Samsung UE55H7000

piteron

Active member
Bez reklam
no to niestety próbowałem kilkanaście razy i wszystkie moje 3D zapisane na dysku nie wzbudzają trybu 3D.Co prawda ja mam wszystko w m2ts ale chyba to nie stanowi problemu
Co innego w BR tam tryb 3D załącza sie automatycznie zgodnie z tym co wybiorę na płycie
 

eLBeG

Member
Bez reklam
Wiem, że używasz modułu, to właśnie o to chodzi, że na module są podwójne opisy, gdyż sygnał z epg leci tak jakby podwójnie w kablu (jest zapisany w 2 plikach czy jakoś tak), a ma to związek z dekoderami po Astrowymi i z UPC. Dzięki za opinie odnośnie odbioru z 2 metrów, wiec zapewne skuszę się na 55cali. Pozdrawiam.
 

mrkris

New member
Lista Cyfrowy Polsat

Witam już zrobiłem listę kanałów z dominacja HD z przodu pod naszego Samsunga. jak ktoś chce to wyślę na email bo tu nie mogę dołączyć rara. A graliście w NFS most wanted :) co za czasy :)
Acha czy zna ktoś parametry kanałów na , których będzie siatkówka./juz znalazłem/

Polsat Volleyball 2
MPEG-4
Nagravision 3 17015 277 533 Po
Polsat Volleyball 3
MPEG-4
Nagravision 3 17016 278 534 Po
Polsat Volleyball 4
MPEG-4
Nagravision 3 17017 279 535 Po
H
Nagravision 3 10500 2131 2132 Po
 
Ostatnia edycja:

robert17

New member
55A2UF7EH a wiec matryca 240 hz od samsunga .

czyli dobrze czy źle?
W starych czasach matryce sprawdzało się na wlepce z tyłu TV,tak miałem w C650 tam tez chodziłem po sklepach aby trafić na oznaczenie SQ01 bo była to matryca samsunga i rzeczywiście panel lepiej świecił od innych

Że tak powiem, bardzo dobrze 

Witam,
Zdecydowałem się na zakup tego tv. Czy przed zakupem jest możliwość sprawdzenia jaką matrycę ma tv? Czy to jest aż tak bardzo istotne jaką matrycę ma tv? Rozumiem, że matryca samsunga jest najlepsza, jakie jeszcze występują?
Czy rodzaj matrycy jest na tyle istotny, że jeżeli po zakupie okaże się, że jest inna niż samsunga to czy warto wymienić tv i szukać z matrycą samsunga?
 

mafia35

New member
Bez reklam
Jeżeli chodzi o serie H7000 to możesz brać w ciemno. Matryca w tym modelu ma 240hz i taką produkuje jedynie samsung. Możesz przed zakupem dla formalności sprawdzic clouding i banding choć noe spotkałem się z opiniami o występujących takich wadach w h7000.
 

piteron

Active member
Bez reklam
Fakt te wady nie wystepuja.albo jak na razie nikt sie na nie nie natknął
Ale podswietlenie matrycy sprawdź koniecznie. A jak masz w FAQ w stopce u kolegi TDX
Gratuluje wyboru
 
Ostatnia edycja:

bhn92

New member
Bez reklam
Najlepiej zweszyc tv w jakims sklepie ,wziasc swojego pilota i wbic w menu serwisowe nawet nie wolajac obslugi i bedzie wszystko wiadome bo pewne jest to ze w 40 nie ma ucp.
 
Ostatnia edycja:
Do góry