Samsung seria LE(xx) C650 - wszystkie wielkości (32C650 40C650...), wszystko o serii.

mover2002

New member
Witam, czy jest jakaś możliwość aby włączenie dekodera "n"-ki uruchamiało również telewizor?? A czy jak tv jest uruchomione to da się aby samo przełączało się na "n" gdy włączy się dekooder ??
 

greeg2

New member
Sa dwie mozliwosci, jedna to podlaczenie dekodera sat przez zlacze EURO ( wtedy podawane jest napiecie przelaczajace tv na to wejscie) lub zakupienie uniwersalnego pilota Logitech gdzie mozna zaprogramowac sekwencje zalacznia urzadzen i ich konfiguracje: jakie wejscie, glosnosc, tryb pracy, kolejnosc zalacznych urzadzen itp. Gdyby dekodery mialy dolaczona funkcje sterowania tv przez kabel HDMI to byloby po klopocie :)
 
Ostatnia edycja:

Jericho24

Member
Bez reklam
Sa dwie mozliwosci, jedna to podlaczenie dekodera sat przez zlacze EURO ( wtedy podawane jest napiecie przelaczajace tv na to wejscie) lub zakupienie uniwersalnego pilota Logitech gdzie mozna zaprogramowac sekwencje zalacznia urzadzen i ich konfiguracje: jakie wejscie, glosnosc, tryb pracy, kolejnosc zalacznych urzadzen itp. Gdyby dekodery mialy dolaczona funkcje sterowania tv przez kabel HDMI to byloby po klopocie :)

Cos mi sie zdaje ze takie funkcje posiadaly tez piloty sprzedawane w LIDLU za ok 30 pare zl.
 

mover2002

New member
O tym pilocie z Lidla ludzie piszą że jest nawet dobry jak na tą cenę ale niestety nigdzie nie można go dostać, nawet na allegro :( zna ktoś może jakiś inny uniwersalny pilot z możliwością programowania makr ?
 

tarinQ

New member
Witam mam takie pytanie oglądam na TV NTC i satkę dekoderem przez HD
Czy jak włączę dekoder jest możliwość aby tv sam przełączył źródło tak jak to się odbywa z DVD przez Eurozłącze?
 

ruski99

New member
Witam,
Sprawdzaliście ostatnio IPLĘ? U mnie jak wchodzę w kategorię Seriale nie widać filmów. Aby obejrzeć odcinek serialu trzeba użyć szukajki. Też tak macie? Ogólnie, mimo tego, że jestem zadowolony z tego TV, zaczyna wqurwiać mnie polityka producenta w stosunku do klientów. Olewka w kwestii tvn player, ipli świadczy o tym, że Samsung ma nas daleko w doopie. Zabranie google maps było dla mnie sqrwysyństwem. Czy znacie jakieś TV, gdzie Google Maps śmiga?
 

Jericho24

Member
Bez reklam
Pojawily sie trzy nowe widgety polskich producentow: PEXESO, MAS i interaktywny Pierwsza pomoc.
Pexeso nie dziala jak powinien i juz wyslalem do autora zgloszenie o problemach, a odnosnie pierwszej pomocy to pomysl swietny, ale jakosc jego wykonania beznadziejna - tez wyslalem im odpowiednie info ;)

Ruski probowales cofniecie daty w TV?
 

deywies

New member
Bez reklam
Witam,
Sprawdzaliście ostatnio IPLĘ? U mnie jak wchodzę w kategorię Seriale nie widać filmów. Aby obejrzeć odcinek serialu trzeba użyć szukajki. Też tak macie? Ogólnie, mimo tego, że jestem zadowolony z tego TV, zaczyna wqurwiać mnie polityka producenta w stosunku do klientów. Olewka w kwestii tvn player, ipli świadczy o tym, że Samsung ma nas daleko w doopie. Zabranie google maps było dla mnie sqrwysyństwem. Czy znacie jakieś TV, gdzie Google Maps śmiga?

Jeżeli chodzi o IPLE to w Panasonicu też tak jest wiec to nie wina samsunga!
Co do GoogleMaps to też pretensje do samego Google.
 

amor_priv

New member
Mam taki dziwny... problem (albo pytanie). Otóż od jakiegoś czasu jak włączam na telewizorze przez PCShare Managera jakiś film z dysku komputera, to mam strasznie cichy dźwięk. Dawniej tak nie było. Żeby móc oglądać z normalnym dźwiękiem, muszę dać na 50, a nawet na 70. Oglądając telewizję, już na 10 mam dobry poziom dźwięku. Ktoś wie, o co może chodzić?
 
Do góry