Seria ES6800 - "tani" dwurdzeniowiec???

dareka

New member
Po zaktualizowaniu witgetu samsung apps wszystko działa, nie szuka już sieci. Film 90 minutowu obejrzałem bez problemu. Wszystkie inne widgety też się instalują.
 

krzylosiak

New member
Kompletnie nie wiem co wnoszą nowe aktualizacje softu, za każdym razem jest to w moim przypadku jedynie zmiana numeru. Dzisiaj zauważyłem także aktualizacje przeglądarki internetowej, która także żadnych widocznych zmian nie wnosi

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
 

dareka

New member
Samung dziwnie się zachowuje. Nigdzie nie ma informacji co wnoszą aktualizacje. Możliwe że jest tylko zmiana numeru i nic poza tym. Psychologia czyni cuda a tacy nieświadomi jak my mamy wrażenie że samsung o nas dba. Obym się mylił.
 

itepe

Klub HDTV.com.pl
VIP
Samung dziwnie się zachowuje. Nigdzie nie ma informacji co wnoszą aktualizacje. Możliwe że jest tylko zmiana numeru i nic poza tym. Psychologia czyni cuda a tacy nieświadomi jak my mamy wrażenie że samsung o nas dba. Obym się mylił.

Mam nadzieję, ze się mylisz ;), a teraz klika faktów.
1. porównajcie sobie wielkości firmware'ów - zawsze są inne, czyli jednak jakieś zmiany są
2. na sofcie 1037 TV mi odżył, szczególnie w szybkości uruchamiania Samrt Huba
3. przeglądarka jest coraz lepiej optymalizowana i ja to odczuwam, szczególnie przy więcej niż 2 oknach
4. zakończyły się problemy z siecią, nic się nie zatrzymuje niezależnie od tego czy film trwa 15 minut czy 2 godziny :)
5. subiektywnie nieco lepszy obraz szybko poruszających się obiektów w SD - nie tworzą się artefakty, ale podkreślam "subiektywnie"
6. obraz SD całkiem dobry (nareszcie!)

Jak coś jeszcze zauważę nie omieszkam napisać :)
 

GSG-9

New member
Czy ktoś ma problem z migającym podświetleniem w pilocie ?
Pytam bo po wciśnięciu podswietlenia w pilocie świeci przez 2 sekundy a potem miga jak zwariowane.
Podobnie ma mój kolega.Po zakupie tv wszystko było ok a teraz nie wiem co mu się stało.
 

dareka

New member
Mam nadzieję, ze się mylisz ;), a teraz klika faktów.
1. porównajcie sobie wielkości firmware'ów - zawsze są inne...Jak coś jeszcze zauważę nie omieszkam napisać :)

Owszem masz trochę racji. Tylko gdy go kupiłem może rzeczywiście był mułowaty ale soft 1015 czy 1017 i stara wersja przeglądarki pozwalała na obejrzenie większej ilości np. materiału filmowego. Uruchom teraz weeb tv czy kamery internetowe - życzę powodzenia. Aktualizacje idą w przeciwnym kierunku, szkoda że nikt nie podaje informacji co nowego one wnoszą . Chyba nie jesteśmy traktowani poważnie.
 

mlol

New member
Czy ktoś ma problem z migającym podświetleniem w pilocie ?
Pytam bo po wciśnięciu podswietlenia w pilocie świeci przez 2 sekundy a potem miga jak zwariowane.
Podobnie ma mój kolega.Po zakupie tv wszystko było ok a teraz nie wiem co mu się stało.
Tez tak miałem, wymiana baterii w pilocie pomogła
 

jotes56

New member
Ostatnio chciałem obejrzeć film z z VOD.pl i niestety nie udało się.Tv informuje że nie mam microsoft silverlight i że oprogramowanie tego nie przewiduje. Proszę o podpowiedź czy jest jakiś sposób na zainstalowanie w/w softu microsoftu. A może można to jakoś ominąć. Pozdrawiam
 

mare37

Banned
Chcialem poinformować, że wreszcie samsung postarał sie i nowy soft 1037 działa rewelacyjnie. Szybki smart hub, ładny obraz na SD i FHD. Przynajmniej w moim modelu 50es6710

Ustawienia:
Dynamiczny
Podswietlenie 17 z opcja eco na 6
Kontrast 75
Ostrośc 75
Jasnosc 47
Kolor 55
tonacja chlodny
Płynny
Reszta wyłączona
Dzwiek Wzmocnienie
Ustawienia na kazdy kanal oddzielnie.
Pozdro
 

mare37

Banned
Mam nadzieję, ze się mylisz ;), a teraz klika faktów.
1. porównajcie sobie wielkości firmware'ów - zawsze są inne, czyli jednak jakieś zmiany są
2. na sofcie 1037 TV mi odżył, szczególnie w szybkości uruchamiania Samrt Huba
3. przeglądarka jest coraz lepiej optymalizowana i ja to odczuwam, szczególnie przy więcej niż 2 oknach
4. zakończyły się problemy z siecią, nic się nie zatrzymuje niezależnie od tego czy film trwa 15 minut czy 2 godziny :)
5. subiektywnie nieco lepszy obraz szybko poruszających się obiektów w SD - nie tworzą się artefakty, ale podkreślam "subiektywnie"
6. obraz SD całkiem dobry (nareszcie!)

Jak coś jeszcze zauważę nie omieszkam napisać :)


To własnie odczułem i napisałem, bo na 1032 działał przyzwoicie jak wrzuciłem 1036 to żałowałem, bo wszystko się sknociło, ale szybko wrzucili 1037 i teraz obraz jest super. Koniec z aktualizacjami.
 

Azazell

New member
Kupiłem dzisiaj model Samsung 50E6400 i jest naprawde super. Awatar i inne filmy oraz DVb-t w super jakości obrazu.. bardzo jestesmy zadowoleni z rodzicami.

Niestety jest pewna wada.. dotyczy napisów. Podłączyłem dysk HDD do USB i widzi tylko wtopione oraz widzi napisy, które sa w AVI ( ale nie ma niektórych liter jak "ę"). Kurcze bo gdzieś czytałem, że te modele mają obsługę tych napisów i mozna je rzokomo 3 krotnie powiekszac ale nic tych opcji nie widze :(.

Bede musiał chyba kupic dodatkowy urzadzenei typu GOOGLE Smart TV za 250zł bo w nim pewnie mozna.

Szukam informacji w necie i guzik idzie znaleźć ;/
 

Azazell

New member
Oj sorki zle napisałem.. Samsung UE50F6400

Jak włączam AVI lub np MP4 to są napiski i działają. Niestety przy MKV nie widzi TXT ;/
 

tdx

New member
Bez reklam
Nie ma sensu użyj napiproject łatwe i działa jedno kliknięcie i masz napisy do twojego filmu. Dziecinnie proste i skuteczne
 

Azazell

New member
No więc tak pobrałem z napirpojekt i dziwne jak wczytalem film to czarny ekran i nic.. po 2min dopiero wczytał film ale bez napisów ;/.. Mam tez pendrive z FAT 32 i tam dzialają :). więc całe szczęście mam sposób.

Tylko czemu takie problemy na WD Element 1GB? :|

Jescze jedna sprawa czy mogę Nexusy 4 i 7 skonfigurowac z telewizorem Samsung w trybie Allshare?
Bo z tego co widzialem to tylko chciał mnie łączyć z samsungiem.
 
Ostatnia edycja:

jotes56

New member
Ostatnio chciałem obejrzeć film z z VOD.pl i niestety nie udało się.Tv informuje że nie mam microsoft silverlight i że oprogramowanie tego nie przewiduje. Proszę o podpowiedź czy jest jakiś sposób na zainstalowanie w/w softu microsoftu. A może można to jakoś ominąć. Pozdrawiam
 
Do góry