SAMSUNG UE46F6400 czy UE46F6770?

tdx

New member
Bez reklam
musisz wcisnąć voice na pilocie smart touch, natomiast jak już masz pilota w ręce dużo szybciej zrobić to nim niż gadać :)
Natomiast funkcja sterowania głosem w F6400 jest
 

Jameroo

New member
Z tym INFO to faktycznie dziwna historia... Nie wiem czemu nie działa po sparowaniu .... :(
jeszcze są jakieś problemy, bo generalnie jak dochodziłem do wyboru obszaru i dawałem cały obszar to wyskoczył jakiś błąd "wystąpił nieoczekiwany błąd. spróbuj ponownie po wyłączeniu i włączeniu produktu.(-67)" ale mimo wszystko po chwili ta informacja zniknęła i dało się wybrać canal+ i dalej model dekodera i działało sterowanie dekoderem, wcześniej wpisywałem kod pocztowy ręcznie i wybierałem nc+ bo canal+ nie było i dekoderów nie było do wyboru żadnych i co za tym idzie nie dało sie sterować dekoderem.
i teraz chciałem skonfigurować te rekomendacje i też robie krok po kroku i jak dochodzę do tego momentu to też daję cały obszar i znów ten błąd się ukazuje ale tym razem znika informacja o tym i od razu kończy się konfiguracja i nie działa. trochę zamieszałem ale mam nadzieje że wiesz ocb mniej więcej
 

tdx

New member
Bez reklam
jeszcze są jakieś problemy, bo generalnie jak dochodziłem do wyboru obszaru i dawałem cały obszar to wyskoczył jakiś błąd "wystąpił nieoczekiwany błąd. spróbuj ponownie po wyłączeniu i włączeniu produktu.(-67)" ale mimo wszystko po chwili ta informacja zniknęła i dało się wybrać canal+ i dalej model dekodera i działało sterowanie dekoderem, wcześniej wpisywałem kod pocztowy ręcznie i wybierałem nc+ bo canal+ nie było i dekoderów nie było do wyboru żadnych i co za tym idzie nie dało sie sterować dekoderem.
i teraz chciałem skonfigurować te rekomendacje i też robie krok po kroku i jak dochodzę do tego momentu to też daję cały obszar i znów ten błąd się ukazuje ale tym razem znika informacja o tym i od razu kończy się konfiguracja i nie działa. trochę zamieszałem ale mam nadzieje że wiesz ocb mniej więcej

Tak tu jest trochę inaczej wybierasz
menu>>funkcje smart>>ust usługi warto obejrzeć>>konfiguracja>>żródło kanału dekoder>> źródło wybierasz hdmi pod które masz podpięty dekoder>>dalej

podajesz swój kod pocztowy jeśli nic nie znajdzie wybierasz np 35-508 >> wybierasz nc+
 

Jameroo

New member
Tak tu jest trochę inaczej wybierasz
menu>>funkcje smart>>ust usługi warto obejrzeć>>konfiguracja>>żródło kanału dekoder>> źródło wybierasz hdmi pod które masz podpięty dekoder>>dalej
podajesz swój kod pocztowy jeśli nic nie znajdzie wybierasz np 35-508 >> wybierasz nc+

robię tak i wybierając nc+ nie pokazuje mi już modelu do wyboru i przestaje działać sterowanie dekoderem i niby mam teraz ta zakładkę "warto obejrzeć" w smart hub ale skoro nie działa sterowanie to bez sensu. nie ogarniam tego
 

tdx

New member
Bez reklam
ja mam vectre i powiem Ci tak że te rekomendacje to już nawet wywaliłem ich z autostartu bo mnie tylko wkurzały :D, sterowanie jak najbardziej jest ok :D
 

GB17

Member
WITAM(tdx)!
Jako widzę,że Pan często wypowiada się na forach- Samsung TV,mam pytanie.
Czy obecnie Samsung produkuje TV z matrycą LED-DIRECT,chodzi o modele serii 6-7-8?
Wszystko co przeglądam to LED Edge.Wiadomo matryce o wiele gorsze i o tańsze (chodzi oczywiście o rodzaj podświetlania).
Jak w podświetlaniu krawędziowym wykorzystuje się micro dimming lub micro dimming ultimate.Kiedyś chyba to się nazywało-(Dynamic Edge LED), ale jest to nadużycie bowiem wygaszanie diod krawędziowych nie daje dobrych rezultatów ani w teorii, ani w praktyce.
Pozdrawiam.[/QUOTE]
 
Ostatnia edycja:

tdx

New member
Bez reklam
Witam w polsce nie ma w tym roku zadnych direct ledow.
Mozna nabyc modele FH i to sa direct ledy ale sa to modele podstawowe

W serii 6 mamy 2 rodzaje podswietlenia side by side i vertical edge z microdimmingiem i bez sa to nowe matryce
W 7 i 8 mamy edge led i ultral clear panel z microdimmingiem

Roznica w kazdym przypadku jest na plus

Wysłane z mojego GT-I9100
 

wito30

New member
Witam ponownie. Wracając do mojego problemu, wczoraj przyjzalem sie dokładniej ekranowi i zauwazylem ze w miejscach tych ciemnych kręgów ze matryca jest nie doklejona, widać lekkie zagłębienia - wygląda to na wade fabryczna a mię uszkodzenie mechaniczne itd.

Jutro skontaktuje sie ze sklepem i opisze swój problem, mam nadzieje ze wymienia bez problemu.

Poznizej zdjęcie, na pewno zauwazycie gdzie leży problem.
 

Attachments

  • IMG_20131012_200021.jpg
    IMG_20131012_200021.jpg
    549,8 KB · Wyś: 377

Jameroo

New member
jak to jest z tym PVR i Time Shifting w samsungach? czy nagrywać i stopować można tylko i wyłącznie na HDD a nie np. na pendrive'ach?
i czy tylko przez podłączenie antenowe a nie np. z zewnętrznego dekodera cyfrowego?
 

wito30

New member
Jutro kurier odbiera TV a po niedzieli dostarczą nowy i mam nadzieje sprawny w 100% :) W oczekiwaniu chciałbym zapytać o kilka rzeczy.

1. jak kolega wyzej pytał, wystarczy podpiąć zewnętrzny dysk HDD i będzie można nagrywać programy TV?
2. Prosiłbym o informacje w jakim formacie ten TV najlepiej odtwarza filmy (mam na mysli z pendrive'a lub HDD) a także pełną liste wszystkich odtwarzanych plików (gdzies widziałem ale nei mogę znaleźć).
 

fausto1

New member
Bez reklam
Mkv. M2tts. Można nagrywać na pendrive tylko musi być szybki, na jednym wyszedł mi słaby test i telewizor automatycznie go wykluczyl

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
 
Do góry