SAMSUNG UE46F6400 czy UE46F6770?

Drokz

New member
Witam serdecznie. Mam do panstwa pytanie dotyczace modelu z seri F6770. Tydzien temu zakupilem ten telewizor wraz z stelazem z seri Titan pasujacy pod rozmiary tego tv. Problem pojawil sie gdy zauwazylem ze nie ma odpowiednich srub do montazu miedzy tv a stelazem,wszystkie surby sa za male i nie pasuja do tego wejscia tv. ht tp://imageshack.us/photo/my-images/266/gj4l.jpg/ (usunac spacje) I tu pojawia sie pytanie,czy takie sruby powinny byc w zestawie z tv lub gdzie je moge dostac. Nie chce uzuwac zwyklych bo boje sie ze wkrece je za bardzo i uszkodze elektronike.
 

Pawell1

New member
Koledzy cały czas nie daje mi spokoju youtube o którym pisalem wcześniej w porównaniu do inny aplikacji chodzi bardzo wolno:mad: restarowałem SH, nowy soft, apke też odinstalowalem jakieś inne pomysly???

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2
 

Pawell1

New member
Koledzy jeszcze jedna sprawa proszę o pomoc nie wiem dlaczego pojawił sie nagle problem z przesylaniem filmów z tel(s4) na tv f6770 jeszcze do wczoraj było ok tzn oglądałem film na tel i bez problemu mogłem go wysłać do tv a dzis kazdy film długo sie ląduje i po 2 sekundach przycina i znowu ładuje mam ostatni soft 1113.
Ps. Sprawdziłem teraz prędkość łącza i w momencie kiedy tv używa internetu z 50mb/s robi sie 6-8mb/s czy to możliwe żeby tv tak obciążał łącze internetowe:confused:a tylko wyłącze choć by przeglądarkę w tv i transfer wraca do normy.
Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2
 
Ostatnia edycja:

tdx

New member
Bez reklam
Sprawdzałeś jak działa po lanie? Najczęściej bruździ router...
Z jakiej sieci masz neta?

Wyłącz kompa laptopy zostaw tylko TV i sprawdź wtedy czy zacina jeśli tak to w TV spróbuj ustawić stałe ip a dns 8.8.8.8 dla YT

Zobacz też czy nie zachodzą na siebie jakieś inne sieci w domu np aplikacja na tel wifi analyzer jak coś zmień kanał na wolny...

Powodów może być dużo :)
 

Pawell1

New member
Sprawdzałeś jak działa po lanie? Najczęściej bruździ router...
Z jakiej sieci masz neta?

Wyłącz kompa laptopy zostaw tylko TV i sprawdź wtedy czy zacina jeśli tak to w TV spróbuj ustawić stałe ip a dns 8.8.8.8 dla YT

Zobacz też czy nie zachodzą na siebie jakieś inne sieci w domu np aplikacja na tel wifi analyzer jak coś zmień kanał na wolny...

Powodów może być dużo :)

Lan sprawdzałem i też zacina:mad: wcześniej nie miałem problemu, na innych urządzeniach problem nie występuje amplituner bez problemu odtwarza muzyke zdjęcia i nie obciąża sieci co do reszty Twoich rad to jak wrócę do domu to sprawdzę

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2
 

matius9312

New member
Pomocy !!!

Witam mam w planach wlasnie zakupienie telewizoru Samsung ue46f6400 albo ue46f6500 i nie moge sie zdecydowac bo 1 ma 200hz a 2 400hz . I o to kieruje pytanie do osoby ktora chociaz troche ma o tym pojecie .

Pyt : Czy mogl by mi ktos doradzic ktory tv wybrac bo mialem w planach zakupic cos do 3000tys lecz te modele mi przypadly do gustu tylko zastanawiam sie czy te hz maja jakis wplyw na np input lagi czy smuzenie planuje ogolem grac tylko na ps3 tv rzadko ogladam bo nie mam czasu przewaznie :) mam tez w planach kupienie konsoli PS4 wiec nie chcial bym zeby okazalo sie ze wyjdzie nowa konsola i bede mial jakies input lagi czy cos w tym stylu z tego co czytalem na googlach to typ 46f6400 ma maly input lag i ze gracze sa z tego zadowoleni to teraz moje pytanie czy lepiej kupic 6400 czy dolozyc 300zl i wziasc 6500 bo ja juz sam nie wiem :)) Z gory dziekuje za podpowiedz
 

tdx

New member
Bez reklam
Matryca i wyposazenie lepsze jest w 6500. Input lag na poziomi 33ms w trybie gra wiec sie nie masz co martwic

Wysłane z mojego GT-I9100
 

Jameroo

New member
posiadam f6770 i x360 i jeśli chodzi o "tryb gry" to jest ok, nie wiem jaki dokładnie jest input lag ale nie przeszkadza w graniu a wiem bo gram sporo i jest w porządku.
natomiast w normalnym trybie opóźnienie jest i to zauważalne, np w fife nie idzie grać
 

matius9312

New member
Postanowilem

Kupic taki zestaw bo mialem dokupic osobno soundbar ale skoro wy mowicie ze lepiej sie oplaca nowszy model to tak tez zrobilem nie wiem czy moge umieszczac tutaj linki ze sklepow bo nie jestem zacietym forumowiczem ale zaryzykuje taki oto zestaw wyjdzie taniej niz mial bym kupic 6500 osobno i ten soundbar osobno :) Dziekuje za Pomoc wszystkim co sie udzielili :)


h tt p://ww w .eur o.com.pl/telewizor y-led-lcd -plaz mowe/ sams ung-ue46f 6770-spea kerbar-hw-f5 51.b ht ml
 

Pawell1

New member
Sprawdzałeś jak działa po lanie? Najczęściej bruździ router...
Z jakiej sieci masz neta?

Wyłącz kompa laptopy zostaw tylko TV i sprawdź wtedy czy zacina jeśli tak to w TV spróbuj ustawić stałe ip a dns 8.8.8.8 dla YT

Zobacz też czy nie zachodzą na siebie jakieś inne sieci w domu np aplikacja na tel wifi analyzer jak coś zmień kanał na wolny...

Powodów może być dużo :)

Witam nie miałem za bardzo czasu się tym zająć ale teraz mam troche wolnego i chcę wyjaśnić....co do przycinania przesyłania to podłączyłem jeszcze raz po lanie zresetowalem i jest duzo lepiej czasami mu sie zdarzy przyciąć ale.... a co do youtuba nie wiem jak za bardzo ustawić dnsy :eek: a widziałem na twoim filmiku jak u Ciebie to odpala to normalnie szok u mnie mieli ok ok 1 minuty zanim sie odpali youtube a pozniej tez ok 1 min odpala filmik:mad: internet mam 50mb/s inne apki śmigają bez problemu.

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2
 

Pawell1

New member
musisz usawić ip w TV ręcznie wtedy będziesz miał też możliwość ustawienia dns

Ok spróbuję ręcznie, w dns wpisać te 8.? mam jeszcze jedno pytanie tv mam podłączony do amplitunera i jak ustawiam obraz dla bieżącego źródła to i tak jak przelaczam źródła na amp to ustawienia są te same da sie cos z tym zrobić?...a jeszcze dropbox czy da sie jakoś ustawić zeby był pelny dostep do niego przez tv a nie tylko przez samsung link?

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2
 

Pawell1

New member
Niestety ustawienia dns nie pomogły mogę wiedzieć tdx jakie masz łącze,że to tak fajnie u Ciebie chodzi? szkoda mi oddawać do serwisu z tym youtube bo i tak mam przeczucie że nic nie pomogą masz jeszcze jakieś pomysły?

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2
 

Pawell1

New member
TDX dzięki za pomoc z tym przesyłaniem strumieniowym wifi analyzer pomógł okazało się że wifi działało na prawie najgorszym kanale po zmianie nic nie przycina:) a co do youtuba będę dzwonił do serwisu moze coś pomogą bo z tego co inni piszą to u mnie nie działa to prawidłowo:mad:

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2
 

GB17

Member
TDX dzięki za pomoc z tym przesyłaniem strumieniowym wifi analyzer pomógł okazało się że wifi działało na prawie najgorszym kanale po zmianie nic nie przycina:) a co do youtuba będę dzwonił do serwisu moze coś pomogą bo z tego co inni piszą to u mnie nie działa to prawidłowo:mad:

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2





WITAM!

Może trochę z innej beczki-jako widzę,że forum obsługuje kilku dobrych fachowców TV,mam pytanko.Potrzebuję dla teściów TV 32"-odbiór wyłącznie z anteny,programy (SD).Telewizor,więc musi mieć dobre skalowanie i dobry,czuły tuner DVB-T.Oczywiscie wiem,że pozycja 4-5 ma najlepsze parametry,a pozycja 3-matrycę ips,ale przy odbiorze naziemnym nie zawsze te parametry idą w parze.Z tego co słyszałem i czytałem rewelacyjny jest do anteny TV Toshiba 32'' LED 32L2333.Proszę o radę, uwagi.TV-DO 1200 ZŁ.Może,któryś z poniżej.

1.TV Toshiba 32'' LED 32L2333 -full hd,ulepszacz 100Hz,Aktywna kontrola podświetlenia,matryca mat(Direct led) -1000 zł
2.SHARP LC-32LD135V ulepszacz 100Hz-matryca mat(Direct led) ,hd redy-940 zł
3.LG 32LN5400 Full HD ulepszacz 100Hz-matryca ips-podświet.krawędz.-1100 ZŁ
4.LG 32 CALE 32LV4500 -100 Hz-ulepszacz 400 Hz-full-hd,podśw.krawędz.-matryca mat-1200 zł(model 2010-2011).
5.Philips 32" LED 32PFL4308H,200 Hz Perfect Motion Rate-3D-full hd-1200 zł
6.Samsung 32'' UE32F5000 Full hd -ulepszacz 100 Hz-pod.krawędz.-matryca pół-mat-1100 ZŁ
 
Ostatnia edycja:

SDman

Banned
Może trochę z innej beczki-jako widzę,że forum obsługuje kilku dobrych fachowców TV,mam pytanko.
6.Samsung 32'' UE32F5000 Full hd -ulepszacz 100 Hz-pod.krawędz.-matryca pół-mat-1100 ZŁ

Witam,
ponieważ beczka dotyczy modeli samsunga pkt.6 będzie najlepszym wyborem.

Pozdr.
 

Desaix1800

New member
OK :)
tutorial (tv musi być podpięty pod sieć) nadajnik ir skierowany na dekoder

menu>system>>menadżer urządzeń>>konfiguracja pilota uniwersalnego>>uruchom>>dekoder wciskamy dalej

cały obszar>>cyfra+>>możesz wybrać c+>>dalej

ustawiasz złącze HDMI pod który jest podpięty dekoder>>dalej

czy dekoder zmienił kanał dajesz nie i klikasz wyszukaj numer modelu>>

wpisujesz dsi83 >> klikasz z listy pokaż więcej >> wybierasz dsi83cpl

jeszcze raz się pyta czy zmienił się kanał i kanał powinien się zmienić :)

też mi to nie działa może ktos podpowie nr dla modemu kaon w upc bo żaden wpisywany tyłu urządzenia nie pasuje
 
Do góry