Samsung seria LE(xx) C650 - wszystkie wielkości (32C650 40C650...), wszystko o serii.

zbyszko C650

New member
IPLEX na Samsungu C650

Tak na szybko telefonem, miłego oglądania.
 

Attachments

  • iplex4.jpg
    iplex4.jpg
    31,4 KB · Wyś: 786
  • iplex2.jpg
    iplex2.jpg
    28,3 KB · Wyś: 783
  • iplex3.jpg
    iplex3.jpg
    28,2 KB · Wyś: 790
  • iplex1.jpg
    iplex1.jpg
    27,1 KB · Wyś: 788

Wigash

New member
No, to już możesz zobaczyć. Jest IPLEX na Samsungu. Na zimowe wieczory!

hehe uwierzyłem i zasiadam :popcorn:

aplikacja tylko 240 KB, a śmiga aż miło!!! Jeden tylko minus: dosłownie 30 min temu zgłosiłem na infolinii reklamację, bo nasiliło się ostatnimi dniami "bzyczenie". Zastanawiam się czy nie odkręcić tego zgłoszenia, żeby nacieszyć się upragnionym IPLEXem.

A tak w ogóle to kto na tym zarabia bo odpaliłem film i nie było reklamy tak jak na stronie :niewiem:
Nie wiem, ale mnie to w sumie nie obchodzi :D :eek:k::mrgreen:
 

Singularity

New member
witam, myślę nad kupnem słuchawek do ps3.
Model już wstępnie wybrałem. SONY MDR-DS6500
Chciałem zrobić tak: optykiem pod konsolę a jack 3.5mm do tv (do oglądania wieczorem głośniej tv), tv wisi na ścianie więc do tyłu mam utrudniony dostęp a jakiś idiota w samsungu dał wyjście na słuchawki z tyłu.
Czy po podłączeniu do tyłu kabla jack 3.5mm można w menu wybrać (uaktywnić) zamiast słuchawek głośniki z tv?

czy może odpięcie kabla ze stacji dokującej a zostawienie w tv spowoduje włączenie głośników w tv?

nie mam niestety tego jak samemu przetestować (brak słuchawek)
 

Wigash

New member
nie wiem czy dobrze zrozumiałem, ale u mnie słuchawki trzeba każdorazowo wpinać i wyłączać. Wpięte słuchawki wyłączają głośniki i skala głośności zmienia się na taką słuchawkową, ale nie można się w menu przełączyć na głośniki. Niestety przewód od słuchawek po stronie stacji dokującej mam na stałe :(
 

mirsie

Member
iplex błąd odtwarzania [5x2x8]

u mnie na na LE37C650 również IPLEX śmiga aż miło :)
A u mnie jest taki komunikat po odtworzeniu reklamy i zbuforowaniu 100% :przepraszamy wystąpił błąd odtwarzania [5x2x8] Nieznany błąd. Telewizor LE40c650 z wersją oprogramowania 2010/11/04_003003, uruchomionym time shiftem, podpięty kablem do routera klasy g, internet o prędkości 6Mb/s. Czy to spotkało innych i można to uznać za objaw przejściowy? Mam obawy, że nie.
 

Jericho24

Member
Bez reklam
A u mnie jest taki komunikat po odtworzeniu reklamy i zbuforowaniu 100% :przepraszamy wystąpił błąd odtwarzania [5x2x8] Nieznany błąd. Telewizor LE40c650 z wersją oprogramowania 2010/11/04_003003, uruchomionym time shiftem, podpięty kablem do routera klasy g, internet o prędkości 6Mb/s. Czy to spotkało innych i można to uznać za objaw przejściowy? Mam obawy, że nie.
U mnie czasami na iplexie wyskoczy blad polaczenia, ale moge ponownie uruchomic film i go dokonczyc.
 

grzewoj

New member
a ja podłączyłem sobie słuchawki bezprzewodowe przejściówką euro czincz i przy tej opcji głośniki są aktywne.

Głośniki wyłączają się tylko przy używaniu gniazda słuchawkowego. Jednakże na wyjściu EURO sygnał jest czysty, tzn. nie działa na niego equalizer telewizora. No i trzeba ściszać głośniki TV bo sygnał audio jest opóźniony i wytwarza się echo. Nie mówiąc już o tym że nie można tak podłączyć słuchawek przewodowych, bo sygnał ze złącza EURO jest za słaby.
 

rataj

New member
iplex nie działa

A u mnie jest taki komunikat po odtworzeniu reklamy i zbuforowaniu 100% :przepraszamy wystąpił błąd odtwarzania [5x2x8] Nieznany błąd. Telewizor LE40c650 z wersją oprogramowania 2010/11/04_003003, uruchomionym time shiftem, podpięty kablem do routera klasy g, internet o prędkości 6Mb/s. Czy to spotkało innych i można to uznać za objaw przejściowy? Mam obawy, że nie.
Witam mam takie same objawy,moj samsung c650soft 2010/11/24 003005 . w czym problem??
 
Do góry