Samsung seria LE(xx) C650 - wszystkie wielkości (32C650 40C650...), wszystko o serii.

adam6150

New member
sam.40c650 - brak polskich znakow w plikach avi, mkv w czasie odtwarzania z dysku 500GB samsung.Czy jest na to rada? proszę o pomoc
 

boyar8

New member
Witam!
Mam taki problemik. Otóż do niedawna z usb tv słuchałem muzykę poprzez amplituner (Yamaha RX V365) w amplitunerze źródło tv . A od kilku dni muzyka z usb tylko przez głośniki tv. Programy z tv normalnie poprzez amplituner i kolumny...coś poprzestawiałem? Czy coś z amplitunerem?
Tv 40c650 i ten ostatni firm. updatowany online w tv
 

duber

New member
pany czy tv ma wyjscie abo podlaczyc amplituner do tv?ale nie kozystając z gniazda sluchawek?
chce aby dzwiek w tv tez był.odpada hdmi jak by co
 
Ostatnia edycja:

pedro_78

New member
Bez reklam
sam.40c650 - brak polskich znakow w plikach avi, mkv w czasie odtwarzania z dysku 500GB samsung.Czy jest na to rada? proszę o pomoc
Jest na to rada, nazywa się "przeszukaj ten temat" http://www.hdtv.com.pl/forum/samsun...0-wszystko-o-serii-post506866.html#post506866

duber napisał:
pany czy tv ma wyjscie abo podlaczyc amplituner do tv?ale nie kozystając z gniazda sluchawek?
chce aby dzwiek w tv tez był.odpada hdmi jak by co
Rozumie że twój ampli nie ma wejścia optycznego, więc dźwięk możesz wyprowadzić ze złącza scart.
 
Ostatnia edycja:

duber

New member
a optyczne to nie jest wejscie przypadkiem hmm?
fakt scart ale tv ma chyba tylko wejscia nie wyjscia sygnalu na scarcie,teraz sprawdzalem
ampli to wysoki model onkyo to ma...ale w ampli optyczne mam zajete
 
Ostatnia edycja:

jerzyf

New member
TV ma wyjście fonii na Euro ale przesunięcie między fonią a obrazem jest nie do przyjęcia (sprawdzałem). Optycznego w amplitunerze nie mam, pozostało mnie tylko gniazdo słuchawek co jest bardzo nie wygodne, innej metody nie znam.
 

alf88

New member
miałem podlaczonego l32c650 do laptopa po kablu (ethernet) a w laptopie uruchomione udostepnianie internetowe - filmy po DLNA szybko się ladowały i mozna bylo je przewijać tak samo jak po USB

kupiłem adapter wifi samsunga, wszystko dziala ale filmy (DLNA) wczytuja sie długo a o przewijaniu nie ma mowy, macie jakies pomysły?

przecież to ta sama sieć - powinno chodzic tak samo ? ustawienia w TV mam na auto



to może inaczej,
jak ogladacie filmy po wifi (PC Share Manager) to jak wyglada sprawa z przewijaniem filmów?
czy przewijaja się płynnie?
od czego to zależy?
 

ra9om1ak

New member
Czy ktos moze mnie naprowadzic, jak uzyskac dzwiek przy odtwarzaniu plikow z kompa (ethernet) przez tv, czy z Internet TV (Samsung LCD) przez ampli ?
Obraz mam, wiadomo, ale dzwiek nie wiem jak - uzywam hdmi, wybieram rozne zrodla sygnalu, nic. Nie mam koncepcji jak to zrobic. Bardzo dziekuje z gory.
 

grzesz

New member
Witam!
Czy to normalne że przy oglądaniu filmów gdy jest jakaś dynamiczna scena to obraz tak jakby przyśpiesza ?

Nie jest to normalne. Miałem tak sam objaw na 40c650 ponadto obraz również przyspieszał podczas oglądania z dysku czy pena. Telefon do serwisu i w ciągu 3 dni wymiana płyty głównej i wszystko jest OK
 

jmahorow

New member
Przymierzam się do kupna TV planuje 40 lub 46 cali. Odległość od TV to jakieś 3,6 m. Co radzicie?

Wiem, że od kwietnia ma wejść nowy model D. Czy ktoś wie jakie sa różnice między mod. C ?

Pozdrawiam
 

accu

New member
Bez reklam
Przymierzam się do kupna TV planuje 40 lub 46 cali. Odległość od TV to jakieś 3,6 m. Co radzicie?

Wiem, że od kwietnia ma wejść nowy model D. Czy ktoś wie jakie sa różnice między mod. C ?

Pozdrawiam

Witam.
Zasadnicza różnica to inna technologia podświetlenia. W serii LE(xx)C650 to lampy CCFL , natomiast seria UE(xx)D8000 to led-edge(krawędziowe z technologią micro dimming ).
Więcej - zobacz wątek :TV LCD LED Samsung 8 c8000 (46". 55",65") wszystko o serii 8 opinie testy
post#886
zobacz wątek:pełny test telewizora LCD firmy Samsung model UE55D8000
post # 1.
Piszesz w wątku telewizorów serii LE(xx)C650. Pamiętaj , że jest również seria 6 c6000 led-edge.

Pozdrawiam ,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

tommek82

New member
chciałbym zakupić dysk 2,5 cala (USB) o pojemności 640GB i mam 2 pytania.

1) Czy potwierdzi ktoś działanie tego typu dysku na C650 o pojemności 640 GB??

2) Czy na takim dysku można zrobić 2 partycje jedna na FAT32 a druga na NTFS i czy obie będzie czytał C650??
 

Frauka

New member
Bez reklam
Działa bankowo, podpinałam dysk Samsunga 2.5 właśnie 640 mb i śmigał aż miło. Nie wiem jak z partycjami bo ja juz nie używam fat32 :)
 

BadBoy475

New member
Ja mam dysk 1,5TB i śmiga bez problemów. TV widzi też partycje utworzone na dysku, ja mam dwie jedną NTFS a drugą linuxową chyba EXT3 dla PVR
 

tommek82

New member
Działa bankowo, podpinałam dysk Samsunga 2.5 właśnie 640 mb i śmigał aż miło. Nie wiem jak z partycjami bo ja juz nie używam fat32 :)

Ja mam dysk 1,5TB i śmiga bez problemów. TV widzi też partycje utworzone na dysku, ja mam dwie jedną NTFS a drugą linuxową chyba EXT3 dla PVR

dzięki Wam za odpowiedź, celowo pytam o partycje FAT i NTFS, ponieważ mam też Playstation 3 które nie odczytuje dysków sformatowanych do NTFS a tylko FAT32.
 

Jericho24

Member
Bez reklam
Witam.
Zasadnicza różnica to inna technologia podświetlenia. W serii LE(xx)C650 to lampy CCFL , natomiast seria UE(xx)D8000 to led-edge(krawędziowe z technologią micro dimming ).
Więcej - zobacz wątek :TV LCD LED Samsung 8 c8000 (46". 55",65") wszystko o serii 8 opinie testy
post#886
zobacz wątek:pełny test telewizora LCD firmy Samsung model UE55D8000
post # 1.
Piszesz w wątku telewizorów serii LE(xx)C650. Pamiętaj , że jest również seria 6 c6000 led-edge.

Pozdrawiam ,:)
accu
:kom:

Pytanie tyczylo sie tego czy lepszy C650 czy D650, wiec po co piszesz o innych modelach.
 
Do góry