Seria PV70

saturn

New member
Witam. Jest to bardziej magazyn ze sprzętem niż sklep .Kupowałem u nich w styczniu 42PV60 wszystko odbyło się bez problemu co prawda odbierałem osobiście ale mogą też dowież.Polecam
 

motobartcompany

New member
pamil68 napisał:
Mam gorącą prośbę, czy ktoś zna sklep z Wrocławia o nazwie Media-Max ul. Krucza 79, na Allegro zaoferowali 3499 za 37pv70p, ciekawe czy to nie jakaś podpucha. Proszę kolegów którzy mieli do czynienia z tym sklepem o opinie. Jest też coś co się nazywa Wega TV i tam jest 3444.
Pozdrawiam

kupowałem u nich kilka razy, mimo że mam 100 km do nich nie zawiodłem się ani razu, sprzęt mają zawsze nowy i orginalnie zapakowany. Można na miejscu przetestować sprzęt. Polecam
 

golbek

New member
różnica po między pv7 a pv70p

Witam.Być może już był poruszany ten wątek ale nie mogłem się go na forum doszukać.Czy warto dopłacić około 700zł i kupic model 37pv70p niż pv7? Jak porównywałem na stronie panasa te modele to różnica jest tylko w gniazdach-pv70p ma dodatkowo jeszcze jedno gniazdo hdmi i d-suba.A poza tym podejrzewam, że elektronikę i sam ekran plazmowy mają te same.Czy rzeczywiście tak jest czy może jednak są różnice w jakości obrazu?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Jasiek_31

New member
Znajomy kupował tam 42PV60 i też nie miał problemów, ale odbierał sam.
Ciekawe że na Allegro mają taką cenę bo na stronie oficjalnie jest 3899.

Pozdrawiam.
 

pooh1968

Klub HDTV.com.pl
VIP
golbek napisał:
Witam.Być może już był poruszany ten wątek ale nie mogłem się go na forum doszukać....

Hmmmm wszystkie różnice są tu http://www.panasonic.com.pl/oferta.php?prod=3504 .

Miałem okazję pooglądać ten model w zestawienie z PV700, PV 60. Obraz na PV7 wg mojej opinii fatalny, mdły, nie dający się wyregulować. Sądzę, że różnice dotyczą również wnętrza TV (tanie komponenty?). Moim zdaniem lepiej dopłacić i potem nie płakać:) PZDR
 

Dru

Moderator
mam pytanko - można ustawić dla każdego sygnału inne formatowanie obrazu, np. dla TV "Auto", a dla DVD z componenta "16/9"?
 

ortax360

New member
U mnie w 42pv70 zaciaganie zielone jest - przy szybkic scenach na tv i dvd prawie tego nie widac , ale na grach istny koszmar nie da sie grac zaciaga krawedzie na zielono .

Zresztą uwazam ,ze plazma do PS3 czy X360 to pomyłka nijak ma sie to do dobrego LCD.

Czern - jak na plazme taka sobie bez zachwytów . Własciwie to jest PRAWIE taka sama jak na 32d3000 a to LCD !!.

Do codziennego ogladanie kabla jest ok .

wystarczyło kilka chwil i juz miałem wypalny set-up tv .

Po 2 godzinnym filmie dvd - miałem wypalone piekne pasy - znikło wszystko po 5 minutach Sniegu z tunera bez sygnału.


Kupiłem 42pv70 tylko dlatego ze cena była bardzo okazyjna (42pv70 3500zł) . Wiec rozczarowany nie jestem .



Pozdrawiam .
 
Ostatnia edycja:

Dru

Moderator
dla mnie czarny jest OK. Jakoś nie mam większych wymagań co do tego koloru. Zielonych krawędzi jeszcze nie stwierdziłem, może dlatego, że nie szukałem :).
 

slaww

New member
witam dzisiaj już nie wytrzymałem i zakupiłem tuner telewizji N do mojego 37pv70 Jak narazie mam kupiony component Techlinka za 50 zł jka myślicie może byc czy lepiej kupić jakis drozszy component lub HDMI.Bo z tego co czytałem na tym forum 90% ludzi nie widzi róznicy w jakości obrazu połączonego componentem i HDMI jak juz to minimalną. Jeśli HDMI to najlepiej jakiej firmy i za ile zeby nie przepłacac.
 

gosciukolorowy

New member
Sorry mieliscie racje nie da sie ustawic formatu obrazu dla kazdego wejscia tej plazmy osobno. Pomylilo mi sie to z jedna opcja w moim N-boxie gdzie dla kazdego kanalu mozna ustawic opcjonalnie rozny format obrazu. (dodam jednak ze to w N-boxie po ostatnim uaktualnieniu oprogramowania zaczelo szwankowac.)

Pozdrawiam.

P.S.
Ja w moim 37PV70 (mam go od 2 miesiecy) nie stwierdzilem ani zielonych krawedzi, ani powidokow, ani nawet cykania. Nie wiem, moze jestem w czepku urodzony albo slepy i gluchy. :)
 
Ostatnia edycja:

doc38

New member
Witam

Byłem dziś w serwisie w Suwałkach i zgłosiłem usterkę mojego 42PV70. Chodzi oczywiście o sławne "cykanie". Na razie telewizor stoi nadal u mnie. Serwis ma się skontaktować z centralą i oddzwonić. Obsługa zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie - pracuje tam niezwykle ładna, czarnowłosa Pani... ;)

Pozdrawiam :)
 

mastafoka

New member
Na moim (42pv70) nabite jest już 488 godzin i żadnego cykania, zielonych krawędzi czy powidoków nie stwierdzam. Mam natomiast inny problem, po podłączeniu laptopa nie mogę za chiny skalibrować obrazu ucina mi kawałek dołu , karta to gf go 7600, przy 1024/768 obraz jest strasznie zniekształcony ale całość jest widoczna natomiast przy 1280/800 proporcje są ok ale całość nie mieści się na ekranie plazmy, podejrzewam ze musze ustawić jakąś pośrednia rozdzielczość ale nie pamiętam nazwy programu który to umożliwiał

Pozdrawiam
 

Jasiek_31

New member
mastafoka napisał:
Na moim (42pv70) nabite jest już 488 godzin i żadnego cykania, zielonych krawędzi czy powidoków nie stwierdzam. Mam natomiast inny problem, po podłączeniu laptopa nie mogę za chiny skalibrować obrazu ucina mi kawałek dołu , karta to gf go 7600, przy 1024/768 obraz jest strasznie zniekształcony ale całość jest widoczna natomiast przy 1280/800 proporcje są ok ale całość nie mieści się na ekranie plazmy, podejrzewam ze musze ustawić jakąś pośrednia rozdzielczość ale nie pamiętam nazwy programu który to umożliwiał

Pozdrawiam
A nie masz wyjśćia DVi albo HDMI ?
Wtedy mozna ustawić 1280x768 i wszystko sie pieknie mieści.

Pozdrawiam.
 
Do góry