11 przelałem kasę. 27 otrzymałem potwierdzenie przelewu. Niby wszystko OK. tylko potem cisza. Po wielu telefonach dzisiaj pani powiedziała , że jutro najpóżniej go wyślą. Jeśli tego nie zrobią idę w poniedziałek złożyć zawiadomienie o popełnienie przestępstwa z art.286 par. 1. Napiszę jak skończyła się "przygoda" ze sklepem Nando.
Krzysztof H. Kutno nr zam.1845
 

j-23

New member
Ja sprawę skierowałem do prokuratury w lublinie . Dzisiaj wysłałem im list z potwierdzeniem że sprawa poszła do prokuratury . Zobaczę jaka będzie na to reakcja.List polecony z potwierdzeniem odbioru...
 

czaarek

New member
oscar media...

Zamówiłem w sklepie internetowym (12.11.2008) Oskarmedia telewizor (nr zam. 122502) Panasocnic TH-42PV80P. Potwierdzenie zamówienia i zapłaty otrzymałem 16 listopada. Oczywiście starndardowo odpisali że realizacja zamówienia nastąpi w przeciągu 10 dni roboczych.... Po odczekaniu tego okresu otrzymałem informację, że tego telewizora nie mają i okres oczekiwania wydłuży się do 4 tygodni. Oczywiście nie zgodziłem sie na to i zarządałem zwrotu pieniędzy. Po 2 dniach odpisali że pieniądze zostaną oddane w przeciągu 5 dni roboczych. Minął ten okres i zgłosiłem sprawę na policję. Sprawa powinna nabrać tempa bo taki sam problem spotkał mojego znajomego (Mielec) i dwa zgłoszenia z jednej miejscowości w odstępach 1 dnia poparte informacjami z forum nadzadzą bieg sprawie. Uznał, że sprawę można zgłosić jako popełneinie przestępstwa bo w sklepie poinformowali mnie że mają te telewizory na stanie i dostarczą je na czas. Świadczy to o planowaniu oszustwa i wyraźnej intencji sprzedającego. Policjant założył sprawę i poinformował że skontaktuje się z Komisarjatem Policji w Ożarowie, Wydziałem dw. z Przestępczością Gospodarczą. Mam nadzieję, że kilka naszych zgłoszeń wymusi na "sklepie" szybszy zwrot pieniędzy.
 

voyteac

New member
Odp.

Wiadomość do TIMBOT:

Może i krew zalewa jak tak ludzie piszą, ale nie pisz że jak jedna osoba tak zrobi to wszyscy tak robią.
A po drugie powód dlaczego nie ma reakcji ze strony Policji na tę sytuację- takie mamy prawo. Jak się mylę to niech ktoś mnie poprawi.14 dni Policja bada sprawę czy zacząć dochodzenie. Jak zacznie dochodzenie trwa 3 miesiące z możliwością przedłużenia do kolejnych 3.
Dzwoniłem na komendę do Ożarowa i dyżurny mało co mnie nie opier... że dzwonie do niego z prośbą o interwencję. Fakt, wiedziałem, że muszę zgłosić to tam gdzie robiłem zakup (mój przypadek Wrocław) ale chciałem, żeby patrol podjechał i postraszył OM. Ale nasza Policja to cwaniaki nic im się nie chce. A żeby pomóc to - zapomnij.

Dlatego nie ma żadnej reakcji !! - moje zdanie.
A poza tym ktoś już wcześniej pisał, że psujemy im zajebiste statyki w odzyskiwaniu skradzionych torebek (choć i tu mam poważne zastrzeżenia).
Oczywiście nie chcę generalizować, że każdy Policjant to cwaniak i cham. Ale ja jeszcze nie spotakłem miłego i "ludzkiego".

Podsumowując kase oddali mi i z tego co czytam coraz więcej osob odzyskuje pieniądze.

Pozdrawiam i życze cierpliwości!!

PISAĆ MAILE I JESZCZE RAZ PISAĆ MAILE !!
 
Do góry