Seria telewizorów firmy Philips 8007 na rok 2012 r. wielkości 40" , 46" i 55".

Leeonsjo

New member
Bez reklam
Do podłączenia tv z kompem bezprzewodowo polecam All Share(samsunga) działa z philipsem bez problemu jest po polsku i nie trzeba się nigdzie rejestrować jest prostrze nie wyświetlają się żadne strony internetowe tylko działa wewnątrz to zanaczy komputer tv i wsio.Jest minus nie wiem jak na simply share bo poległem przy próbie ustawienia i rejestracji ale przez all share nie są wyświetlane napisy do filmu jak z pendriva.
Ostatnio na filku puściłem filmiki nagrane aparatem Nicon filmy full hd i laptop słabo sobie radził zacinki głosu itp a tv bez problemu płynnie wyświetlał jeden po drugim przez allshare.Tv coraz bardziej zaczyna mi się podobać i przyzwyczajiłem się do teatru za to jest super obraz.
W najbliższym sofcie najlepsze co by zrobili to:
-poprawić szybkość menu
-opcja powiększenia napisów ( są za małe ,czcionka fajna)
-opcja wybór sciężki dzwiękowej w plikach MKV
Ma kto doświadczenie z edytorem kanałów .Jest taki do philipsa ,albo np dodać loga programów w wyswietlanej liscie.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Witam kolega szybal pisal ze wg niego 3d jest spoko ale pisal ze nie ma porownania do innych marek. Ja widzialem 3d w serii 8 z zeszlego roku to dla mnie bylo najslabiej duzo lepiej 3d bylo w sony, samsungu czy w lg ale to z tamtego roku. Podobno teraz w philispie to 3d jest lepsze jak to z zeszlego roku aczkowliek szalu nie ma z tego co mozna pzreczytac w necie. Ale to przeciez nie jest najwazniejsze w tv , chyba ze dla ciebie jest to bardzo wazne to juz inna sprawa.
Lolek
 

dajbanana

New member
Witam,
dziekuje za szybka odpowiedz. Oczywiscie 3d nie jest najistotniejsza sprawa w wyborze tv lecz nie ukruwam ze chcialbym czasem obejrzec sobie jakis film 3d. Szukam juz telewizora od kilku miesiecy lecz ciezko podjac decyzje, a ostatnio zaczalem sie interesowac marka phililps a w szczegolnosci tym co maja do zaoferowania czyli ambilight :) Myslicie ze warto jest doplacac do philipsa serii 8 czy mozna brac smialo serie 7 i bedzie "zwykly, szary Kowalski" ktorym jestem zadowolony?
 

szybal

Banned
Ja bym doplacil do serii 8 ambilajt 3stronny naprawdę działa rewelacyjnie przy filmach,a co do 3d oglądałem Prometeusza i jestem pod dużym wrażeniem polecam:)
 

pabloz

New member
Witam

dziękuję za obydwie sugestie. Zapytam jeszcze u konkurencji ;-) W międzyczasie coś drgnęło w dostępności - w lokalnym M-ekspercie będzie na dniach 8007 i 6007 porównam więc na miejscu. Może coś przed świętami ruszą się też ceny na 8007.

Pozdrawiam


Pablos zadzwon do Macieja z konkurencyjnego forum on testowal i serie 8 i nizsza serie philipsa jak dobrze pamietam , chyba ze cos mi sie pokrecilo ale spytac nie zaszkodzi a moze ci pomoc nawet jesli nie testowal nizszego modelu. A jest osoba bezstronna i nie chwali philipsa dla philipsa tylko jelsi chwali to dlatego ze cos mu sie podobalo, a jesli pisze ze cos mu sie nie podobalo to dlatego ze cos wg niego jest nie do konca zrobione tak jak powinno - oczywiscie wg niego.
lolek
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Warto dopłacić bo różnice są duże :
- kalibracja ISF na dzień i na noc
- szczotkowane aluminium
- pilot z pointerem
- ambilight 3
- kamera Skype
- dodatkowe okulary
- 800Hz
 

szybal

Banned
@Szybal, nie czytałem całego tematu, ale jak z Twoimi problemami z serią 8k ??
Zastanawiam się nad kupnem.
Witam problemy były na początku czyli w czerwcu i lipcu z softem potem padła matryca po wymianie wszystko grało,tylko dla tego że seria 8 jest bardzo udana zmieniłem 46cali na 55 jak bym nie był pewny jakości tych tv na pewno kupiłbym coś innego,trzeba się tego tv nauczyć jest w nich dużo ustawień obrazu,bardzo dobry dźwięk no i wykonanie jak dla mnie nie ma do czego się przyczepić ;-).
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Dzisiaj rankiem byłem w stacjonarnym sklepie EuroRtvAgd .
W miłej rozmowie z dwoma panami , prowadzących obsługę sklepu otrzymałem wyczerpujące informacje
na temat zamawiania i możliwości sprawdzenia danego modelu telewizora na miejscu w sklepie .
Nie jest źle .
Procedura zakupu .
Aby zamówić dany model telewizora należy wejść na stronę internetową sklepu EURORTVAGD , wybrać go i zamówić poprzez tę stronę z opcją dostawy telewizora do jednego z kilkuset sklepów stacjonarnych
EURORTVAGD .Np. zamawiając dzisiaj tj. w środę do 15:00 godziny , telewizor będzie dostarczony w
piątek do danego sklepu stacjonarnego , a potencjalny klient zostanie o tym powiadomiony e-mailem
lub telefonicznie. W sklepie można go sobie fizycznie obejrzeć . Również nic nie stoi na przeszkodzie ,
aby obsługujący pracownik sklepu skręcił podstawę telewizora z telewizorem i go podłączył do sieci zasilającej , aby sprawdzić działanie telewizora . Pracownik wręcz mnie oświadczył, że sam jest ciekawy
jaki obraz prezentują telewizory firmy Philips z serii 8007 i 9x07 i , że jak dotąd nie obsługiwali takiego zamówienia(takiej dostawy) , z uwagi na wysoką cenę tych telewizorów.
Jak telewizor nie spełnia wymagań klienta można telewizora nie kupić bez żadnych konsekwencji finansowych .Tak to wygląda " na prowincji". W stolicy powinno być podobnie , trzeba w takich
sprawach osobiście rozmawiać . U mnie , gdzie mieszkam nie ma żadnych kłopotów z domówieniem
się z personelem , obsługującym sklep stacjonarny EURORTVAGD.

Pozdrawiam,:)
accu
 
Ostatnia edycja:

szybal

Banned
Accu w Gdyni mają w euro specjalne stojaki nawet nie trzeba skręcać nogi ja też podczas zakupu 55 8007 miałem czas na włączenie i sprawdzenie matrycy .
 

accu

New member
Bez reklam
Accu w Gdyni mają w euro specjalne stojaki nawet nie trzeba skręcać nogi ja też podczas zakupu 55 8007 miałem czas na włączenie i sprawdzenie matrycy .

Witam uprzejmie,

Nie każdy sklep je ma , duże mają. Ważne jest , że można sprawdzić matrycę , to najważniejsze.:)
Wnet wszystkie sklepy będą wyposażone w te specjalne stojaki .

Pozdrawiam,:)
accu
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Widzicie to czemu w Warszawie panowie twierdza ze tylko moge zobaczyc fizycznei czy wszytsko jest ok, malo tego otatnio jak sie pytalem Pan oznajmil mnie ze powyzej bodajze 46 cali tv trafia od razu do domu, poniewaz boja sie ze taki gabayt moze spowodowac ze ktos moze uszkodzic w magazynie sklepowym. Juz nic z tego nie rozumiem, albo jest tak ze Warszawa duze miasto i maja w glebokim powazaniu ludzi bo duzo jest ludzi zamawiajacych, albo trafiam na jakis ala sprzedawcow, ale na infolinii mowili podobnie mi. Zobacze teraz jak powiem im ze u was jest inaczej zobacze co mi powiedza :)
lolek
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Tak jak mowilem dzwonilem przed chwila , ale w przyszlym tygodniu wybiore sie jeszcze raz do sklepu ale na infolinii pani powiedziala ze 55 cali od razu do domu, chyba ze zgodzi sie na odbior kierownik sklepu. A jak zamowie tv do domu z usluga podlaczenia i sprawdzenia i jak cos sie okaze nie tak to juz problem serwisu a nie sklepu. Malo tego mowie ze w innych miastach mozna sprawdzic na miejscu czy tez nawet sa specjalne podstawy zeby nie wykorzystywac tej oryginalnej z tv to Pani nie wie czemu tak jest np w Gdansku ze tam mozna sprawdzic, a w warszawie nie :)
lolek
 
Ostatnia edycja:

accu

New member
Bez reklam
Widzicie to czemu w Warszawie panowie twierdza ze tylko moge zobaczyc fizycznei czy wszytsko jest ok, malo tego otatnio jak sie pytalem Pan oznajmil mnie ze powyzej bodajze 46 cali tv trafia od razu do domu, poniewaz boja sie ze taki gabayt moze spowodowac ze ktos moze uszkodzic w magazynie sklepowym. Juz nic z tego nie rozumiem, albo jest tak ze Warszawa duze miasto i maja w glebokim powazaniu ludzi bo duzo jest ludzi zamawiajacych, albo trafiam na jakis ala sprzedawcow, ale na infolinii mowili podobnie mi. Zobacze teraz jak powiem im ze u was jest inaczej zobacze co mi powiedza :)
lolek

Witam uprzejmie,
Infolinia to nie sprzedawca bezpośredni. Byłem dzisiaj popołudniu w sklepie stacjonarnym MediaExpert.
Będą mieli dostawę w grudniu telewizorów firmy Philips serii 8007 , 6007 w różnych wielkościach przekątnych ekranu .
Tutaj też można zamówić poprzez stronę internetową sklepu internetowego MediaExpert z opcją odbioru
w wybranym sklepie stacjonarnym MediaExpert .Również można telewizor sprawdzić przed jego finalnym zakupem.
Wcześniej należy się porozumieć z kierownikiem działu sprzedaży RTV.tego sklepu.Jeżeli telewizor nie
odpowiada , można ponieść koszt dostawy telewizora do sklepu stacjonarnego MediaExpert.( w wysokości 29.99 zł )
Nie mieszkam w Warszawie , ale myślę że w sprawie zakupu umiałbym się domówić z personelem danego sklepu stacjonarnego EuroRtvAgd. Trzeba po prostu chcieć i przeszkody o jakich piszesz są
jak najbardziej do wyeliminowania.Takich spraw nie załatwia się telefonicznie!!!
Pozdrawiam,:)
accu
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Wiem kolego ze najlepiej pogadac w sklepie ale i w sklepie stacjonarnym rozmawialem i to w dwoch i to samo mowili ze moge tylko sprawdzic z zew. czy wszystko jest ok.... A media expert nie ma zadnego w Warszawie niestety. Wiesz ja mysle ze u mnie jest znacznie wiecej ludzi jak np w Gdansku i maja gdzies ludzi ktorzy chca cos takiego sprawdzic. U ciebie czy wlasnie w Gdansku jest inaczej bo musza zarobic, a ludzi jednak duzo mniej jak w stolicy i moze stad sie to bierze ze tak traktuja tutaj jak traktuja.... Ale mowie przejde sie do sklepu stacjonarnego zobacze co powiedza teraz jak sie pogada. Wnisoek taki ze czasem lepiej mieszkac w mniejszym miescie.
Lolek
 

szybal

Banned
Witam w Gdyni a nie w Gdańsku,po za tym w Warszawie może było więcej zamawiających niż kupujących a ktoś towar wozi i generuje koszty nie wiem dla czego robią w innych miastach taki problem u mnie w euro sprawdzenie tv to standard wszystko jedno czy kosztuje 1tys. czy 10.
 

Musio1968

Member
Bez reklam
Witam w Gdyni a nie w Gdańsku,po za tym w Warszawie może było więcej zamawiających niż kupujących a ktoś towar wozi i generuje koszty nie wiem dla czego robią w innych miastach taki problem u mnie w euro sprawdzenie tv to standard wszystko jedno czy kosztuje 1tys. czy 10.

Jeśli mozna wiedziec to czy już sprzedałeś poprzedni model 8007 ?
 
Do góry