Seria PV70

gofer

New member
To zależy czy ktoś potrzebuje 37cali czy coś większego bo to spora różnica, może warto z tym cykaniem powalczyć, trzeba zawsze mieć nadzieje że serwis coś zdziała
jest jescze szansa żę te większe 71 wejdą również na nasz rynek, chyba że sie myle:rolleyes:
 

jjb

New member
Cena PV71F w sklepie internetowym to jakeis 1137 euro plus koszty przesylki (ja zaplacilem 35 euro). Polecam sklepik redcoon.de ktory ma swoje odcdzialy w calej europie i z tego co wiem otwieraja takze w polsce swoj oddzial (redcoon.pl - moze ceny beda podobne no i wysylka bedzie bezproblemowa).

Ja na swoj TV musialem czekac az 10 dni, w zamian dostalem zamiast zamowionego TH-42PV71F model TH-42PX71F... oczywiscie bez doplaty.

@mmww
Nie moge sie powstrzymac, nie syp za duzo popiolu bo bedzeisz mial obraz ziarnisty :) A teraz serio...
zastanow sie.. testy kikiego ktore mowia ze twoj tv jest lepszy sa wiarygodne, a te ktore ja przedstawiam ( a mowia cos dokladnie odwrotnego ) sa juz niewiarygodne ? To jak to jest ?
Jak juz ktos wczesniej wspominal czasopismo VIDEO jest renomowanym tytulem i o obiektywizm ocen przez nie wydawanych nie martwil bym sie zbytnio (w koncu zyja z doradzania ludziom a nie ze sprzedazy ktora jest wynikiem tego doradzania). W tym numerze reklamowaly sie wszytskie firmy biorace udzial w tescie.. wiec "platna protekcja" tez nie wchodzi w gre.

Moje posty zamiescilem po przeczytaniu testow KIKI-ego i wypowiedzi roznych osob na tym forum... na szczescie znalazly sie osoby ktore zrozumialy po co.


Nie chodzi o to czy moj TV jest lepszy czy tez nie, bo to moj problem i to mnie ma jego obraz zadowalac. Dlatego go wlasnie mam...

Przypominam ze fora dyskusyjne sa po to zeby dyskutowac ergo dopuszczalne sa inne poglady.. nie zapominajcie o tym :p

pozdrawiam wszytskich serdecznie i zycze milego wieczoru :)
 
Ostatnia edycja:

ArtS007

New member
Bez reklam
Gofer, tak Cię te świerszcze opadły, że nie zauważyłeś przycisku Edytuj (Edit Post). ;) Proszę go używać, a nie wstawiać wypowiedź za wypowiedzią.

ArtS :)
 

tades

Member
ja jeszcze nie mam plazmy i też nie jestem zadowolony, gorzej że przez was nie wiem co kupić bo poza drogim pionierem każdy tv ma wady.
Myślę, że niektorzy userzy wpadają w manię i zamiast cieszyć się oglądając filmy wyszukują dziury w całym.
 
Ostatnia edycja:

jjb

New member
Idz do sklepu i popros zeby podlaczyli interesujace cie TV pod powiedzmy n-ke badz pod dobry dvd (najlepiej poprzez HDMI). Wtedy bedziesz mogl spokojnie sprawdzic ktory TV spelni twoje oczekiwania. Pamietaj ze kazdy TV trzeba skalibrowac pod siebie wiec nie omieszkaj pobawic sie ustawieniami tak aby obraz byl jak najblizszy temu czego oczekujesz.
 

jjb

New member
Pare fotek z mojego TV przy ustawieniach producenta.

Normal:
normal.JPG


Kino:
kino.JPG


Dynamiczny:
dynamiczny.JPG


Zdjecia robione napredce w trybie automatycznym. Obraz z DVD (JVC) na stopklatce zeby miec ten sam obraz do porownania. Oswietlenie od przodu, w TV odbija sie lampka oraz zestaw wypoczynkowy z jasnej skory :-/
 

hojlo1

New member
Bez reklam
jjb - to masz kiepski obraz!!!! (tak fotki "pokazują")

Ja widzę np. niebieską brodę i wątpię, by taka była w rzeczywistosci.
 
Ostatnia edycja:

ArtS007

New member
Bez reklam
Ten film ma taką kolorystykę. Dlatego taki kolor brody jest wielce porawdopodobny. We Władcy Pierścieni jest niewiele scen, które mają w miarę naturalną kolorystykę. Taka baśniowa konwencja, która mnie akurat bardzo odpowiada.

JJB, czy mógłbyś zamieścić jakieś zdjęcia z filmu o naturalnych kolorach?

ArtS :)
 

hojlo1

New member
Bez reklam
....konwencja , konwencja , ale jeżeli "w prozie" jest opis o białej brodzie, to raczej reżyser nie zmienił tego.... ;)


Proszę podac: z jakiej to częsci i która minuta - cyknę Wam prawdziwy strumień i porównacie.!!!!!!:p
 

Dru

Moderator
czym jeszcze różni się 37PV71F od 37PV70P oprócz wbudowanego tunera cyfrowej telewizji? Czy można w nim wybrać język polski do operowania w menu? Czy jego gwarancja obowiązuje na terenie Polski?
 

dread

New member
Bez reklam
Eh, po dwoch miesiacach od zakupu wczoraj pojawila mi sie zielona pionowa linia na cala dlugosc ekranu. Dzisiaj pojawila sie druga, tym razem koloru czerwonego. Serwis juz zamowiony i dostalem informacje, ze naprawa moze potrwac nawet do miesiaca (jesli trzeba bedzie sprowadzac czesci) i na moje pytanie czy otrzymam na czas naprawy jakis zastepczy TV otrzymalem odpowiedz, ze nie ma takiej mozliwosci :(
Ktos mial do czynienia z serwisem we Wroclawiu i moze poratowac do kogo uderzac w tej sprawie ? Bo jakos sobie nie wyobrazam miesiac bez telewizora...
 

ArtS007

New member
Bez reklam
Wątpię, aby dawali zastępczy. No, może jakieś 14" by Ci wynaleźli. Smutne to, ale prawdziwe. Nie należy się zbyt szybko pozbywać poprzedniego odbiornika lub kupić sobie taki nieduży, zapasowy. Tylko, jak tu się przesiąść z 42" na 14"? :cry:

ArtS :)
 

hojlo1

New member
Bez reklam
jjb, ArtS007 - przepraszam i "zwracam honor".:cry:
Niefortunnie scenka dobrana i jest faktycznie wszystko na niebiesko.

Na dole fotka ze strumienia, ale jak widac do testu TV nie nadaje się ta scena całkowicie.:( :D
 

Attachments

  • screenshot000.JPG
    screenshot000.JPG
    14,1 KB · Wyś: 230

Dru

Moderator
a ja w sobotę wybieram się do niemieckiego Media Markt`u stwierdzić jaką cenę mają za 37PV71F. Jeśli będzie konkurencyjna to w połowie miesiąca pomknę po ten TV do naszych sąsiadów. Tylko nie wiem czy karton wejdzie do standardowego samochodu ze złożonymi tylnimi siedzeniami, bo podobno ma całkiem spore rozmiary :cool:
 

jjb

New member
@DRU
Zdecydowanie nie polecam niemieckiego MM. Ja moj telewizor kupilem w sklepie internetowym redcoon.de dzieki czemu zaoszczedzilem 400 euro w stosunku do ceny z MM. Dodatkowo poniewaz czekalem 10 dni na zamowiony telewizor (zamiast 4 wg informacji przy zakupie) dostalem model PX71 bez doplaty.
Generalnie bardzo profesjonalny sklep, posiadajacy duzo oddzialow w europie i co najwazniejsze dla ciebie otwieraja swoj oddzial takze w polsce.

pozdrawiam i zaznaczam ze nie jestem pracownikiem badz mezem/zona/dzieckiem/babcia/wujkiem/ciocia/stryjem/kuzynem/kochankiem/kochanka/sasiadem (niepotrzebne skreslic) pracownika redcoon.de :)
 
Ostatnia edycja:

miro.t

New member
dread napisał:
Eh, po dwoch miesiacach od zakupu wczoraj pojawila mi sie zielona pionowa linia na cala dlugosc ekranu. Dzisiaj pojawila sie druga, tym razem koloru czerwonego. Serwis juz zamowiony i dostalem informacje, ze naprawa moze potrwac nawet do miesiaca (jesli trzeba bedzie sprowadzac czesci) i na moje pytanie czy otrzymam na czas naprawy jakis zastepczy TV otrzymalem odpowiedz, ze nie ma takiej mozliwosci :(
Ktos mial do czynienia z serwisem we Wroclawiu i moze poratowac do kogo uderzac w tej sprawie ? Bo jakos sobie nie wyobrazam miesiac bez telewizora...

Witam.
Serwisu nie znam, ale moge ci powiedzieć że mają 14 dni roboczych na naprawę, jesli sie nie wyrobią w tym terminie przysługuje ci wymiana na nowy bez wad lub zwrot gotówki (jesli reklamowałes przez sklep w którym kupiłeś). Pod żadnym pozorem nie podawaj numeru tel. bo moga do ciebie dzwonić w ostatnim dniu reklamacji i cos kombinować. Powinni cie powiadomić listownie, względnie ty możesz do nich przedzwonić.
Pisze o tym gdyż już reklamowałem kilka rzczy, nie powiem mam kilka nowych sprzetów lub zwrot kasy. Z rzecznikem Praw konsumanta w moim mieście jestem już na TY :).
Nieeiem czy coś pomogłem.
Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:
Do góry