Samsung UE60J6240

Rafal7

Banned
Tak z ciekawości ja wszedłem w menu swojego tv i zdziwil mnie jeden fakt, wygląda na to że można wymazać liczbę przepracowanych godzin ?

20170113_124517.jpg
 

skalam

New member
Czy wy też po włączeniu obrazu 3D macie taki czerwonawo-fioletowy obraz? Powinno tak być? Sprawdzał ktoś czy w oglądaniu w okularach jest normalny obraz czy też ma taką czerwoną poświatę?
 

skalam

New member
Wyczytałem na tym niemieckim forum, że w 3D taką czerwonawo-fioletową poświatę mają tylko matryce CMO. Matryce sharpa i samsunga tej poświaty nie mają. Ja mam właśnie matryce CMO. A wy jakie macie matryce?
 

skalam

New member
Wydaje mi się, że osoby z matrycami od CMO jednak nie pooglądają w 3D. Choć jeśli nie zdobędę okularów to się nie przekonam.
 

skalam

New member
Bo telewizory z matrycami od samsunga lub sharpa nie mają tej czerwono-fioletowej poświaty. Tylko telewizory z matrycami CMO ją mają. Takie moje przypuszczenie. Ale tak jak pisałem wcześniej, puki nie zdobędę okularów to się nie przekonam. Jeśli ktoś z was ma tv z matrycą CMO, odblokował 3D i ma okulary to niech napisze czy obraz 3D jest w porządku.
 

Rafal7

Banned
Zależy co masz na myśli mówiąc poświata, bo jak u mnie przełącze na tryb 3d to kolory stają się cieplejsze a obraz trochę ciemniejszy.
 
Do góry