Samsung seria LE(xx) C650 - wszystkie wielkości (32C650 40C650...), wszystko o serii.

tommek82

New member
ostatnio w Saturnie rozmawiałem ze sprzedawcą, powiedział mi że byli przedstawiciele Samsunga opowiadać co będzie w wersji D i podobno główną zmianą ma być pełna przeglądarka www.
 

mensir67pl

Member
Bez reklam
Znalazłem telewizor Samsung LE40C650 i na naklejce na matrycy jest napisane LTF400HF15 i BN07-00801A. Matryca na pewno Samsunga.
Czy jest to telewizor który ma już porządną matrycę, czy lepiej poszukać telewizora z matrycą CMO CM40H19?

Pozdrawiam

Chi Mei Optoelectronics (CMO)= CN,0

AU Optronics (AUO)= AA,0

LTF400HF15 = SQ,0
Samsung
LCDPANEL;LTF400HF15,SSDZF6,8bit,40,1.07
Part #: BN07-00801A


Samsung
LE40C650- BN07-00801A,SAMSUNG,LTF400HF15,SSDZF6,8bit,40,1.07,16.7M
LE40C650- BN07-00831A,AUO,T400HW03 V3,AU40H33,8bit,40,16
LE40C650- BN07 00821A,CMO,V400H1-LH9,CM40H19,10bits,40
 
Ostatnia edycja:

minoor

New member
Mam Samsunga 40C650 podłączonego bezpośrednio do sygnału z kablówki cyfrowej. Przy powyższym połączeniu występują ścięcia dźwięku i obrazu. Sygnał z kablówki sprawdzałem na dwóch innych telewizorach z DVB-C (Sharp, Bravia) - na nich wszystko jest ok. Czy ktoś spotkał się z takim problemem czy to usterka mojego egzemplarza.

Dostałem nowy tv. Okazało się że to wina telewizora.
 

grzewoj

New member
Chciałem zapytać czy ktoś zaobserwował u siebie podobny problem. Odbieram kanały cyfrowe DVB-T z nadajnika Skrzyczne. Po zmianie czasu na letni TV wciąż uparcie synchronizuje się wg. starego zegara i wskazuje godzinę wstecz. Częściowym tylko rozwiązaniem okazało się ręczne ustawienie czasu, gdyż okazuje się że cały program TV po użyciu funkcji GUIDE jest przesunięty w czasie, co powoduje że na ekranie wyświetla się program, który dopiero będzie :/


Wnioskuję że to wina nadawcy, czy ktoś ma tak samo?
 

BadBoy475

New member
Chciałem zapytać czy ktoś zaobserwował u siebie podobny problem. Odbieram kanały cyfrowe DVB-T z nadajnika Skrzyczne. Po zmianie czasu na letni TV wciąż uparcie synchronizuje się wg. starego zegara i wskazuje godzinę wstecz. Częściowym tylko rozwiązaniem okazało się ręczne ustawienie czasu, gdyż okazuje się że cały program TV po użyciu funkcji GUIDE jest przesunięty w czasie, co powoduje że na ekranie wyświetla się program, który dopiero będzie :/


Wnioskuję że to wina nadawcy, czy ktoś ma tak samo?

Ja odbieram cyfrówkę z Raszyna i zarówno na mux 2 jak i 3 nie zauważyłem problemu z godziną.
 

alf88

New member
jak ogladacie filmy po wifi (PC Share Manager) z kompa to jak szybko ładują sie filmy?
i czy przewijaja sie plynnie?
od czego to zależy?


nikt nie oglada filmow przez wifi?
 

xtomek

New member
Witam

Mam pytanie odnośnie tego modelu posiadałem do tej pory już 2 sztuki owego modelu, w tych sztukach występował efekt buczenia elektroniki przy ciemnych kolorach czy włączonym trybie oszczędzania Energii , ostatni model mialem bodajże z sierpnia 2010 roku. Czy ten efekt został zniwelowany??

pzdr Tomek
 

akejup

New member
Witam
Jestem świeżym posiadaczem samsunga LE40 C650 i mam pytanie dotyczące wielu spraw, choć na pewno na część moich wątpliwości znajdę na forum.
Moje pierwsze dotyczy możliwości odtwarzania filmów z USB. Filmy z jakimi rozszerzeniami odtwarza ten telewizorek. Pozdrawiam
 

darken

New member
Moze z łaski swojej najpierw zajrzyj do instrukcji w ktorej jest all wyraznie napisane, po drugie poczytaj forum zanim zapytasz o cos co bylo walkowane nie raz po trzecie nikt za ciebie nie przeczyta instrukcji w celu unikniecia nastepnych pytan na ktore sa w niej odpowiedzi.
 

valgir

New member
Na angielskiej stronie z testem tego C650 znalazlem informacje ze jest tryb "gry" ktory zmniejsza input Laga. W swoim telewizorku nie moge znalezc tego trybu, ani na tv ani gdy przejde na HDMI. Czy cos takiego jest dostepne czy dodano to przy okazji jakiejs nowszej aktualizacji?
 
Do góry