Samsung UE60J6240

kubik20

New member
Na którejś stronie wcześniej ktoś mi wytłumaczył że to te same tv tylko np Saturn miał wyłączność na sprzedawanie modelu 6240 mimo że to te same tv. PS. Nie wiem jaką w tym logika,

Wysłane z mojego ZUK Z1 przy użyciu Tapatalka
 

maniek530

Banned
Reasumujac (bo watek ciagnie sie jak telenowela) - jesli moj 60" z jednym suwakiem ma 60Hz (jak co niektorzy twierdza) wyswietla "TAKI"obraz to czapki z glow dla Samsunga ze zrobil taki TV !
Wczesniej mialem Phila z 100Hz panelem w rozmiarze 47" i tutaj pomimo dolozenia 13" obraz jest co najmniej taki sam !
Wnioski wyciagnijcie sobie sami.
 

Rafal7

Banned
Ale macie problem, bierzecie laptopa do sklepu, podpinacie do tv, ustawiacie na laptopie 100 Hz i tyle, jak laptop nie wyświetli komunikatu ze monitor nie obsługuje tych parametrów to znaczy ze macie matryce 120 Hz.
 

robertoos188

New member
ale na pewno na 100000000% w EU50J6240 jest matryca 120hz?? i ile ma suwaków 2? bo nie chcę w ciemno kupować drugiego telewizora, chcialem też kupić J6200 albo J6300 48 albo 50 cali ale nigdzie nie ma tych telewizorów, tylko powystawowe
 

gothblack

New member
50cali na 100000000 % ma 60hz, a 60 cali tego modelu ma na 999999999 % 60hz zawsze zostaje ten ułamek ...dodatkowo matryca jest klejona do obudowy i jak się nie daj boże odklei to klękajcie narody jak tam się dostanie kurz.Niemniej tym wszystkim którzy nabyli ten tv (przez chwilę też chciałem ze względu na rozmiar i cenę) życzę dobrego odbioru i Pzdr.
 

halny81

New member
Ja ma m 50 i zgodnie z oznaczeniem matrycy potwierdzonym przez Samsunga panel jest 100/120hz. Problemem jest płyta główna i to dlatego jest tylko jeden suwak. Podobno nie ma możliwości uruchomienia obu opcji AMP przez menu serwisowe ani też przez aktualizacje softu.
 

maniek530

Banned
50cali na 100000000 % ma 60hz, a 60 cali tego modelu ma na 999999999 % 60hz zawsze zostaje ten ułamek ...dodatkowo matryca jest klejona do obudowy i jak się nie daj boże odklei to klękajcie narody jak tam się dostanie kurz.Niemniej tym wszystkim którzy nabyli ten tv (przez chwilę też chciałem ze względu na rozmiar i cenę) życzę dobrego odbioru i Pzdr.

Kolego piszesz takie bzdury że czytać tego nie idzie ! TV na oczy nie widziałeś a prawisz takie morały - 50 i 60" mają matryce 120Hz - potwierdzone , 40" raczej wszystkie na 60Hz - nikt nie zgłaszał rozklejenia matrycy a co za tym idzie dostającego się kurzu.
Nie siej propagandy bo przypominasz tych co się na Wiejskiej odgrodzili barierkami !
 

gothblack

New member
Ja ma m 50 i zgodnie z oznaczeniem matrycy potwierdzonym przez Samsunga panel jest 100/120hz. Problemem jest płyta główna i to dlatego jest tylko jeden suwak. Podobno nie ma możliwości uruchomienia obu opcji AMP przez menu serwisowe ani też przez aktualizacje softu.

No właśnie o to mi chodziło...jest matryca 120hz pracująca jak 60hz.W pierwszych modelach ładowano matryce z dwoma suwakami, ale niestety potem już tylko takie...dlaczego? nie wiem popytajcie po sklepach ogarnietych sprzedawców, a co do kurzu w samsungach? to się tyczy nie tylko tego modelu...chyba nawet jest gdzieś pisane na ten temat na forum.
 

maniek530

Banned
No właśnie o to mi chodziło...jest matryca 120hz pracująca jak 60hz.W pierwszych modelach ładowano matryce z dwoma suwakami, ale niestety potem już tylko takie...dlaczego? nie wiem popytajcie po sklepach ogarnietych sprzedawców, a co do kurzu w samsungach? to się tyczy nie tylko tego modelu...chyba nawet jest gdzieś pisane na ten temat na forum.

Wytłumacz mi pojęcie : matryca 120hz pracująca jak 60hz ?
 
Do góry