Sklep OSKAR MEDIA z Warszawy

ArtS007

New member
Bez reklam
Od wielu dni obiecuję sobie, że nie będę zabierał głosu w sprawie, ale ilość pouczeń użytkowników (klientów) przez OskarMedia przekracza już poziom przyzwoitości. Szanowni Państwo, daleki jestem od uznawania niektórych epitetów kierowanych pod Waszym adresem za sensowne, niemniej jednak powinniście pamiętać, że klient zamawiający u was towar nie musi być prawnikiem. Robienie jakichkolwiek uwag dotyczących poziomu wiedzy prawniczej forumowiczów jest moim zdaniem naganne.

Gryzie mnie jednak inna kwestia. 7 września, podobnie jak wielu innych użytkowników forum, otrzymałem od Państwa wielce pouczający list. Nieprzypadkowo podaję tę datę. Czy przejęcie sklepu OskarMedia przez Upward... miało wrogi charakter? Czy byliście Państwo zaskoczeni takim obrotem sprawy? Najprawdopodobniej nie. Dlaczego o to pytam? Otóż zastanawiam się, na jakiej podstawie pobieraliście kolejne zaliczki wiedząc, że w momencie przejęcia sklepu przez inną (sic!) firmę spowoduje to konsekwencje prawne dotyczące rozliczeń?

Do użytkowników zaś mam prośbę. Nie szafujcie określeniami oszust, złodziej itp. Jak na razie niewiele wskazuje na to, aby bohater tego wątku nie wywiązał się ostatecznie z jakichś zobowiązań. Mam nadzieję, że tak pozostanie.

ArtS :)
 
Ostatnia edycja:

tula

New member
Proszę nie cytować długich wypowiedzi w całości. Każdy wie, że odnosisz się do korespondencji sklepu. ArtS :)

PANIE OSKARMEDIA !!!!!Chciałbym sprostować kilka ,,rzeczy"
-Nie otrzymałem ,ani jednej wiadomości od Pana na PRIV
-Już ujawniałem się Panu wiele razy wysyłając maila z moimi danymi
-Nawet dzisiaj miałem okazję odebrać telefon od Pana ,,konsultantki" w sprawie odebranych dzisiaj moich danych przesłanych Pocztą -Polską.
Nawiązując do załatwienia sprawy ,,od ręki"-puki co nie mogę powiedzieć ,aby coś się ruszyło .ale być może jutrzejszy dzień nam coś lepszego przyniesie.Przed chwilą przesłałem do Państwa na maila FIRMY poraz kolejny swe dane wraz z ,,pseudo" z tego forum ,aby w końcu przestał się Pan bawić w ,,detektywa"
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

bocian50

New member
Ja także nie odebrałem ani jednego maila na priv. Oskarmedia bawi się w detektywa, aby być może oddać pieniądze tym, którzy są w ich odczuciu niebezpieczni, a może reszcie już nie? Jeżeli chcą zwrócić otrzymane kwoty wszystkim tym, którym powinni, to powinni to robić po kolei - a nie wypytywać o dane, które przecież mają, bo skądś pieniądze otrzymali, a dane są na każdym przelewie.
 

tpi68

New member
Co z aktualnymi zobowiązaniami?

Witam wszystkich.
A może Oskarmedia wypowie się na temat kwot wpłaconych na konto nowej spółki i nie zwróconych do dzisiejszego dnia? Zamówienie 113962 aby nie być anonimową osobą dla Oskarmedia.

tpi68
 

tula

New member
Czy Nowe,czy Stare Zamówienie To Nie Ma Znaczenia I Tak Póki Co ,,kasy " Nie Zobaczymy.lokaty Trochę Trwają -......a Pętla Się Zaciska !
 

telemaniaczka

New member
Witam, jestem nowa bo trafilam tu szukajac jakis danych na temat ww sklepu. Jestem jedna z klientek, zaplacilam z koncem sierpnia i chyba udalo mi sie przed ostateczna przewalka firm, bo towar dostalam 9 wrzesnia. Coz z tego, ale bez dokumentow zakupu - jakikolwiek paragon, gwarancja ze o instrujcji nie wspomne. Dzwonilam do oskara (trzeba miec cierpliwosc) wyslalam kilka maili, wreszcie po ponad 2 tygodniach dostalam fakture..z:hmm: REAL... i chyba zostalam wykasowana z bazy bo przestal automat odpowiadac na moje maile. Moze ktos z panstwa wytlumaczy mi - nie jestem prawnikiem - dlaczego skoro UPWARD przejal oskara to dlaczego REAL wystawia faktury, ktore wygladaja zreszta jak lewizna. Pan ARTURECKERT tak placze jak to forumowicze go oczerniaja anonimowo i nie chca sie ujawnic, wiec pozwolilam sobie napisac bezposrednio do niego - oczywiscie nie raczyl odpowiedziec, ze o kolejnych mailach i do handlowego@ i do upward@ bez odzewu. Moze jestem jakas niedouczona, ale chyba gwarancja jest dokumentem tak samo obowiazujacym jak faktura. Moze ktos poradzi mi jak dostac gwarancje od samsunga na podstawie faktury (moze taka jest procedura, a ja sie nie znam) skoro sprzedawca sie nie wywiazal. No chyba ze to jakis lewy towar i dlatego te przewalki.
 

cyberpooh

New member
Dorzuce trzy grosze....
Jesli juz takie ktos ma klopoty z sklepem to mejlowac sobie mozecie do woli .. :( Jedyna skuteczna forma kontaktu (ktora rowniez mozna wykorzystac, w przeciwienstwie do mejli, w sadzie) to pisma papierowe, dostarczane osobiscie lub za pomoca poczty/kuriera z potwierdzeniem odbioru.
Pozdrawiam i wspolczuje.
 

tula

New member
Uwaga!!!!!

Dzisiaj o godz.10.11 zwrot wpłaty za niezrealizowane zamówienie został zaksięgowany na moim koncie.
Reakcja sklepu nastąpiła w wyniku obietnicy podpisania ,,umowy wierzytelności ",oraz wycofaniem sprawy z prokuratury.
Jako ,iż moja powaga wymaga dotrzymania umowy (wbrew temu co przeszedłem z tą firmą )-oczywiście dotrzymam słowa i zrobię to bezzwłocznie.
Nie zmienia to jednak faktu ,iż jestem niezadowolony z całej tej transakcji-co znajdzie odbicie w mojej opinii na ,,opineo"
Życzę wszystkim szybkiego ,,happy end"-u w tej sprawie,a całemu zespołowi ,,oskarmedia"-aby w końców ktoś wyciągnął konsekwencje z państwa działalności
Pozdr wszystkich
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Oskar Media

Szanowni Państwo,uprzejmie informujemy wszystkich zainteresowanych-uczestników niniejszego forum o fakcie przekazania środków dla kolejnych osób skarżących się tutaj na to, iż padli ofiarą rzekomej nieuczciwości Spółki. Te osoby to : Pan W. (na forum "tula") oraz Pani D. (na forum "anndu"). W przypadku "tula" pragniemy zaznaczyć, że wpłaty dokonaliśmy w obliczu wiarygodnej deklaracji Klienta o następującym po tym fakcie podpisaniu przesłanej umowy przelewu wierzytelności. Nie miał na to wpływu fakt domniemanego złożenia doniesienia do Prokuratury ponieważ takie doniesienie nie może być wycofane analogicznie do pozwu wnoszonego do Sądu cywilnego.

W nawiązaniu do wcześniejszych postów :
  1. "telemaniaczka" - jeżeli istnieją jakiekowliek braki lub wątpliwości dotyczące dokumentacji do zakupionego sprzętu prosimy o zgłaszanie takich sytuacji do naszego zespołu zamiast zamieszczania prowokacyjnych pytań retorycznych sugerujących "lewy towar"
  2. "bocian50" - prosimy po prostu wskazać swój nr zamówienia w mailu do nas, tak jak to zrobił "tula" w miejsce uprawianej od kilku dni zabawy w chowanego
  3. "tpi68" - z uwagi na brak przelewu z Pańskiej strony na rachunku Spółki zwróciliśmy się już do Pana mailem z prośbą o przesłanie potwierdzenia takiego przelewu ponieważ Pański nr zamówienia nie wskazuje na to, iż mógł Pan dokonać wpłaty tuż przed zmianą rachunku w systemie sklepu
W razie kolejnych pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.
Zespół OSKARMEDIA
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

MichalUK

New member
Panie Oskarmedia, proszę mi udzielić informacji dotyczącej umowy przejęcia wierzytleności, twierdzi Pan, ze po jej wypełnieniu 'bez problemu odzyskam MOJE pieniądze'

dlatego tez moje pytanie odnosi sie do paragrafu 7 owej umowy w którym jest napisane:
............... w terminie 7 dni od daty, w której
Cesjonariusz otrzyma od Cedenta potwierdzenie, o którym mowa w § 5 ust. 1 niniejszej Umowy.
zas paragraf 5 mowi:
Cedent zobowiązuje się do zawiadomienia Dłużnika o dokonaniu przeniesienia
Wierzytelności na rzecz Cesjonariusza. Zawiadomienie to będzie zawierać firmę i adres Cesjonariusza oraz wskazywać rachunek określony w § 4 ust. 2 niniejszej Umowy, na który winna zostać dokonana zapłata Wierzytelności.

zatem moje pytanie brzmi: jaka mam pewność że mój dłużnik - Pani Barbara Eckert podpisze odbiór listu poleconego? bo rozumiem, że tak to ma wyglądać? a co jeżeli tej Pani nei ma w kraju?
wtedy nie będe w stanie wysłać Państwu potweirdzenia od którego daty odtrzymania dokonujecie państwo wpłaty w terminie do 7dni ?

dlaczego Panstwo traktujecie równo i równiej swoich klientów? jeżeli moi poprzednicy otrzymali pieniądze na zasadzie deklaracji podpisania umowy to czy mogą z tego prawa również inni klienci skorzystać? Sam chetnie bym tak uczynił, gdyż szkoda mojego czasu (jak i również Panstwa) na wszelkie spory! My po prostu chcemy odzyskać SWOJE pieniądze!
 
Oskar Media

Szanowni Państwo,
uprzejmie informujemy, że zgodnie z naszymi wcześniejszymi deklaracjami
kolejna z osób - Pan O. (tutaj "sajmonos" mail : konto35@wp.pl)
wskazywana na niniejszym forum jako rzekomo pokrzywdzona przez naszą
Spółkę otrzymała zwrotnie dokonaną wpłatę. Ponownie prosimy wszystkich
zainteresowanych o zrozumienie dla konieczności spełnienia wymogów
formalnych poprzez zawarcie postulowanej przez nas umowy przelewu
wierzytelności.

Z poważaniem,
Zespół OSKARMEDIA
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

telemaniaczka

New member
...tu powinien nastapic cytat odpowiedzi oskarmedia....

zaznaczam, ze od poniedzialku zwracalam sie kilkakrotnie do sklepu z pytaniami, jednak nikt nie raczyl na nie odpowiedziec chocby automatycznie (poprzednio przychodzily maile:"Państwa e-mail został zarejestrowany w naszej bazie danych, dziękujemy. Jeżeli będzie to konieczne odpowiedzi udzielimy w możliwie krótkim czasie, na ogół w terminie 24 godzin. Z poważaniem, OSKARMEDIA" teraz nie rejestruje nawet tego, czyzbym slala na jakis inny adres??:) czy jestem persona non grata. Znalazlam posty wlasciciela i wyslalam prywatnie, bo taki byl rozzalony ze tylko wszyscy narzekaja a nikt sie nie ujawni. Jednak chyba jest na urlopie bo tez nie odpowiedzial. Nie sugeruje ze towar jest lewy, ale skoro taki nie jest dlaczego dokumenty nie zostaly przeslane?? ile razy mam slac pytania do sklepu ktory olewa klienta. Moje zamowienie mialo ID 112155, wiec jesli odpowiadajacy ma mozliwosc niech sprawdzi czy tak bezpodstawnie ripostuje.
 

sajmonos

New member
Oskar Media napisał:
kolejna z osób - Pan O. (tutaj "sajmonos" mail : konto35@wp.pl) wskazywana na niniejszym forum jako rzekomo pokrzywdzona przez naszą Spółkę otrzymała zwrotnie dokonaną wpłatę. Ponownie prosimy wszystkich zainteresowanych o zrozumienie dla konieczności spełnienia wymogów formalnych poprzez zawarcie postulowanej przez nas umowy przelewu wierzytelności.

Z poważaniem,
Zespół OSKARMEDIA

Tak, dostalem pieniadze, ale dopiero po tym, jak wysalalem dzisjeszego meila do tej "firmy", w ktorym byl zalaczony meil zwrotny z TVN24 (napisalem do nich o tej calej sprawie). Umowy nie podpisalem. Wiec tak naprawde to nadal nie ma pewnosci, ze po podpisaniu i wyslaniu tej umowy dostalbym pieniadze...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

MichalUK

New member
Chyba nie mam co liczyć na odpowiedz na konkretnie postawione pytanie ze strony Oskar Media który tak zapewniał na tym forum, że służy swoją pomocą

Być może to dobre rozwiązanie nagłośnić trochę sprawe w mediach

Osoby które czują się poszkodowane przez firmę UPWARD FINANCIAL COMMUNICATIONS GRUPA I.F.G. SP. Z O.O. ( OSKARMEDIA ) :

1. MichalUK michaluk(at)vp.pl kwota: 2704 zł
2. gregor-60 grzesiekjan(at)interia.pl
3. mzygier mzygier(at)wp.pl
4. anndu annpap(at)op.pl

ktoś jeszcze?
 
Ostatnia edycja:

gregor-69

New member
hej, za przykładem któregoś z forumowiczów napisałem do programu uwaga TVN, to jest jakiś sposób. czekam na wiadomość od Ciebie MichalUK na priv.
 

mzygier

New member
Zwrot pieniedzy

Witam ponownie
Czy osoby które otrzymały pieniadze (według Oscarmedia) po podpisaniu umowy przelewu wierzytelności mogą to potwierdzic???/ Proszę o informacje od tych osób.
Zapytałem Oscarmedia czy moge przyjechac załatwić sprawe na miejscu.
Otrzymalem odpowiedź:
Witam,
oczywiście proszę przyjechać do naszej firmy w celu podpisania dokumentów na podstawie,których zwrócimy panu pieniądze.

Niestety nie wiem jak to rozumieć czy otrzymam od reki pieniadze czy pojade tylko 370km podpisac ten sam dokument który mi przesłano pocztą.
Czy ktoś już próbował osobiście załatwićsprawę na miejscu w firmie oscarmedia??
Czekam na informacje
mzygier@wp.pl

Z poważaniem
Mariusz
 

oszukany1

New member
Oskar Media - zwróccie mi pieniądze za zamówienie 112174, a podpiszę umowę. Mogę też podjechać do waszej siedziby i odebrać je osobiście.
Czuje się oszukany. Od ponad miesiąca trzymacie moje pieniądze.
 
Do góry