Samusng F6500 vx F6640 vs F6650

explodebass

New member
A więc f6500 ?

Ja zmienilem swojego D7000 na F6500 i jest to zmiana na lepsze :)

Wysłane z mojego GT-I9100

Od kilku dni czytam wszystkie wypowiedzi i również boje się cloudingu, chyba zdecyduje się na zakup modelu f6500. Pisałeś że miałeś okazje widzieć jak pracuje w 55'" czy model 50" mógłby się czymś różnić? Mam nadzieje że nie :) mniej cali to cloudingu chyba tym bardziej nie powinno być ?

Proszę o pomoc :)

I jeszcze pytanie, czy warto kupić TV przez sklep redcoon lub ole ole ?

Pozdrawiam
 

tdx

New member
Bez reklam
50" nigdy na oczy nie widziałem cała reszta miała matryce samsunga....

W redconie upewnij się że nie dostaniesz modelu przeznaczonego na rynek niemiecki...
 

explodebass

New member
50" nigdy na oczy nie widziałem cała reszta miała matryce samsunga....

W redconie upewnij się że nie dostaniesz modelu przeznaczonego na rynek niemiecki...

dzięki za szybką odpowiedź, właśnie oglądam Twoje filmy na Youtube, fajna sprawa że działa weeb.tv ;)

kurcze a jest szansa że 50" ma inną matrycę? Da się to jakoś sprawdzić ?
 

tdx

New member
Bez reklam
jasne że da

TV na standby
wciszkasz po kolei na pilocie:
info menu mute power



po pojawieniu się menu wciskasz raz OK interesuje się tylko parametr TYPE:



Jeśli 2 litera po wielkości to A masz matryce samsunga
(D = CMO; L = AUO; I = CPT)
 

skorup84

New member
Jakby sie komuś udało sprawdzic czy modele 50" z serii F6500 i wyżej mają te same matryce co modele w pozostalych wielkościach to byłbym wdzięczny a info tu ma forum. Byłem dziś w euro i mieli w promocji 50f6770 ale nie udało mi się namówić obsługi na włączenie menu serwisowego. Jest jakis inny sposób na sptawdzenie tej matrycy?
 

explodebass

New member
jasne że da

TV na standby
wciszkasz po kolei na pilocie:
info menu mute power



po pojawieniu się menu wciskasz raz OK interesuje się tylko parametr TYPE:

Jeśli 2 litera po wielkości to A masz matryce samsunga
(D = CMO; L = AUO; I = CPT)


Tylko właśnie nie mam jak tego sprawdzić, ponieważ jeszcze go nie kupiłem, a zamówić chciałem przez sklep internetowy. Poszukam na internecie jakieś screeny ale czy znajdę... Kurczę, muszę mieć pewność ;)

i przede wszystkim, czy w przypadku samsunga lub też samej serii F, zdarzało się że konkretne modele w różnych rozmiarach" miały różne matryce ? Takie "nie samsungowe" ?

W miarę możliwości proszę o info ;)
 
Ostatnia edycja:

explodebass

New member
jasne że da

TV na standby
wciszkasz po kolei na pilocie:
info menu mute power



po pojawieniu się menu wciskasz raz OK interesuje się tylko parametr TYPE:



Jeśli 2 litera po wielkości to A masz matryce samsunga
(D = CMO; L = AUO; I = CPT)


mam jeszcze jedno pytanie, na Youtube napisałeś "WeeTV soft 1109.0 BT-S @F6500" czy soft się jakoś aktualizuje, jak to wygląda ? Czy weeb.tv zawsze odpali mi na f6500 ?
 

tdx

New member
Bez reklam
U mnie działa bez problemu na każdym sofcie kilka osób zgłaszało że im klatkuje po zmianie softu na 1105. Właśnie próbujemy wybadać temat dlaczego u jednych działa a u innych nie
 

explodebass

New member
U mnie działa bez problemu na każdym sofcie kilka osób zgłaszało że im klatkuje po zmianie softu na 1105. Właśnie próbujemy wybadać temat dlaczego u jednych działa a u innych nie

No i super, kurcze nadal nie wiem jaką matrycę ma f6500 50' ale czy faktycznie jest możliwe że ten sam model w różnych wielkościach ma różne matryce ?
 

tdx

New member
Bez reklam
Tej jednej wielkości Tv po prostu fizycznie nie miałem w każdych innych wiekościach siedziała ta sama matryca samsunga
 

skorup84

New member
byłem dziś ponownie w euro rtv i tym razem udało mi się sprawdzić matryce zarówno w modelu 46" jak i 50".

46f6770 - 46A1AF6V
50f6770 - 50R1AF6V

poniżej zdjęcie menu serwisowego z 50"
dif.png


z tego co znalazłem to "R" znaczy iż jest to matryca AUO.
 
Ostatnia edycja:
Do góry