Samsung UE40ES6100

bartecki

New member
czy na forum dostępny jest jakiś test modelu ES6100?
zastanawiam się nad zakupem Panasonic P50ST50 lub Samsung 50ES6100 i chciałbym znaleźć trochę więcej informacji o Samsungu?
 

SATAn_

New member
Bez reklam
jesli wmv niechodzi to wina zlego kodowania, kodekow uzytych do kodowania, ja mam problem z filmami od "Wizards"' tj. nie moge ich przewijac, wiec nie sciagam ich filmow
 

damiao1987

New member
przy włączeniu na pilocie guzika INFO u gory w rogu pokazuje mi sie rozdzielczosc 1980/1080 a obok jest 50i czy z tego mam wnioskowac ze tv ustawiony jest na maks rozdzielczosc i 100hz? odbieram cyfre plus.

Mam jeszcze takie pytanie czy polecenia glosowe i dotykowe w tym tv sa mozliwe czy to tylko sciema???
 

SATAn_

New member
Bez reklam
przy włączeniu na pilocie guzika INFO u gory w rogu pokazuje mi sie rozdzielczosc 1980/1080 a obok jest 50i czy z tego mam wnioskowac ze tv ustawiony jest na maks rozdzielczosc i 100hz? odbieram cyfre plus.

Mam jeszcze takie pytanie czy polecenia glosowe i dotykowe w tym tv sa mozliwe czy to tylko sciema???

Jestes juz 2 osoba, ktora o to pyta. Skad te informacje ? Model 6100 nie ma ani sterowania gestem ani glosem.
 

hateregs

New member
Czy clouding nasila się z czasem? Kupiłem właśnie 55es6100 i niestety jest tym defektem dotkniety. Zastanawiam sie czy nie wymienić na panasa 55ET5E
 
Ostatnia edycja:

m_a_rek

New member
Witam czy klawiatura Logitech K700 będzie działała pod tym modelem es6100 ?
Witam, u mnie Logitech K400 działa bez problemu.
Mam do Was pytanie czy telewizor "zapamiętuje" Wam ustawienia dźwięku. Gdy ustawię na dźwięk 5.1 to wszystko jest w porządku ale po przełączeniu i ponownym włączeniu tego samego programu znów jest domyślnie stereo. Z telewizora dźwięk idzie do amplitunera przez spdif (telewizja naziemna). Nie wiem jak zmusić tv do domyślnego włączania ścieżki 5.1.
Z góry dzięki za odpowiedź.
 

Slawoz

New member
Witam. Czy miał ktoś z was możliwość wysłania dźwięku 5,1 wyjściem optycznym z telewizora do kina domowego. Posiadam tv ue55es6570 i idzie mi tylko stereo ...? Próbuje podlaczyc blueray samsunga do tv kablem hdmi a z tv optykiem do kina d. Niestety tylko stereo.
 

aefka

New member
A jak wgrać aktualizację na ten TV ?.

Jest ona na pendrive i gdy podłączam do komputera wyskakuje opcja allshare wideo/muzyka/zdjęcia) i tylko tyle. Jak wchodzę w menu --> Pomoc techniczna -->Aktualizacje--->Przez USB Nie może znaleźć aktualizacji na USB.

Czekam na szybką odpowiedź ;)
 
Do góry