Samusng F6500 vx F6640 vs F6650

zbyniu4

New member
Od dziś mam u siebie 50' f6500 także w razie pytań służę pomocą.

Widzę, że pomimo braku info. dot. zamontowanych w tym samie matryc ktoś odważył się go nabyć. W takim razie jeżeli można to proszę o kilka informacji:
1. jak jest z równomiernością podświetlenia matrycy-czy są widoczne zachmurzenia i chmurki oraz ciemne narożniki
2. jak prezentują się kolory, kontrast, czerń/biel w tv
3. kąty, czy są akceptowalne, przy jakim kącie z boku kolory są jeszcze wyraźne
4. i najważniejsze, jaka jest w nim matryca

Z góry dzięki wielkie za odpowiedź.
 

explodebass

New member
Widzę, że pomimo braku info. dot. zamontowanych w tym samie matryc ktoś odważył się go nabyć. W takim razie jeżeli można to proszę o kilka informacji:
1. jak jest z równomiernością podświetlenia matrycy-czy są widoczne zachmurzenia i chmurki oraz ciemne narożniki
2. jak prezentują się kolory, kontrast, czerń/biel w tv
3. kąty, czy są akceptowalne, przy jakim kącie z boku kolory są jeszcze wyraźne
4. i najważniejsze, jaka jest w nim matryca

Z góry dzięki wielkie za odpowiedź.

Jeszcze dziś postaram się odpisać po pracy, na szybko mogę napisać że jestem bardzo zadowolony i spełnił moje oczekiwania.
 

peja

New member
Jednym z TV o których myślę jest Samsung UE46F6770. Pozostałe są w podobnej. Proszę o opinię czy warto dołożyć do UE46F7000? Zależy mi tylko na jakości obrazu, nie na bajerach typu: machanie rękami.
 

tdx

New member
Bez reklam
Jednym z TV o których myślę jest Samsung UE46F6770. Pozostałe są w podobnej. Proszę o opinię czy warto dołożyć do UE46F7000? Zależy mi tylko na jakości obrazu, nie na bajerach typu: machanie rękami.

F7000 ma natywną 200Hz matrycę i dlatego jest droższy kamera to bajer
 

tdx

New member
Bez reklam
Ja nie napisałem że nie warto tylko, czym się różni od seri F6xxx natywne 200Hz to większa płynnośc tylko musisz sam to zobaczyć :)
 

peja

New member
OK ale wg Ciebie warto dopłacić? Pytam dla tego, że w grę wchodzą 3 inne telewizory cenowo zbliżone do F6770. Jednak gdyby F7000 był naprawdę wart swoich pieniędzy to prawdopodobnie postawiłbym na niego i tamte sobie podarował. Dosyć ważna jest Twoja opinia (chociaż za inne też będę wdzięczny) ponieważ widzę, że na tym forum (przepraszam innych) ty jesteś specem od Samsungów.
 

tdx

New member
Bez reklam
jeśli planujesz zakup na dłużej weź F7 będziesz zadowolony.Lepsza płynność lepsze wyposażenie,
Ja miałem D7000 i zamieniłem po prawie 2 latach na F6500 i też jestem zadowolony, nie zdecydowałem się na F7 bo za dużo bym stracił przy sprzedaży za chwilę :)
 

RHJG

New member
Bez reklam
Moim zdaniem warto i to zdecydowanie! Ta matryca w F7000 jest b.dobra(kontrast,kolory,płynność) itd...
 

skorup84

New member
Do niedzieli w saturnie masz 46f7000 za 4799 wiec różnica między nim a 46f6770 wynosi 800zł a za to masz m.in. lepszą matryce, kamerke, dwa tunery więc myślę że warto dołożyć:)
 

explodebass

New member
Widzę, że pomimo braku info. dot. zamontowanych w tym samie matryc ktoś odważył się go nabyć. W takim razie jeżeli można to proszę o kilka informacji:
1. jak jest z równomiernością podświetlenia matrycy-czy są widoczne zachmurzenia i chmurki oraz ciemne narożniki
2. jak prezentują się kolory, kontrast, czerń/biel w tv
3. kąty, czy są akceptowalne, przy jakim kącie z boku kolory są jeszcze wyraźne
4. i najważniejsze, jaka jest w nim matryca

Z góry dzięki wielkie za odpowiedź.

1. Nie zauważyłem czegoś takiego, gdyby człowiek się przyglądał oglądając tv tylko po to może coś dostrzeże, ja przy zwykłym oglądaniu niczego takiego nie zauważyłem.

2. Super kolory i kontrast - według mnie rewelacja

3. z KAŻDEGO kąta widać doskonale.

4. Matryca samsunga, sprawdziłem dziś rano ;)
 

kanurwa

New member
Panowie, czytam sobie wasze odpowiedzi, które okazują się pomocne, jednak ja zastanawiam sie nad zakupem 55' i zastanawiam sie nad zakupem najnowszego F6800. Bardzo mało indo o tym modelu w necie. Co o nim sądzicie? Wolałbym F7000 ale poki co cena dla mnei nei do zaakceptowania. Dla mnie oprócz jakości obrazu ważna jest multimedialność.Pozdrawiam.
 

gshock11

New member
Panowie, czytam sobie wasze odpowiedzi, które okazują się pomocne, jednak ja zastanawiam sie nad zakupem 55' i zastanawiam sie nad zakupem najnowszego F6800. Bardzo mało indo o tym modelu w necie. Co o nim sądzicie? Wolałbym F7000 ale poki co cena dla mnei nei do zaakceptowania. Dla mnie oprócz jakości obrazu ważna jest multimedialność.Pozdrawiam.

Mam ten model 46 calowy, cóż bajka pod każdym względem nie zastanawiaj się :)
 

zbyniu4

New member
1. Nie zauważyłem czegoś takiego, gdyby człowiek się przyglądał oglądając tv tylko po to może coś dostrzeże, ja przy zwykłym oglądaniu niczego takiego nie zauważyłem.

2. Super kolory i kontrast - według mnie rewelacja

3. z KAŻDEGO kąta widać doskonale.

4. Matryca samsunga, sprawdziłem dziś rano ;)

No to super, może jednak zdecyduję się na sama. Czyli spokojnie można zainwestować ok 4,5k
na 50F6770. Zastanawiające jest tylko to że tu na forum ktos pisał że w serii "6" tv 50 calowe posiadają matryce inne niz sama.
ps
jak można to proszę o fotkę tabliczki z nazwą matrycy i jeszcze jedno. Mógłbyś podać wymiary podstawy tej prostokątnej bo zapomniałem zmierzyć a jest to dla mnie ważne ( mieszkam trochę od sklepu-40km ).
 
Do góry