Seria PDP-427 i 507

jtd

New member
Bez reklam
lukaszpin napisał:
Witam
Stalo sie. Od wczoraj jestem posiadaczem 4270XD. Wszystko dzieki forum. Jakie refleksje? Czern....spodziewalem sie bardziej czarnej, dzwiek -coz mozna powiedziec o sluchawce telefonicznej ( ale w koncu od czego sa osobne wzmacniacze i glosniki) i na koniec....jezeli na ekranie nie ma sygnalu jest OK, natomiast jezeli jest jakikolwiek obraz....buczy zasilacz. Czy to jest normalne? Czy wszystkie egzemplarze tak maja? Czy jest to powod do reklamacji? Jest albo nie ma i tak wymieniam ten TV. Zawiodlem sie.
Jestem zwolennikiem made in japan. Pionki skladane sa w UK. Mieszkam tu 2 lata i jednego co sie nauczylem....trzymac sie jak najdalej od produktow z naklejka made in UK
Myslalem ,ze bedzie lepiej....zawiodlem sie ...ogromnie sie zawiodlem

Naprawde tak zle?? Przeciez pioneer slynie z dobrego dzwieku a Ty mowisz o takiej lipie? A co z SRS Sourrund ? Przeciez to jest niby dobry poprawiacz dzwieku!
 

djwito

New member
@ lukaszpin
chyba Ci się coś pomyliło albo pomyliłeś telewizory ! Pioneer i głośnik z komórki ? Pomyliło Ci się chyba z Samsungiem :D :D :D Mam pioneera 4270 i jeśli chodzi o dźwięk to jest bardzo dobry. Pozdro.
 

lukaszpin

New member
Witam
Chyba musze przeprosic wszystkich ale ten warczacy zasilacz wybil mnie z rytmu. Faktycznie - dzwiek ( majac rowniez na uwadze glosniki zastosowane w tym tv ) jest bdb a do obrazu tez nie mozna sie "doczepic". Najbardziej zdziwilem sie podlaczajac antene do tunera DVB-T. Mam od jakiegos czasu tuner DVB-T w PC i niektore opoznienia i "pixeloza" jakos nie przemawialy za tym ,ze DVB to przyszlosc a tu prosze. Wszystkie kanaly czyste jak krysztal, rzadko kiedty widac kompresje, nawet na kanalach typu "shop" obraz jest doskonaly. Najbardziej jednak jestem zdziwoiny z interaktywnego menu i TXT. Super.
Tylko co mam robic z tym zasilaczem? Panie i Panowie czy piszcza wam te zasilacze czy nie?
 

raul1

New member
lukaszpin napisał:
Witam
Chyba musze przeprosic wszystkich ale ten warczacy zasilacz wybil mnie z rytmu. Faktycznie - dzwiek ( majac rowniez na uwadze glosniki zastosowane w tym tv ) jest bdb a do obrazu tez nie mozna sie "doczepic". Najbardziej zdziwilem sie podlaczajac antene do tunera DVB-T. Mam od jakiegos czasu tuner DVB-T w PC i niektore opoznienia i "pixeloza" jakos nie przemawialy za tym ,ze DVB to przyszlosc a tu prosze. Wszystkie kanaly czyste jak krysztal, rzadko kiedty widac kompresje, nawet na kanalach typu "shop" obraz jest doskonaly. Najbardziej jednak jestem zdziwoiny z interaktywnego menu i TXT. Super.
Tylko co mam robic z tym zasilaczem? Panie i Panowie czy piszcza wam te zasilacze czy nie?
Błagam, zanim coś napiszesz na forum to się kilka godzin zastanów. Wcześniej nie pasowało ci w Panasonicu zużycie energii, teraz wyskakujesz jak Filip z konopi z dźwiękiem w Pioneerze. Jak już coś piszesz to bądź tego pewien, wtedy nie będziesz przepraszał. A odpowiadając na twoje pytanie to mój zasilacz nie wydaje jakichkolwiek dźwięków.
 

malinesqu

New member
efekt "dirty screen" ?

witam,
Czy moze mi ktos wyjaśnic o co chodzi z "dirty screen effect" ? przeglądając niepolskie zasoby internetu dotyczaca plazm pioneera min. 427/4270 natrafiłem w jakimś teście i w paru miejscach na opisywaną przez niektórych powyższą wadę, o co dokładnie z tym chodzi ?
tłumacząc dosłownie to co tam mogłem przeczytac to cos jakby "nierówna jednolitość ekranu" ?? ale co to znaczy "po naszemu" ? bo nie rozumie dokładnie co to może być
 

pawlo188

New member
popocy z pionierkiem 427 XA

mam wielki problem wielki bo nie wiem jak to inaczej nazwac, pojawily mi sie na ekranie cos takiego jak ogrzewanie tylnej szyby w aucie tylko pionowo czarne cienkie linie blisko siebie okolo 4-6 cm od siebie, czasem znikaja a czasem sie pojawiaja zaleznie od tego jaki kolor lub z jaka intensywnoscia jest wyswietlany, co robic co to jest?? te paski sa grubosci okolo 2 min, co robic?? pomocy.
 

angela.mocny

New member
witam,od tygodnia jestem posiadaczem pdp427xd . mam pytanie: czytalam na forum,ze plazmy nowej generacji maja 60 000 godzin poprawnej pracy, jak jest w przypadku tego modelu? gdzie to sprawdzic?
 

jarzak

New member
Szanowni forumowicze,
co sądzicie o ofercie na tego pionka

http://wegatv.pl/index.php?p76,pioneer-pdp-427xa

Czy cena nie jest zbytnio podejrzana. Dzwoniłem do sklepu i sprzedawca potwierdził model i dostępność.
Do tej pory myślałem o zakupie pionka (tak doradzał też KIKI), ale wysoka cena była przeszkodą. Nastawiałem się na panasa 70-tkę., ale teraz taka promocja mnie zachęciła.
Jakie jest wasze zdanie?

pozdro, J.Z.
 

jarzak

New member
KIKI,
Pracownik sklepu zapewnił, że posiadają gwarancję, są orginalnie zapakowane i pochodzą od polskiego dystrybutora.
Co mogę więcej sprawdzic?

J.Z.
 

jarzak

New member
rewelacyjna cena

Dziś dzwoniłem raz jeszcze. Plazmy ściągają z Belgii, gwarancja europejska na 2 lata. W razie problemów serwis przez sklep (zawożą za granicę, myślę że wystarczy do Niemiec - 2 tygodnie na usunięcie ustarki). Co Wy na to, co radzicie. Brać, czy nie. :?
Cena kusi, no i jakość obrazu.

Pozdro,
J.Z.
 

angela.mocny

New member
czy ktos moze wie jak sprawdzic to ze ta plazma ma faktycznie 60 000godzin poprawnej jakosci obrazu? i jeszcze jedno:mam podlaczony cyfrowy polsat do tego pioneera i nie wiem czemu nie dzialaja mi wszystkie ustawienia np. format obrazu. jezeli ktos ma dla mnie jakies wskazowki to prosze o podpowiedz
 

botr

New member
jarzak napisał:
Dziś dzwoniłem raz jeszcze. Plazmy ściągają z Belgii, gwarancja europejska na 2 lata. W razie problemów serwis przez sklep (zawożą za granicę, myślę że wystarczy do Niemiec - 2 tygodnie na usunięcie ustarki). Co Wy na to, co radzicie. Brać, czy nie. :?
Cena kusi, no i jakość obrazu.

Pozdro,
J.Z.


Qrcze ..mnie tez cena zaiteresowała ..ale troche strach brac ..
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
dwa telefony i dwie odpowiedzi , ciekawe dlaczego ?
Zakładam że ta druga jest bliższa prawdy. Zapytaj czy płacą za utylizację 3% jesli tak to z kim mają umowę , bo jeśli nie oni to kiedyś Ty za to zapłacisz. Zdarzają się też w imporcie indywidualnym towary poserwisowe-tańsze. A co jesli firma zakończy działalność ?
Zostaniesz bez gwarancji ? I jeśli coś się stanie?
Ryzyko handlowe.
Ale decyzja należy do kupujących.
 

botr

New member
kiki napisał:
witam
dwa telefony i dwie odpowiedzi , ciekawe dlaczego ?
Zakładam że ta druga jest bliższa prawdy. Zapytaj czy płacą za utylizację 3% jesli tak to z kim mają umowę , bo jeśli nie oni to kiedyś Ty za to zapłacisz. Zdarzają się też w imporcie indywidualnym towary poserwisowe-tańsze. A co jesli firma zakończy działalność ?
Zostaniesz bez gwarancji ? I jeśli coś się stanie?
Ryzyko handlowe.
Ale decyzja należy do kupujących.


Ja tez dzisiaj dzwoniłem i tez jakis zaspany gosc cos gadał ze niby z Belgi i ze on daje 24 miesiace gwarancje . Telewizory zapakowane niby orginalnie
 

lukaszpin

New member
Moj ojciec kupil kiedys samochod z belgii...Dzwonil przez tydzien,pytal,dowiadywal sie co i jak ( wszystko na numer idei - niby w belgii),w koncu kiedy wplacil zaliczke numer przestal dzialac.To koniec historii. A cena byla minimalnie nizsza niz samochody z niemiec


jarzak - odpusc sobie,poczekaj miesiac i kup za normalna cene z normalna gwarancja u normalnego sprzedawcy
 

krajan69

New member
Czasem warto poczekac, dorzucic pare zlotych i kupic z pewnego zrodla i nie martywic sie co bedzie jakby sie cos stalo. Polecam autoryzowane ounkty sprzedazy lub pewne markowe sklepy.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Każdy musi w swojej głowie poukładać i pomysleć.
Poziom ryzyka znasz .
Decyzja należy do Ciebie.
Jeśli Ci się nia pali , poczekaj na najnowsze modele Hitachi , Neca i Pioneera - czerwiec/ lipiec - niestety nie wiem czy nie będę droższe.
pozdrawiam
 

Picioo

Member
No i stało się, zaryzykowałem kupiłem i mam 427XA za 7000 prosto z Niemiec. Wreszcie wszystko SD jest super, HD nie powala, jest ok. ale ile HD dziennie oglądamy? No i dźwięk, podłączyłem subwoofera z mojego kina i chyba tak zostanie, kino do garażu. TV plus subwoofer i rewelacja. Naprawdę polecam, cyfrowe zakłócenia po HDMI wygładza rewelacyjnie, a wkurzały mnie 2 lata podczas oglądania LG PDP 42'. No i skalowanie 4/3 super, Panasonic nie wie co to skalowanie. No a duchy? Wiemy, powalczymy, zlikwidujemy. Wybór forumowiczów plazmy PDP-427 jako najlepszej potwierdzam. Niech moc będzie z nami.
 
Do góry