Seria ES6800 - "tani" dwurdzeniowiec???

dzanas69

New member
mój błąd, zasugerowałem sie tym, że jak byk jest napisane: wersja -1034.1, dopiero po kliknieciu znaku zapytania wyskakuje okienko z informacjami o wersji pliku
 

azn3

New member
Witam

Niedawno zerwałem umowę z C+ i oglądam te z DVB-T. Ostatnio krzaczy się często obraz (najczęściej koło południa). Na starym monitorze (też Samsunga) z tunerem wszystko działa elegancko.
Z tego samego kabla, z tej samej anteny, a obraz rwie.
Zaktualizuję teraz do nowszej wersji firmware, zobaczymy czy pomoże.

Tv do serwisowania?

Pozdrawiam
 

tdx

New member
Bez reklam
Zanim oddasz TV sprawdz czy w momencie o którym piszesz (południe) nie następuje spadek sygnału... jeśli tak coś w okolicy zakłóca Ci sygnał

Menu>>pomoc>>diagnostyka>>info o sygnale

 

jeln

New member
Ja mam podobnie ale tylko na 2 kanałach: TVP rozrywka i TVP info. Czasami wszystko jest ok a czasami nie da się oglądać.w ustawieniach pokazuje mi że są jakieś błędy. Telewizje Man z jakiejś osiedlowej kablówki za darmo i nie wiem czy to wina słabego sygnału od nich czy problem leży gdzie indziej.Dodam że mieszkam w śródmieściu Warszawy więc sygnał powinien być ok.
 

mrokness

New member
Nie wiem czy było gdzieś o tym ale ostatnio doskwiera mi w moim es6800 to że coraz częściej nie mogę odtworzyć plików video mp4. Ci co ripują seriale musieli coś zmieńić w sposobie kodowania bo jeszcze jakiś czas temu kazda mp4-ka szła a teraz te wszystkie pliki mp4 o rozmiarach około 200mb na odcinek nie idą. what the fcuk?
 

dzanas69

New member
a mi doskwiera od wczoraj brak możliwości pobierania aplikacji z samsung app, wyskakuje jakiś błąd o zakłóceniach w sieci, dziwne bo te co mam poinstalowane to działają- też tak macie?

no i po problemie - wystarczył reset smart hub-a
 
Ostatnia edycja:

krzylosiak

New member
Walczę z tym problemem od rana niestety bez powodzenia,cały czas wyskakuje ze wystąpiły zakłócenia w sieci spróbuj później.Resetowanie ,wylogowywanie i ponowne logowanie nie pomaga. :-(

Wysyłane z mojego FreeTAB 9701 IPS za pomocą Tapatalk 2
 

dzanas69

New member
dziś zrobili jakiś remont w smart hub, ponieważ z górnej belki wywalili iplex i tuba fm, natomiast w ich miejsce wrzucili tvn player oraz onet vod
 
Do góry