Seria ES6800 - "tani" dwurdzeniowiec???

dareka

New member
PS.
Co znaczy, że praktycznie nie ma matrycy? Słabo podświetla? Blade kolory?
Dwie najwieksze wady, to to że kontury są rozmyte (brak ostrości) oraz przy odpowieniej barwie ekranu zauważalne wypalone znaczki oznaczeń telewizyjnych.
W nowych tv obraz przesuwa się w celu ochrony matrycy, w starszych modelach brak tego rozwiązania powoduje wypalanie matrycy. Ale 5 lat to ogromny postęp techniczny jeżeli chodzi o sprzęt. Zastanawiam się czy opłacalna była by wymiana matrycy? A może jednak dołożyć i kupić coś niedrogiego - zwłaszcza, że to jest drugi tv oglądany sporadycznie.
 

aditv

New member
filmy z usb - problem

Witam,
przejrzałem conieco neta i nic nie znalazłem na ten temat.
Mam taki problem:
wrzuciłem sobie ostatnio na świeżo sformatowanego w ntfs usb 8gb film w formacie mkv ... jednak za kazdym razem tj. chyba w 56 minucie i okolicach wywala mnie z odtwarzacza (mowa oczywiscie o es6800) .. po podlaczeniu pena widzi normalnie go..nastepnie daje opcje wideo i potem film i .. no i ogladam tylko do jednego momentu...
dodam oczywiscie ze film sprawdzalem na laptopie i tam dziala we wszystkich minutach ...
nie iwem dlaczego tak jest.. ma ktos moze jakis pomysl? badz spotkal sie z takim czyms? pendrive ma z 3 lata jak cos :D
 

tomekkk1990

New member
mam bardzo ważne pytanie

jaki dysk HDD kupić do tv es6800 ???? tak, żeby go widział , bo wiele teraz dysków przenośnych ma swoje oprogramowania , które instalują się wraz z podłączeniem do komputera
 

mare37

Banned
Mysle, ze kazdy dysk powinien dzialac. Moze odpuscilbym seagate bo freeagent nie goflex to mizeria.
Samsung, Adata, Hitachi, Toshiba a szczegolnie polecam WD Passport 500GB. swietny dysk -250 zl.

Co do Tv to napewno nie warto dokladac kasy do 6800 zamiast 6710, bo 6710 dziala tak samo. Za to warto dolozyc do modelu 7000. Nie warto kupowac tv 40 calowych, chyba, ze do sypialni na sciane tak jak mam wtedy sa idealne.
 

zzabek

Member

piotrgryf

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja mam pytnie z innej beczki. Czy jest możliwość, aby ten TV odtworzył film DVD udostępniony z kompa. Pojedyńcze pliki VOB odtwarza, ale nie można wybrać ścieżki audio itd.
 

mariuszpk

New member
@zzabek Problem jest z oprogramowaniem telewizora a nie z dyskiem. To urządzenie do którego jest podłączony dysk musi wydac komendę "idź spać" do dysku. jeżeli dysk usypia się prawidłowo podłączony do komputera winne jest jedynie oprogramowanie tv.

Wysyłane z mojego GT-I9003 za pomocą Tapatalk 2
 

emarcinz

New member
No to super jutro rano sprawdzę na dwójce w tv śniadaniowej bo tam zdaje się wspierają tą technologię. A jeszcze w jaki sposób jest to nadawane czy np. dwójka z naziemnej i dwójka z satki to wspiera? Pytam bo mam tylko dostęp przez satke.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
 
Ostatnia edycja:
Do góry