Samsung seria LE(xx) C650 - wszystkie wielkości (32C650 40C650...), wszystko o serii.

rosol69

New member
A u mnie jest taki komunikat po odtworzeniu reklamy i zbuforowaniu 100% :przepraszamy wystąpił błąd odtwarzania [5x2x8] Nieznany błąd. Telewizor LE40c650 z wersją oprogramowania 2010/11/04_003003, uruchomionym time shiftem, podpięty kablem do routera klasy g, internet o prędkości 6Mb/s. Czy to spotkało innych i można to uznać za objaw przejściowy? Mam obawy, że nie.
U mnie jest to samo i dodatkowo przy przeglądaniu katalogów się przycina (zatrzymuje się na jakimś filmie i ani w górę,ani w dół).Ipla,TVP i inne śmigają aż miło.
 

denis85

New member
Witam. Posiadam Samsunga LE37C650. Na forum wszędzie piszą, że ten telewizor czyta pliki .mkv. Niestety kiedy próbuję odtworzyć plik tego typu przez DLNA, pojawia się komunikat "Nieobsługiwany typ pliku" i przy nazwie filmu pojawia się ikona z przekreślonym czerwonym kółkiem. Mam firmware z połowy 2010 roku, czy to może być problem? Czy jak zaktualizuje firmware do 3009.2 to ta opcja się pojawi?
 

Singularity

New member
ja wczoraj chciałem obejrzeć film na iplex'ie ale po 3 reklamie i zauważeniu że buforuje kolejną nie wytrzymałem i włączyłem iplę...

przesada z tymi reklamami....
 

garymoore

New member
Witam. Posiadam Samsunga LE37C650. Na forum wszędzie piszą, że ten telewizor czyta pliki .mkv. Niestety kiedy próbuję odtworzyć plik tego typu przez DLNA, pojawia się komunikat "Nieobsługiwany typ pliku" i przy nazwie filmu pojawia się ikona z przekreślonym czerwonym kółkiem. Mam firmware z połowy 2010 roku, czy to może być problem? Czy jak zaktualizuje firmware do 3009.2 to ta opcja się pojawi?

firmware nie ma tu nic do tego. ja mam firmware 2001 i filmy po dlna chodzą. u mnie też tak było ale problem leżał w prędkości łącza. do przesyłu mkv musi być bardzo szybko. zrób test na avi i jpegach jeżeli pójdą to jest tak jak mówię.
 

deywies

New member
Bez reklam
ludzie nie przesadzajcie, tylko 3-4 krótkie reklamy przed filmem to nie jest dużo.
Za to jakie filmy.

Jak się nie podoba zawsze możecie oglądać filmy na polsacie/tvn, tam jest mniej reklam. :p
 

ChrisB

New member
ludzie nie przesadzajcie, tylko 3-4 krótkie reklamy przed filmem to nie jest dużo.
Za to jakie filmy.

Jak się nie podoba zawsze możecie oglądać filmy na polsacie/tvn, tam jest mniej reklam. :p
Zgadzam się z przedmówcą. Reklamy PRZED filmem to przecież żadem problem. Można wyłączyć dzwięk, iść w tym czasie po browara... ;) Gorzej jeśli reklamy się odtwarzają a film już nie (tak miałem ostatnio).
 

Wigash

New member
Witam. Posiadam Samsunga LE37C650. Na forum wszędzie piszą, że ten telewizor czyta pliki .mkv. Niestety kiedy próbuję odtworzyć plik tego typu przez DLNA, pojawia się komunikat "Nieobsługiwany typ pliku" i przy nazwie filmu pojawia się ikona z przekreślonym czerwonym kółkiem. Mam firmware z połowy 2010 roku, czy to może być problem? Czy jak zaktualizuje firmware do 3009.2 to ta opcja się pojawi?
czasem na nowym firmware filmy które działały przestają i na odwrót. Jednak u ciebie jest po prostu tak, że trafiłeś na niekompatybilny MKV. Pod tym rozszerzeniem kryją się różne kodeki lub sposoby kodowania. Ktoś kiedyś pisał o tzw klatkach referencyjnych i podobno jak jest więcej niż 4 to TV nie radzi sobie z plikiem MKV. Możesz to sprawdzić we właściwościach pliku MKV na komputerze. Generalnie na razie trafiłem na jeden plik MKV który mi nie poszedł na tym TV, po za tym wszystkie śmigają. Zarówno mniejsze pliki np. odcinki seriali, czy duże pliki z filmami w 1080p wszystko po kablu nie z USB
 

Razio1

New member
Witam!
A czy macie podobny problem z Samsung Apps? W zakładce "Co nowego?", zamiast nowych aplikacji pojawiają się różne niekoniecznie nowe np. YouTube.
 

Jericho24

Member
Bez reklam
A gdzie jest korekta opóźnienia w menu użytkownika? Narazie szukalem w menu serwisowym ale tez nie mogłem znalezc. Widziałem funkcje korekty ale z tego co pamietam (teraz nie jestem przy TV) Nie jest ona odpowiedzialna za synchronizacje urzadzen podlaczonych przez HDMI.
Czy kolega doszedl z ta korekta?
Dzisiaj puscilem dzwiek na wieze po wejsciu/wyjsciu euro i tez jest opoznienie. W menu serwisowym nie znalazlem opcji do zmiany tego, jak to bylo mozliwe w przypadku B650.
 

KaYteck1

New member
Korekta opóźnienia działa tylko na optyka, nad czym ubolewam, bo sam mam podłączony dźwięk przez euro.

Witam!
A czy macie podobny problem z Samsung Apps? W zakładce "Co nowego?", zamiast nowych aplikacji pojawiają się różne niekoniecznie nowe np. YouTube.

Też tak mamy, niestety.

Mam jeszcze pytanko odnośnie vod.tvp, na początku, w serialach była rodzinka.pl. Przy drugiej serii dziwnie znikł ten serial, czy tylko u mnie?
 
Ostatnia edycja:

maciejwl

New member
Korekta opóźnienia działa tylko na optyka, nad czym ubolewam, bo sam mam podłączony dźwięk przez euro.

Też tak mamy, niestety.

Mam jeszcze pytanko odnośnie vod.tvp, na początku, w serialach była rodzinka.pl. Przy drugiej serii dziwnie znikł ten serial, czy tylko u mnie?

Po sukcesie Rodzinki.pl już pod koniec pierwszej serii wypadł ten serial z widgetu TVP VOD :( Szkoda, że dla TVP tylko kasa się liczy. Co do Iplex, jak dla mnie może być nawet z 10 reklam, byle za te filmy nic nie płacić :)
 

Jareckiw

New member
Witam
Jesli ktoś poszukuje to mam do sprzedania kilkudniowego Samsunga UE55D7000,kilka razy był wlączony, jest jak nowy,w zestawie pilot dotykowy oraz dwie pary okularów, cena na pewno dużo nizsza od nowego TV, mogę zaprezentowac TV w domu przy odpbiorze osobistym,ewentualne pytania prosze kierowac na maila jareckiw@o2.pl badz na forum
 

maciejwl

New member
no właśnie, i ma się przypominać co 24h.

u mnie również info o aktualizacji wyskoczyło no i zainstalowałem :) internet@tv działa bez zmian (no wszystkich widgetów nie uruchomiłem, ale YouTube czy Iplex śmiga).
Nie wiem jak się ma sprawa z PRV o którym sporo tutaj na forum, nie korzystam z tego więc nie pomogę :/
 
Do góry