Seria telewizorów firmy Philips 8007 na rok 2012 r. wielkości 40" , 46" i 55".

Leeonsjo

New member
Bez reklam
SST312 jak mam to samo moja się wkur... że pilot co chwila nie chodzi. Wyjmuje baterie wkładam .Wymieniłem na nowe .Chciałem go reklamować ale widze że to nie tylko u mnie.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
SST312 duze brawa za to ze potrafisz byc obiektywny w stosunku do tego co posiadasz, bo co niektorzy nie potrafia, lub nie chca i jeszcze sie dziwia jak ktos ma inne zdanie jak oni. Bardzo szanuje takie osoby. Pozdrawiam.
lolek
 

szybal

Banned
Ja nie mam problemu z pilotem nie wiesz się,tryb dla 2 graczy rzeczywiście trochę się rozmywa ale pomysł bardzo dobry,ja mam inny problem jak używam Skype obraz bardzo dobry z mojej kamery dla rozmówcy ale jak zrobie zbliżenia znacznie się pogarsza też tak macie?
 

SST312

New member
Panowie, co do pilota to serwisant osobiście powiedział "ta nowa technologia tak ma". Nic dodać nic ująć... Jak pisałem wszystko wraca do normy kiedy pilota na chwilę odłożymy. Ja nie wyciągam u siebie baterii. Podobno jest to spowodowane żyroskopem, który musi się ustabilizować po przejściu z trybu klawiatury czy pointera. Irytujące? Tak... zdecydowanie irytujące kiedy pilot chce przejąć władzę nad nami ;-). Co do kamery i rozmów to sprawdzę choć wydaje mi się, że może to działać na zasadzie cyfrowego zooma z telefonów komórkowych. Czyli przybliżyć przybliżysz ale stracisz na jakości. Jak sprawdzę to dam znać.
 

accu

New member
Bez reklam
Mają mi jutro przywieźć 40PFL8007 . Chciałbym mieć pewność , że to co do mnie trafi , to nie towar już "przechodzony" /używany/ . Czy wie ktoś jaki jest kod do menu serwisowego w tym modelu Philipsa ?
Interesuje mnie głównie licznik przepracowanych godzin.

Z góry dziękuję za pomoc.
Pozdrawiam.

Witam uprzejmie,
"Idą" Święta to proszę masz szybką odpowiedź , wklep kolejno cyfry : 062596 i potem kliknij przycisk OK .

W menu serwisowym poszukaj pozycji :Operation hours i ją kliknij . Ukaże się liczbą przepracowanych
godzin przez telewizor.

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

ja67

Klub HDTV.com.pl
VIP
re

accu - świątecznie dziękuję ;)

Mam potwierdzenie dostawy w dniu dzisiejszym ,ale i tak z uruchomieniem tv bedę musiał poczekać kilka godzin z uwagi na temperatury zimowe...

Pozdrawiam serdecznie.
 

Leeonsjo

New member
Bez reklam
Używałem All share samsunga ale teraz chciałbym spróbować media manager który jest do pobrania ze strony philipsa dedykowany do tego tv.Ale jest to wersja trial i przy instalacji chce kluczyk.Jak zainstalować pełną wersję tego programu?Czy warto wogóle?
 

accu

New member
Bez reklam
Używałem All share samsunga ale teraz chciałbym spróbować media manager który jest do pobrania ze strony philipsa dedykowany do tego tv.Ale jest to wersja trial i przy instalacji chce kluczyk.Jak zainstalować pełną wersję tego programu?Czy warto wogóle?

Witam uprzejmie ,
Dobrze jest założyć swoje konto na stronie internetowej , oficjalnej firmy Philips i zarejestrować swój
telewizorek .
Wysłać e-mail do firmy Philips , podać nr seryjny zakupionego telewizora (przykład :Model.No.:46PFL 8007K/12
Serial.No.:ZH1C 1239 001 456 ) i poprosić o podanie e-mail'em kodu , aby móc pobrać plik do uruchomienia
Tvonky Server.Kod jest długi.
Przecież to nic nie kosztuje , trzeba spróbować , a nuż się spodoba .:|

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

kacperhq

New member
Panowie, co do pilota to serwisant osobiście powiedział "ta nowa technologia tak ma". Nic dodać nic ująć... Jak pisałem wszystko wraca do normy kiedy pilota na chwilę odłożymy. Ja nie wyciągam u siebie baterii. Podobno jest to spowodowane żyroskopem, który musi się ustabilizować po przejściu z trybu klawiatury czy pointera. Irytujące? Tak... zdecydowanie irytujące kiedy pilot chce przejąć władzę nad nami ;-).

U mnie pilot potrafi mieć zwiechy ( na razie w trakcie kilkunastodniowego używania były dwie) ale ja bym tego nie łączył z żyroskopem a raczej tym iż jest to pilot radiowy i pewnie działa w jakimś nie licencjonowanym paśmie prawdopodobnie 2,4Ghz i zakłócają go urządzenia codziennego użytku, mam tak z oświetleniem Pilipsa Livingcolors gdzie pilot jest na 2,4Ghz i gryzie się z wifirifi, w blokach pasmo 2,4Ghz jest tak zapchane ze czas już chyba przejść na 5GHz.
 

xoder

New member
Ok teraz mam do was szybkie pytanie jakie są różnice miedzy 8007 a 7007
z tego wiem jak mam dokupić do 7007 2gie okulary i kamerę to koszt będzie taki sam jak 8007 czy są jeszcze jakieś inne znaczące różnice ??
matryce te same ??
Mowa o 46cali
 

kacperhq

New member
Ok teraz mam do was szybkie pytanie jakie są różnice miedzy 8007 a 7007
z tego wiem jak mam dokupić do 7007 2gie okulary i kamerę to koszt będzie taki sam jak 8007 czy są jeszcze jakieś inne znaczące różnice ??
matryce te same ??
Mowa o 46cali

8007 Perfect Pixel HD Engine
7007 Pixel Precise HD
8007 kalibracja ISF
8007 ambilight 3 strony
7007 ambilight 2 strony
8007 jest tylko w wersji z tunerem sat
7007 jest ver H bez tunera sat i ver K z tunerem sat
 

xoder

New member
czyli jak mam dopłacić za parę okularów i kamerę 500pln to chyba lepiej kupić ten model 8007 bo różnica w cenie prawie żadna.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Bo jest na twoim poziomie to napisane? .... szybal jak bede mial mozliwosc zobaczenia w Warszawie philipsa serii 9 to obiecuje ci ze dla ciebie specjalnie zdjecie zrobie zebys niedowiarku uwierzyl... Po drugie latwo mozna przeczytac ze bodajze dwie osoby pisaly posiadajace serie 8 ze rowniez widza to co i my widzielismy... Nie wspomne o forum serii 6 tam jest kilkanascie przynajmniej osob ktore widza teatr i inne rzeczy, ktore tym ludziom sie nie podobaja ( chodzi o wlascicieli ) Kolejna sprawa podobnie jak play nie przypisuj mi tego czego nie napisalem..... bo ja nie napisalem ze ten tv jako calosc mi nie podoba sie czy cos w tym stylu. Ja napisalem o dwoch rzeczach ktore dla mnie i moich znajomych poprostu nie pasuja. I 3d ktore uwazam ze jest slabsze jak w sonym, panasonicu czy lg. Ale napisalem ze jest to moje subiektywne zdanie i generalnie polecam ten model jesli dla kogos co mi nie pasuje nie ma zadnego znaczenia.... Ale za diabla nie potrafie zrozumiec jak mozna tak chwalic taka czy inna rzecz i ciagle o tym pisac i innych przy tym krytykowac tylko dla tego, ze maja inne zdanie. Moze od razu napisz jaki masz samochod, lodowke , pralke, brame do garazau jakiej firmy masz, wklad do kominka jakiej firmy masz ( jesli posiadasz dom ) i wtedy przyjmiemy ze to rowniez sa najlepsze rzeczy w swojej klasie i bedzie po problemie.... Bo przeciez jak mozna miec cos innego jak ty i na dodatek to w pewnych aspektach krytykowac.... Pozdrawiam i zycze dobrej nocy.
lolek
 

Leeonsjo

New member
Bez reklam
Gdybyście mieli kupić TV to 8007 czy może coś innego jest ktoś niezadowolony ??
Zastanowił bym się nad sony hx 850.Ale też ma wady np: nie czyta MKV ,nie widzi dysku NTSF, gorszy wygląd od philipsa
Co do wyboru między 8007 vs 7007 to u mnie kamerka wylądowała w szufladzie a okulary można na aledrogo kupić za 130zł plus przesyłka.
Edcja :ale tuner sat to warto.
 
Ostatnia edycja:

szybal

Banned
Zastanowił bym się nad sony hx 850.Ale też ma wady np: nie czyta MKV ,nie widzi dysku NTSF, gorszy wygląd od philipsa
Co do wyboru między 8007 vs 7007 to u mnie kamerka wylądowała w szufladzie a okulary można na aledrogo kupić za 130zł plus przesyłka.
Edcja :ale tuner sat to warto.
No pozostaje największy atut 8007 ambilajt spektra 3 .
 

yahimo

New member
witam, proszę o pilną pomoc, właśnie uruchamiam 8007 (UPC) i wyskakuje mi proszę wprowadzić częstotliwość sieci 000.00 co mam wpisać?
 
Do góry