Samsung UE48H6400 czy to dobry wybór

krisc31

New member
Witam.
Prośba o pomoc. Po skonfigurowaniu uniwersalnego pilota, część funkcji nie działa - konkretnie chodzi mi o wyłączanie dekodera mediabox cisko (UPC):(
I jeszcze proszę o podpowiedź, jak sprawdzić jaka jest rozdzielczość nadawanego programu (czy rzeczywiście np c+hd to jest 1920x1080???).
Dla ułatwienia powiem że tv jest skalibrowany tak jak wszyscy zalecają - film:)
 

azspider

New member
Witam, jestem posiadaczem tego modelu. Zauważyłem dziś, iż nie mogę sterować tym panelem dotykowym na pilocie Smart. Nie ma w ogóle tego kursora. Już raz kiedyś mi się tak stało, zparowałem pilot od nowa i to pomogło. Niestety teraz nic to nie daje (dodam iż pokazuje, że bateria prawie pełna). Spotkał się ktoś kiedyś z takim problemem? Wszystkie przyciski z tego panelu dotykowego działają, jednakże brak w ogóle kursora. Dziwna sprawa, nie wiem czy oddawać na gwarancję...
 

przeeemek

New member
Mialem to samo dzisiaj na 55h6400AK - juz chyba z drugi raz. Trzeba wyjac i wlozyc baterie od pilota i sparowac od nowa. Za drugim razem zaczal dotyk reagowac. Moze cos z nowym firmware jest cos nie tak.
 

azspider

New member
żeby działał kursor należy trzymać ten duży klawisz "panel dotykowy"
Dzięki, ale to akurat wiedziałem ;)

Mialem to samo dzisiaj na 55h6400AK - juz chyba z drugi raz. Trzeba wyjac i wlozyc baterie od pilota i sparowac od nowa. Za drugim razem zaczal dotyk reagowac. Moze cos z nowym firmware jest cos nie tak.
No i faktycznie pomogło wyciągnięcie baterii i ponowne sparowanie (choć z tym drugim były jakieś małe problemy, przytrzymywałem oba przyciski przez 3 sek i wyskakiwał czerwony krzyżyk, że błąd parowania, dopiero za którymś razem się udało). Przy okazji przypomniałem sobie, że za pierwszym razem gdy miałem taki problem to też wyjąłem na chwilę baterie. Czyli wskazówka dla tych którzy mieliby taki sam problem - trzeba koniecznie wyciągnąć baterie i dopiero potem sparować. Dzięki za pomoc. Mam nadzieję, że to jakiś błąd w sofcie i wkrótce to naprawią.
 

chrobry

New member
Witam !


Planuje zakupić dziecku model 40h6400 - oglądanie TV DVB-t (dobre skalowanie) , trochę Xboxa, bajki, komputer. Główne moje pytanie to czy sparuje ten tv z laptopem z windowsem 7 lub 8. Obecnie mam panasa 50st50 i windows 8 widzi Tv ale nie ma dla niego certyfikatu. Najbardziej zależy mi właśnie na korzystaniu z Tv jako bezprzewodowego wyświetlacza. Dziękuje za pomoc !
 
Do góry