Seria PV70

ernane

New member
pytanie do tych, którzy dostali nowy sprzęt po wymianie serwisowej

czy panasonic przedłużył Wam gwarancje? w sensie nowy tv nowe 2 lata gwarancji?
prosze o naprawde PEWNĄ informacje

większośc firm tak własnie robi za co lubie LG, kazdy monitor wymieniali na nowy + nowa 3 letnia gwarancja, co innego np. tdk
 

alz

Klub HDTV.com.pl
VIP
ernane napisał:
pytanie do tych, którzy dostali nowy sprzęt po wymianie serwisowej

czy panasonic przedłużył Wam gwarancje? w sensie nowy tv nowe 2 lata gwarancji?
prosze o naprawde PEWNĄ informacje

większośc firm tak własnie robi za co lubie LG, kazdy monitor wymieniali na nowy + nowa 3 letnia gwarancja, co innego np. tdk
Dokładnie tak jak piszesz-gwarancja 24 miesiące
 

mglisty

New member
zawieszająca się telegazeta w 42 PV70p

witam, mam panasonica pv70p, cyfrę+ i dekoder philipsa HD z cyfry podłączony od wczoraj kablem HDMI. Teraz jak chcę uruchomić telegazetę to ekran nieruchomieje, dopiero ponowny wybór źródła sygnału naprawia sytuację. Wczesniej tv podłączony był kablem SCART i nie było problemów...

Miał ktoś taki problem? Jak go rozwiązać? Z góry dziękuję za pomoc :)
 

canis

New member
Witam Wszyskich. Trszkę mi głupio, że się wcześniej nie odzywałem ale może to i dobrze bo do 05.11 tylko bym chwalił TH-42PV70.
Telewizorek kupiłem 30.03 linie pojawiły się 05.11 serwis przyjechał 08.11 no i tutaj drugi Zonk ( pirwszy to te linie ) będą naprawiać !!!! Mam nadzieję, że centrala panasonica uświadomi serwis olsztyński, iż problem jest zdiagnozowany i ustrka kwalifikuje telewizor do wymiany.:(
 
Ostatnia edycja:

Droid

New member
witam, właśnie przyjechał do mnie tv TH-37PV71FA chociaż zamówiłem 37PV70PA no i jestem w kropce,

zadzwoniłem do sprzedawcy, który powiedział, że aktualnie model 37PV70PA nie jest dostępny dlatego otrzymałem właśnie taki, jest on przeznaczony na m.in. rynek niemiecki i posiada europejską gwarancję, która jest realizowana za jego pośrednictwem (ustawowo 24 m-ce)

generalnie to u ww. sprzedawcy kupowałem już sprzęt i nie jest to jakaś firma "krzak"

zadzwoniłem do autoryzowanego serwisu i powiedzieli mi, że nie mają tego modelu na liście jednak realizacja praw z gwarancji jw. i nie powinienem się jakoś martwić

co o tym myślicie?

czy to prawda, że 37PV71PA to model TYLKO na rynek polski, a 37PV71FA na pozostałe kraje?
 

jjb

New member
@Droid

Wydaje sie ze powinien to byc model na rynek niemiecki (badz ogolnoeuropejski). Nie powinienes byc niezadowolony z takiej podmiany.

pozdrawiam

JJB
 

Droid

New member
OK. Dzięki za info. Już się bałem, że sprzedawca mnie w balona zrobił. A generalnie to ciekawe, że w całej europie sprzedawany jest model 37PV71, a dla Polski robią "specjalny" 37PV70...

Skorzystałem w porad i uruchomiłem menu serwisowe. Liczba godzin 0 czyli tv nie był wcześniej użytkowany.

Ciekawostka jest taka, że tv wyprodukowany w Czechach dla Panasonic Espana z instrukcją po niemiecku. Granice się zacierają...
 

Droid

New member
mglisty napisał:
mam rozumieć ze nikt nie miał problemów z telegazetą, hdmi i cyfrą+? a jeśli nie tutaj mam się o to pytać, to gdzie?

a jakie problemy z telegazetą mogą się pojawić? bawię się tym tv i na razie żadnych nie zauważyłem...

p.s.
z C+ ani hdmi na razie nie korzystam
 

mastafoka

New member
canis napisał:
Witam Wszyskich. Trszkę mi głupio, że się wcześniej nie odzywałem ale może to i dobrze bo do 05.11 tylko bym chwalił TH-42PV70.
Telewizorek kupiłem 30.03 linie pojawiły się 05.11 serwis przyjechał 08.11 no i tutaj drugi Zonk ( pirwszy to te linie ) będą naprawiać !!!! Mam nadzieję, że centrala panasonica uświadomi serwis olsztyński, iż problem jest zdiagnozowany i ustrka kwalifikuje telewizor do wymiany.:(

Prawdopodobnie panowie z lokalnego serwisu powiedzieli co wiedzieli i już. Wymiana jest oficjalnym stanowiskiem Pansonica (wiem bo w moim przypadku dzwoniono do Panasonica) a powód jest prosty koszty wymiany są praktycznie takie same jak nowej sztuki (mówimy tu o kosztach dla Panasonica)
 

mike13

New member
zastanawiam sie nad kupnem panasa pv 700 lub pv70,ale kiedy przegladam forum i czytam ciagle o białych pasach i wymianach to ogarnia mnie rezygnacja. czy mozna jeszcze kupic dobry telewizor bez obaw czy zaraz siadzie, czy te czasy minęły na dobre wraz z upadkiem socjalizmu?
pozdro
:roll:
 

Sansei6

Member
Bez reklam
mike13 napisał:
zastanawiam sie nad kupnem panasa pv 700 lub pv70,ale kiedy przegladam forum i czytam ciagle o białych pasach i wymianach to ogarnia mnie rezygnacja. czy mozna jeszcze kupic dobry telewizor bez obaw czy zaraz siadzie, czy te czasy minęły na dobre wraz z upadkiem socjalizmu?
pozdro
:roll:
Ja też dumam nad podobnym wyborem, tylko nie jeszcze w tym roku, więcej optymizmu, dobrze, że serwis przynajmniej działa niezawodnie, no i pomyśl, że już raczej w sprzedaży będą chyba głównie "poprawione modele".
Tak przy okazji, ktoś wie kiedy wejdą nowe serie Panasonic'a?
 

athcx

New member
Z tego, co jest mi wiadomo Panasonic ściąga z zachodnich sklepów plazmy do polski takie ostatnio info dostałem od znajomego będącego na spotkaniu z przedstawicielami Panasonic pl., powód banalny te tv u nas schodzą jak świeże bułeczki wiec przerzucają leżaki z zachodu i dlatego pare osób kupiła już modele pv71 w rodzimych sklepach
 

marceliszpak

New member
Dvd

Witam!
Ja dziś podłączyłem swój DVD Teac do pv70 poprzez SCART i miałem podobny zielony nalot na ekranie. Pomogła zmiana sposobu przesyłu video w DVD z RGB na CVBS, dziwne bo powinno chodzić na RGB. Na tunerze Sat Ferguson mam ustawione i wszystko jest ok. Chyba zakupię kabel Component i tak puszczę sygnał na tv bo dźwięk mam poprzez kino domowe.
 

skylab

New member
marceliszpak napisał:
Witam!
Ja dziś podłączyłem swój DVD Teac do pv70 poprzez SCART i miałem podobny zielony nalot na ekranie. Pomogła zmiana sposobu przesyłu video w DVD z RGB na CVBS, dziwne bo powinno chodzić na RGB. Na tunerze Sat Ferguson mam ustawione i wszystko jest ok. Chyba zakupię kabel Component i tak puszczę sygnał na tv bo dźwięk mam poprzez kino domowe.

Miałem takie same objawy w mojej Kodzie. Niestety rozwiązania nie znalazłem.
 

marceliszpak

New member
next

Mam pytanie do użytkowników 42PV70 i podobnych. Muszę podłączyć do tego tv komputer z kartą Nvidia Geforce 7300GS (ma 1 DVI, D-sub i tv-out z przejściówką na component), co będzie lepsze na odl. ok 5m ? Teraz dla testu mam podłączone po D-sub i obraz jest git ale nie wiem jak bedzie przy 5m. DVD mam zamiar puścić po component bo na SCART obraz jest kiepski i mam dylemat co z kompem?
 

czest

New member
Panasonic 42 PV 70 Pomoc

Witam Wszystkich!
Jestem pierwszy raz na forum, mam pośbę o pomoc. Od tygodnia mam plazme Panasonica 42 PV 70-kupiona w Multihome sklep internetowy) i mam problem z podłaczeniem aparatu cyfrowego , bądź kamery. Po podłaczeniu obraz jest czarno-biały i śnieży. Podłaczam to przez component. Wydaje mi sie,że sprawdziłem wszystkie warianty i nic to nie zmienia. Może robię to źle? Czy jest to usterka tego modelu? Oprócz tego wyczytałem, że można sprawdzic ile ta plazma juz pracowała( zdarzały sie przypadki że ktoś kupił nowa z dużym przebiegiem).Proszę o pomoc . Pozdrawiam i dzięki -krzychgregor!
 
Do góry