Samsung seria M87 LE40M87BDX LCD TV 1080P

CiNOpl

New member
Mam pytanie do wlascicieli Samsunga seri M86/87:
Jakie macie ustawione parametry w obrazie na zlaczu 1 lub 2 czyli euro tzn. jaki tryb, kontrast itp, itd
 

szakul4

New member
Ja też mam pytanie. Czy mogę ten tv podłączyć z x-box inaczej niż przez seryjny (z x-box) kabel komponentowy. Wejście komponentowe w TV póki co mam zajęte przez DVD (niestety brak HDMI)
Podpowiedzcie proszę
 

sparx

New member
Ale masz na myśli starego xboxa czy xboxa 360 ?
Jeśli chodzi Ci o xboxa 360, to możesz podłączyć go przez kabel VGA, z tym, że nie wszystkie M86 przyjmują rozdz. 1920x1080 przez VGA z x360, jedynie te z nowszym softem.
 
Ostatnia edycja:

szakul4

New member
sparx napisał:
Ale masz na myśli starego xboxa czy xboxa 360 ?
Jeśli chodzi Ci o xboxa 360, to możesz podłączyć go przez kabel VGA, z tym, że nie wszystkie M86 przyjmują rozdz. 1920x1080 przez VGA z x360, jedynie te z nowszym softem.

Tak chodziło mi o 360 dzięki!
Z kąd moge wiedzieć z jakim softem dostaje tv. Czekam na niego ma być jutro z nowej dostawy wiec moge liczyć że będzie ok?
 

LCC

New member
Czy ktoś może w kilku punktach napisać czym różnią się 32M86 i M87? I który z nich lepiej brać?
 

szakul4

New member
Kilku z Was pytało mnie o sklep w Warszawie gdzie można kupić46M87 za 9499zł chodziło o Plazma City. Cena jest atrakcyjna ,ale proponuje dobrze to przemyśleć!
Ja zrezygnowałem z zamówienia .
Przede wszystkim bardzo nie miły właściciel nie szanujący klienta.
Deklaracja o terminie realizacji zamówienia nie spełniona i bez żadnych konkretów co do finału transakcji.
To co jednak najważniejsze, to mam wątpliwości co do gwaranci. Właściciel twierdził że będzie polska, ale gdy zaczynałem dociekać coś kombinował, motał i mylił się w zeznaniach.
Mówiąc dosłownie wydaje mi się że czekałem na telewizor z gwarancją europejską a telewizor ściągany był z Niemiec a nie od polskiego dystrybutora. To tylko moje domysły ale proponuje to dobrze sprawdzić zanim dokonacie zakupu.
 

sin111

New member
Witam wszystkich.
Klepie z Dublina - bylem dzis w jednym z wiekszych sklepow RTV(Powercity.ie) z zamiarem kupna Samsung Le 37 R 82 B .Po przeczytaniu wielu postow stwierdzilem tv-rewelka nic tylko brac.Cena 1250 euro..jednak obok Tv stal Samsung LE40M87B...POPROSTU REWELACJA!!akurat byl puszczony sample epoka lodowcowa- zero smuzenia, kolory wprost wylewaly sie z tv - obraz bajka.Cena - 1750 euro.poprosilem pana FACHOWCA o podlaczenie normalnego dvd i wlaczenie filmu oraz zaprezenowanie mozliwosci przy XBOX360 oraz jako monitor komputerowy(gdyz chcialem zastapic moja 19" tym modelem)Pan powiedzial ze za duzo roboty i ze wszystko widac itp itp - biore albo nie biore - wybor nalezy do mnie.Takze powstrzymalem sie z kupnem 37R82B i mysle ze warto dolozyc 500 i miec full hd.Jak ktos przetestuje go jako monitor PC niech powie czy wszystko fajnie wyglada(czcionki,DivX,Gry).
Pozdrawiam goraco
 

Slygado

New member
Hej. Idź do Jervis Shoping Center na Hennry St. do sklepu Dixons.
Pracuje tam Polak - taki łysy trochę Misiowaty;)

Spoko koleś. Jak powiesz, że jesteś zainteresowany to powinien poświęcić Ci trochę czasu. Cena tam to 1999euro, ale przecież zawsze możesz powiedzieć, że się zastanowisz, a wrócić do PowerCity (chciaż jakoś mi ten sklep nie podpasował:eek: ).

Ja zamówiłem (w D.I.D.) LE32M86 i czekam już od miesiąca na dostawę,bo nigdzie ich jeszcze nie ma:x mają być od poniedziałku, ale nigdy nie wiadomo.
 

sin111

New member
Do Slydago: dzieki-nie wiedzialem ze w Dixon tez Polak pracuje-lysawy misiowaty to jest ale na Parnell St.Czy istnialaby mozliwosc przeslania jakichs fotek jak tv zachowuje sie podpiety pod pc?W sumie roznica tysiaka a jak wszystko byloby ok to wzialbym ten co ty masz.Bylbym wdzieczny za info na priv(nr gg)
 

Slygado

New member
Na Parnelu pracuje dwóch Polaczków ;)

Mam nadzieję, że TV dojedzie do mnie na dniach, bo tak obiecała jedna Pani z Londynu, która obiecała wysłać TV do Dublina w poniedziałek (mam nadzieję, że to już ostateczny termin).Tak więc foty zapodam zaraz jak go dostanę.

BTW: Też wstępnie chciałem kupić 37 R 88:) ale jak poczytałem na stronie samsunga i na forum to postanowiłem czekać na serię M87.
Dodatkowo model LE32M87BD jest telewizorem 100Hz :!: w odróznieniu od pozostałych modeli tej serii, różni się też tym, że jest HDReady, a nie FullHD :!: Ale jak chciałes kupić R88 to chyba nie robi ci to zbytniej różnicy:rolleyes:


Co masz na mysli piszać różnica tysiaka :?: O jakich modelach mówisz przy tej różnicy :?:


Pozdro.
 

sin111

New member
Moj blad - myslalem o 32 R 88 - kosztuje 950euro.Jednak jak pisalem-po obadaniu dzis nowego samsunga postanowilem dorzucic ten tysiac i miec full hd.Interesuje mnei glownie jako monitor wiec podziel sie z nami swoimi wrazeniami przy wyswietlaniu plikow tekstowych,necie,grach :)
BTW czy idzie tu do "nas" sprowadzic N-ke bo szykuje sie na cyfre+ ale majac na uwadze nowy tv jeszcze z full hd...


Probowales sie w Dixons targowac?Nic nie urwali z ceny??
 

szakul4

New member
sin111 napisał:
Moj blad - myslalem o 32 R 88 - kosztuje 950euro.Jednak jak pisalem-po obadaniu dzis nowego samsunga postanowilem dorzucic ten tysiac i miec full hd.Interesuje mnei glownie jako monitor wiec podziel sie z nami swoimi wrazeniami przy wyswietlaniu plikow tekstowych,necie,grach :)
BTW czy idzie tu do "nas" sprowadzic N-ke bo szykuje sie na cyfre+ ale majac na uwadze nowy tv jeszcze z full hd...


Probowales sie w Dixons targowac?Nic nie urwali z ceny??

Tak jak Ci napisał Slygado model LE32M87BD jest HDReady, a nie FullHD ale przy tej wielkości niema to znaczenia i też uważam że warto dopłacić:eek:k:
 

kuba380

New member
SAMSUNG 32M87BDX mam byc taka wersja???? powiem ze tego samsunga seri M87BDX bardzo sie oplaca kupic ale szkoda ze nie ma tyle kasy a tak opropo wersji 37 wogole sie nie oplca;):D
 
Ostatnia edycja:

Slygado

New member
kuba380 napisał:
SAMSUNG 32M87B mam byc taka wersja?? 32 calowa?? powiem ze Tv sie bardzo oplaca ale nie ma tyle kasy ze dac na Tv a tak opropo wersji 37 wogole sie nie oplca kupic ;):D
Jak to przeczytałem to mi się przypomniała moja nauczycielka angielskiego. Ona miała zwyczaj wypowiadać jedno zdanie jak ktoś miał problemy z poprawnym złożeniem zdania:
- Moja mówić, że Twoja zejść z bambusa :p

hihihi....pozdro.
 

Przemcio73

New member
Slygado napisał:
Jak to przeczytałem to mi się przypomniała moja nauczycielka angielskiego. Ona miała zwyczaj wypowiadać jedno zdanie jak ktoś miał problemy z poprawnym złożeniem zdania:
- Moja mówić, że Twoja zejść z bambusa :p

hihihi....pozdro.
Ale przynajmniej ładny avatar:bober:
 

kuba380

New member
No to w końcu będzie wersja 32 cale ? Fajnie że wam się podoba avart ;) Nie chce mi sie pisac z ć ś ż itp :p Mam 17lat szkoda czasu na pierdoly wazne ze wiecie o co chodzi ;)
 

szakul4

New member
Wczoraj odebrałem swojego 46M87
Jestem zachwycony! szczeguły jak się nim trochę pobawię;-)
Dostałem jednak model oznaczony literami BDX. Ktoś pomoże rozszyfrować czym różni się od "B"?
BD wiem że to opcja z tunerem cyfrowym (więc się cieszę;-) ale niemam pojęcia co znaczy ten X? to jakaś leprza lub gorsza wersia?
Na polskich stronach takiego nie znalazłem. Czy to może oznaczać że został sprowadzony z za granicy;-(. Gwarancie mam polską ale nigdy nie wiadomo.
Mogę go jeszcze oddać więc proszę o możliwie szybką pomoc!!!
PS. KIKI napewno wiesz o co chodzi z X-em!?
 
Do góry