Seria LM..... kolejne aktualizacje softu

Duris

New member
Ja Ci nie pomogę, bo mam 04.01.63 i strach aktualizowac. Pewno nic nie wnoszą nowego a strach, że cos sie skopie jak to u LG.
 

gasior55

New member
Czy u was się tez tak dzieje, mi podczas oglądania filmów z dysku USB, np leci film do połowy a od połowy rozłącza cały czas dysk i tak co kilka lub kilkanaście min.
 

darope

New member
Witam. Zrobiłem aktualizację oprogramowania w swoim LG 42LM640S i niestety mam problem z napisami, żeby je widział przez wifi muszę ponownie (po obejrzanym filmie kiedy chce zobaczyć drugi) włączyć i wyłączyć tv. Po włączeniu pierwszy film idzie ok, potem przestaje widzieć napisy (podobnie jeśli oglądam chwilę i przechodzę na inny film). Ktoś spotkał podobny problem?
 

luk_k

New member
Witam.

Ja z kolei mam inny, dość irytujący problem. Jak włączę TV podczas nagrywania w tle na zewnętrzny dysk, to nie mam dźwięku w głośnikach, jedynie na wyjściu cyfrowym jest. W dodatku po zakończeniu nagrywania nadal nie ma dźwięku, muszę wyłączyć i włączyć ponownie TV. Ma ktoś też ten problem? Można jakoś temu zaradzić?

P.S. Jeśli chodzi o TVNplayer, to już przestałem się łudzić, że LG łaskawie dotrzyma obietnicy, i kupiłem sobie za trzy stówki odtwarzacz BD konkurencyjnej firmy na S ;) Teraz mam TVNplayer, TVP vod, Onet vod, Iplex, Tube TV ... i LG głęboko tam gdzie oni mają nas.
 

Daniello18

New member
P.S. Jeśli chodzi o TVNplayer, to już przestałem się łudzić, że LG łaskawie dotrzyma obietnicy, i kupiłem sobie za trzy stówki odtwarzacz BD konkurencyjnej firmy na S ;) Teraz mam TVNplayer, TVP vod, Onet vod, Iplex, Tube TV ... i LG głęboko tam gdzie oni mają nas.
Też ostatnio wpadłem na ten pomysł, albo blu-ray albo ps3 bo lg już się raczej na nas wypięło, jaki model tego odtwarzacza?
 

Grinch

New member
TVN Player na samsungowych urządzeniach nie jest tym samym TVN playerem co na "androidowych" urzązeniach. Nie są udostępnione te same treści.
 

jutu

Member
Zainspirował mnie kolega i wczoraj nabyłem to urządzenie E5500....nie tylko śmiga Tvnplayer czy inne takie...ale i zmniejszyły problemy z odtwarzaniem filmów HD, jeśli idzie o ich płynność.
 

luk_k

New member
Też ostatnio wpadłem na ten pomysł, albo blu-ray albo ps3 bo lg już się raczej na nas wypięło, jaki model tego odtwarzacza?

E5500. Jak komuś nie zależy na wbudowanym wifi, to najlepsze rozwiązanie. Ja podłączyłem razem z tv do routera działającego w trybie AP. Bo TV mam 37LM620S, też bez wifi. Swoją drogą kolejna głupota LG, że z matrycą 37'' robią tylko najniższy model 620S. Chętnie bym kupił wyższy model, ale 42'' mi się nie zmieści między szafą a drzwiami, a 32'' jak na 3D to torchę mało ;)
 

stanptr

New member
Ja swgo czasu chciałem kupić blu ray. I nawet byłem już bliski kupienia. Ostatecznie kupiłem ps3 w którym blu raya nie używam(oczywiście po za grami które są na tych płytach).


Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
 

jmahorow

New member
Czy widzicie jakąś istotną zmianę w prędkości poruszania się w widgetach? U mnie YT, a szczególnie klawiatura ekranowa działa jakoś wolniej niż wcześniej. Mam km620s.
 
Ostatnia edycja:

jmahorow

New member
A jak wygląda ergonomia pracy z YT przy pomocy klawiatury bezprzewodowej lub samej myszki. Jak na razie nie znalazłem aplikacji na smartphone do sterowania tv, więc chyba podepne mysz lub klawiaturę. Pilotem się dennie steruje. Czy po podłączeniu myszki pojawia się kursor jak w komputerze?
 

dajaha

New member
A jak wygląda ergonomia pracy z YT przy pomocy klawiatury bezprzewodowej lub samej myszki. Jak na razie nie znalazłem aplikacji na smartphone do sterowania tv, więc chyba podepne mysz lub klawiaturę. Pilotem się dennie steruje. Czy po podłączeniu myszki pojawia się kursor jak w komputerze?

Ja używam aplikacji LG TV Remote na Androida i obsługa jest rewelacyjna w porównaniu z piolotem. Z klawiatura doświadczeń nie mam natomiast w tym TV zadziała chyba każda bezprzewodowa mysz, ja próbowałem na Logitech M215 i też wszystko dziła ok. Kursor pojawia się po podłaczeniu Smartphone oraz myszki.
 

stanptr

New member
Też używam tej aplikacji ale w moim telefonie z cyanogenem wywala co chwile błąd. Sgtasznie mnie to wnerwia. Na oryginalnym sofcie u Żony nie ma tego problemu.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
 
Do góry