Samsung seria LE(xx) C650 - wszystkie wielkości (32C650 40C650...), wszystko o serii.

mznixo

New member
Witam,
panowie nie mogę wgrać pobranego softu T-MSX6DEUC2001 do le40c630k1w, tv nie widzi pliku na pendrive może jakaś rada
będę wdzięczny.

pozdrawiam
 

Seba21

New member
Odnośnie Iplii to sprawa wygląda tak: jakiś miesiąc temu napisałem do Iplii, że jeśli jest reklama przed programem to po prostu po wyemitowaniu ostatniej reklamy robi się stop klatka na końcu i nic się nie dzieje. Są też takie zwiechy, że nieraz po włączeniu już na głównej stronie wszystko się zawiesza i żaden przycisk nie działa. Kazali mi w głównym menu nacisnąć 5 razy Info i podać dane, które wyskoczą. Podałem i cisza. Tu ktoś pisze, że będzie aktualizacja, zobaczymy, ale coś długo im idzie naprawa tego problemu. Inna sprawa, że po części to moja wina że tak jest :) Nie chcę być megalomanem, ale powiem wam, że jak była jeszcze stara wersja 0.7xx z tym biednym menu i bez możliwości logowania i kupienia pakietu to napisałem do nich, że dlaczego nie aktualizują aplikacji dla telewizorów z 2010 roku. Dla nowych była już od dawna wersja 7.xx a dla nas właśnie przez półtora roku nie aktualizowana 0.7xx. Nic mi nie odpisali a za dwa tygodnie nagle była aktualizacja do tej najnowszej. Przypadek? Może.
 
Aktualizacja Aplikacji Internet@TV

Dzisiaj za każdym razem gdy wszedłem w Internet@TV aktualizowało mi się za każdym razem 10 aplikacji. W rzeczywistości te aplikacje nie mają nowych wersji, patrzałem nr wersji i datę wydania.
Na pewno na stałe odinstalowywał się Yahoo.
Czy ktoś miał podobnie?
 

Seba21

New member
Dzisiaj za każdym razem gdy wszedłem w Internet@TV aktualizowało mi się za każdym razem 10 aplikacji. W rzeczywistości te aplikacje nie mają nowych wersji, patrzałem nr wersji i datę wydania.
Na pewno na stałe odinstalowywał się Yahoo.
Czy ktoś miał podobnie?

U mnie jest coś podobnego. Po przeczytaniu Twojego wpisu, wszedłem w Internet@tv wyskoczyło mi że wymaga aktualizacji, ale zaktualizował się tylko TVN Player. Patrzę a tam wersja z 15 lipca - czyli którą już miałem. Wyszedłem z tego po czym jak znowu wszedłem w internet@tv po kilkunastu minutach znowu zaktualizował mi się TVN Player. I tak w kółko za każdym razem jak wchodzę to mi się aktualizuje TVN Player. Czyli jest u nich jakiś błąd.
 

maciejwl

New member
...Nic mi nie odpisali a za dwa tygodnie nagle była aktualizacja do tej najnowszej. Przypadek? Może.
Do Seba21: Na tv C650 masz Iplę najnowszą?? Z TV online, np. z pakietu sport Eurosport możesz na żywo oglądać?

Co do aktualizacji internet@tv również wczoraj to miałem, najpierw wszystko się odinstalowało, później dodało a jeszcze później TvnPlayer się aktualizował.
 
T

Tgamer

Guest
Witam mam samsunga 40c650 i nigdy go nie aktualizowalem czy duzo sie zmienia po aktualizacji gdyz uzywaja go ludzie starsi i nie chce by uczyli sie na nowo obslugi.

Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk 2
 

Seba21

New member
Do Seba21: Na tv C650 masz Iplę najnowszą?? Z TV online, np. z pakietu sport Eurosport możesz na żywo oglądać?

Chodziło mi o to, że cały czas była ta stara 0.7xx a w nowych telewizorach była często aktualizowana 7.xx . Teraz mamy tą samą co w nowszych, ale oczywiście bez tych pakietów online - może po prostu w naszych tv tego nie można zaimplementować, bo np mamy procesor obrazu za słaby? To jest ten wyjątek. Ale resztę mamy tak samo jak w tych nowszych - logowanie, możliwość wykupienia HD i o to mi chodziło.
 

MarcinM.

New member
Dzisiaj za każdym razem gdy wszedłem w Internet@TV aktualizowało mi się za każdym razem 10 aplikacji. W rzeczywistości te aplikacje nie mają nowych wersji, patrzałem nr wersji i datę wydania.
Na pewno na stałe odinstalowywał się Yahoo.
Czy ktoś miał podobnie?

Dokładnie mam to samo. Szczerze mówiąc myślałem, że się telewizor zepsuł, ale skoro nie tylko ja tak mam, to chyba problem leży po stronie serwerów Samsunga. Do tego po wejściu do Ipli wyskoczył monit o akceptację "ciasteczek" i nastąpiła całkowita "zwiecha" telewizora czyli zero reakcji na pilota. Musiałem całkowicie wyłączyć telewizor z prądu.
 

Maxwel

New member
Panowie....ja również mam ten sam problem co Wy....od wtorku system ciągle próbuje mi zaktualizować (po wejściu do usługi Internet@TV bądź wyjściu z aplikacji) zalecane aplikacje (iplex, vod.tvp.pl, tuba.fm i tvn player) na nowsze wersje...na początku aktualizował 17 aplikacji teraz tylko te 4...pisałem już do Samsunga w tej sprawie i na początku twierdzili, że jest to najprawdopodobniej problem związany z obecnym oprogramowaniem telewizora i prosili, żebym wgrał nowy soft tj. T-VALDEUC_3018.1 (wcześniej miałem starszą wersję)....gdy to nie poskutkowało napisałem do nich jeszcze raz....i otrzymałem taką odpowiedź:

"Uprzejmie informuję, że sprawa jest Nam znana i została przekazana do działu wsparcia technicznego. Obecnie trwają prace nad przywróceniem normalnego działania usługi Internet@tv"

Teraz pozostaje nam tylko czekać, aż naprawią ten błąd.
 

Razio1

New member
Uff, nareszcie!
Dziś mi się zaktualizował sam YouTube i już nie wyskakują nowe aktualizacje :) I tak jakoś Ipla się nie zawiesza!

Brawo SAMSUNG!
________
Tylko problem z TVN Playerem, czasami przy oglądaniu materiałów wyskakuje "błąd połączenia", video znika (pojawia się menu) a fonia leci dalej. :(
 

Jann

New member
Ja za to mam problem z YouTube. Mam soft 3015 i od paru dni jak włączam aplikacje to wszystkie filmiki mają "zerowy czas" i nic nie da się włączyć. Też tak macie? Dodam jeszcze, że przywracałem ustawienia fabryczne co niestety nie pomogło.
 

Jericho24

Member
Bez reklam
I tak jakoś Ipla się nie zawiesza!
(

Opowiedz IPLA z wczoraj:
"Problem z działaniem IPLI na TV Samsung serii C jest złożony i nie dotyczy tylko samej aplikacji.
Dodatkowo Samsung nie prowadzi już wsparcia dla modeli TV z 2010 roku.

Cały czas pracujemy nad rozwojem IPLA na TV Samsung i być może w kolejnej wersji aplikacji problem zostanie rozwiązany."
 

fenek

Member
Ja za to mam problem z YouTube. Mam soft 3015 i od paru dni jak włączam aplikacje to wszystkie filmiki mają "zerowy czas" i nic nie da się włączyć. Też tak macie? Dodam jeszcze, że przywracałem ustawienia fabryczne co niestety nie pomogło.

Kolego mam tak sam problem z YouTube. Dodatkowo nie wyszukuje mi filmów. Mam ten nowy soft 3018. Łaskawie Samung wpuścił po ponad roku nowy Soft który daje ciała:mad:

TAPATALKNIETO
 
Do góry