Samsung UE48H6400 czy to dobry wybór

krisr77

New member
Ja z tym nie mam problemu po widi intelowskim ladnie sie spina, nie wiem jak inne rozwiązania

Wysłane z mojego SM-G750F przy użyciu Tapatalka
 

Metrolog

New member
Notebook Asus WIN 8 karta wifi nieintelowska choć niektóre Broadcoma obsługują standard widi, karta graficzna Intel 4000 procesor i3. Laptop klonuje obraz na telewizorze bez problemu trzeba jedynie poczekać kilka do max kilkunastu sekund żeby pomyślał nad połączeniem to już raczej zależy od wydajności samego laptopa. Niestety do sklonowania obrazu na Android TV Box musiałem instalować sterowniki do widi i zmienić kartę wifi na intela, choć WIN 8 już niby wszystko ma ale niestety nie chciało chodzić, brak zgodności.
 

Ryszard48

Member
Dobrze śmiga po dlna ,a po wi fi prosta aplikacja, "Odtwarzaj do"
zt6r9x.jpg



http://dropbox.astrill.com/file-YEwgyAnrRIlE5Z3jVtCvCfOLiWTwLbeO5KiGSsBk/playontv-setup-1.0.1.exe
 
Ostatnia edycja:

chrobry

New member
Pewnie źle szukam :) ale nie mogę za wiele znaleźć informacji o modelu ue43J5500 czyli model z tego roku. Fajnie, że 3 cale więcej ale równie udany model jak 40h6400 ?
 
Ostatnia edycja:

kuba122226

New member
A jak u was z youtubem na tym tv? Ja mam problem z rozdzielczoscią filmów, film jest na kompie w 720p, 1080p a na telewizorze przez przeglądarke mam tylko 360p. W aplikacji podobnie. Raczej nie jest to wina internetu, bo na pc leci 1080p bez buforowania :confused:
 

mafia35

New member
Bez reklam
Youtube działa max w 720p poprzez aplikację w smart jak i w przeglądarce. Jeśli nie masz to wyczyść pliki cookies w aplikacji i przeglądarce.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
 

Tracker10

New member
Witam. Zamierzam kupić ten telewizor i mam pytanie do tych którzy go mają dłużej, czy warto ?
Czy 3d działa dobrze ?
Jak z odbiorem telewizji naziemnej ?
 

szwagier44

New member
@Tracker10:
Mam ten TV ok roku, jestem bardzo zadowolony, nie widzę żadnego cloudingu, bandingu, cirmnych rogów itd.
3d działa bez zastrzeżeń.
TV ogladam przez dekoder Polsatu, i wybieram kanały HD. Kanały SD zarówno z CP jak i naziemnej da się oglądać.
Moim zdaniem warto i polecam.
 

robertsl

New member
Witam. Noszę się z zamiarem zakupu nowego telewizora i nie wiem czy warto dokładać 400 PLN. do tv o 2 cale większego, a mianowicie 48h6400 bądź 50h6400. Czy są jakieś znaczące różnice między nimi. Dodam że i tak już budżet przekroczyłem. Dziękuję za informację.
 

Metrolog

New member
O ile dobrze pamiętam to 50" posiada matrycę innego producenta niż Samsung, nie wiem jakie to niesie za sobą konsekwencje jakościowe (niektórzy chwalą) czy też w przyszłości serwisowe (np. wymiana matrycy).
 
Do góry