Samsung seria LE(xx) C650 - wszystkie wielkości (32C650 40C650...), wszystko o serii.

M89

New member
Jednak TV jest dobry otworzyłem materiał sportowy hd z 6 Mb/s i obraz był idealny. RHJG masz racje w niedługim czasie sprawie sobie dekoder hd bo tylko tego mi brakuje pozostałe wszystko mam.
 

Jericho24

Member
Bez reklam
Ps czytam wątek od początku lecz jestem dopiero na 8 stronie:)
Po 1sze nie piszemy jednego posta pod drugim, tylko edytujemy poprzedni:
http://www.toya.net.pl/~qqraczy/lekcja1.swf

Po drugie na kazdym forum jest opcja szukaj, wiec mozna wpisac interesujace cie frazy w szukajke, zeby ulatwic sobie poruszanie sie po forum i niepotzrebnie bladzic. Pamietaj, ze duzo zalezy od sformulowanych hasel do wyszukiwania.
http://www.toya.net.pl/~qqraczy/lekcja2.swf

Po trzecie w kazdym temacie mozesz uzyc opcji przeszukaj temat, co zmniejszy ci ilosc tematow do szukania.
 

KaYteck1

New member
Witam
Podałby ktoś swoje ustawienia na LE46C650 z matrycą AAO1.
Niestety ja na taką trafiłem w sklepie dla idiotów
Dlaczego niestety, sam mam AA01 i jestem zadowolony, chyba jakiś filmik nakręcę, żeby inni mogli zobaczyć. Może trafiła mi się jakaś super matryca, podświetlenie ok (idealnych chyba nie ma), kąty spoko, brak zielonych pasków i szarpania w materiale USB.
 

Adryjon

New member
Mój LE46C650 z matrycą AAO1. działa bez zarzutu, wszystkie filmy działają jak na razie ok. Obraz super dysk HP 500G działa bez problemu, nie ma problemu z internetem oraz USB soft 3003, router TP-Link WR340G- z najnowszym softem, ze starym, internet czasami się zawieszał, teraz jest bezproblemowo, nie mogę złego słowa powiedzieć na ten telewizor
 

ferhin

New member
widzę, że to forum jest pełne domorosłych FACHOWCÓW spędzających całe dnie na forach i pouczających i obrażających innych.
jednak zauważyć trzeba , że czasem nie rozróżniacie matryc, ULTRA CLEAR PANEL nie występuje w modelach 37 calowych.
Pisząc o pionowych paskach na ekranie miałem na myśli fakt, że matryca UCP nie jest jednolita.
posiadającym 40 C650 proponuję żeby na chwilę zgasili światło w pokoju, dali na maksa podświetlenie, kontrast i jasność i z bliska popatrzyli z różnych kątów na swoją matrycę...jaki efekt...matryca nie jest JEDNOLITA.
Efektem czego przy jasnym obrazie gdy przesuwa się kamera (najlepiej widoczne jest to na meczu na murawie, obraz HD, skoncentrujcie się na jednym punkcie na matrycy np. środkowej) jest to niestety widoczne.
Odnośnie zielonego paska to niestety testowałem 3 modele z oprogramowaniem 1001,2002 i 3003 i w każdym mniej lub bardziej występował - warunek MOTION PLUS na PŁYNNY i zgaszone światło żeby to dostrzec.
Nie wiem czy to cechuje wszystkie C650 bo nie mogłem przecież 10 sprawdzić.
Może te wyprodukowane ostatnio tak mają - nie wiem, opisuję co widzę.

Z laptopa niestety film się ścina chyba, że wyłączę całkiem MOTION PLUS. Testowałem tegoż laptopa u sąsiada na 40B530 i na moim starym LCD Panasonicu i tam chodzi wszystko pięknie, a tu przy wyłączonym MOTION PLUS chodzi gorzej niż na wspomnianym 40B530.

Co do matryc SQ01,AA01 itp - proszę niech ktoś mi poda wiarygodne źródło, które określa PRODUCENTA matrycy. To czy to są Chiny, Tajwan czy Korea tak naprawdę nie ma żadnego znaczenia jeśli jest to FABRYKA Samsunga.

Nie utożsamiam się z żadną siecią sklepów itp., TV kupiłem prywatnie bo uważałem, że obecnie jest najlepszy. Przynajmniej w sklepie tak się prezentował.
Wcześniej miałem Panasonica i poza złym podświetleniem w rogach działał wyśmienicie.
 

piteron

Active member
Bez reklam
BRAWO ,BRAWO
procedura testowa wyśmienita,ja jeszcze proponuje stanąć na głowie,a telewizor postawić na lewym boku,wyjdzie więcej mankamentów
nie wiem Kolego co Ty chcesz udowodnić,czy to ze TV oglądasz z 30 cm ,przy pełnym zaciemnieniu,i patrząc sie w jeden punkt
:lol::lol::lol::lol::lol:
to że matryca w LCD nie jest jednolicie podświetlona to żadna nowość,żadna nie jest jednolita,i nigdy nie będzie,tak samo jak katy oglądania nie bedą nigdy idealne,taka technologia,nie podoba sie kupić inną
czepiasz się MP Płynny,może i masz racje,ale czy to jedyne ustawienie?czy czujesz się z tym pozostawiony bez mozliwości wyboru?
jesli tak zmień TV,jeśli nie to po prostu zmień ustawienia w menu i przestań jojczyć;-)
 

tommek82

New member
BRAWO ,BRAWO
procedura testowa wyśmienita,ja jeszcze proponuje stanąć na głowie,a telewizor postawić na lewym boku,wyjdzie więcej mankamentów
nie wiem Kolego co Ty chcesz udowodnić,czy to ze TV oglądasz z 30 cm ,przy pełnym zaciemnieniu,i patrząc sie w jeden punkt
:lol::lol::lol::lol::lol:
to że matryca w LCD nie jest jednolicie podświetlona to żadna nowość,żadna nie jest jednolita,i nigdy nie będzie,tak samo jak katy oglądania nie bedą nigdy idealne,taka technologia,nie podoba sie kupić inną
czepiasz się MP Płynny,może i masz racje,ale czy to jedyne ustawienie?czy czujesz się z tym pozostawiony bez mozliwości wyboru?
jesli tak zmień TV,jeśli nie to po prostu zmień ustawienia w menu i przestań jojczyć;-)

AHAHAHAHHA

ten koleś jest niesamowity, ludzie wydają grubą kasę na tv, żeby później szukać dziury w całym :hmm::hmm::hmm::hmm:
 

Jericho24

Member
Bez reklam
panowie powtarzam pytanie gdyż chce dzisiaj dokonać zakupu a róznica jest ok 1000 zł
czym różni się LEC650 od UEC650.
z góry dziękuje
A ja powtarzam odpowiedz:
Na kazdym forum jest opcja szukaj, wiec mozna wpisac interesujace cie frazy w szukajke, zeby ulatwic sobie poruszanie sie po forum i niepotzrebnie bladzic. Pamietaj, ze duzo zalezy od sformulowanych hasel do wyszukiwania.
http://www.toya.net.pl/~qqraczy/lekcja2.swf

Google rowniez Twoim przyjacielem.

Jesli odpowiedz jeszcze nie padla, to po prostu nikt jej nie zna, albo nie zalogowal sie jeszcze na forum. Podbijanie pytania nic nie da, bo osoba nieobecna i tak zacznie czytac temat od miejsca gdzie skonczyla.
 

grzewoj

New member
tak więc szukałam po necie ale jednak nie znalazłem rozwiązania problemu mianowicie w zakładce "Ustaw zabezpieczenia dla urządzenia " powinien być podłączony TV jednak nie ma tam nic
tak to wygląda . Nie wiem co robić dalej może ktoś pomoże kto już miał taki problem.

opcja Serwer->serwer włączony w menu jest uaktywniona?
 

pawlak938

New member
ju wszystko działa odnalazłem przyczynę należało wyłączyć firewalla żeby się tam wyświetlił ten Tv w tym spocie pozdrawiam.
"grzewoj" dzięki za całą pomoc piwo się należy !
 

RHJG

New member
Bez reklam
Tv

Witam,
Czym różni się SAMSUNG LE40C650 od SAMSUNG UE40C650 ?
Pozdrawiam,
Dominik

Witam,nie ma czegos takiego jak UE40C650 jest UE40C6500.Jest to TV z podswietleniem LED,natomiast LE40C650 jest z podswietleniem tradycyjnym(swietlowki)To,ze w innym kraju (Wegry czy jeszcze inni tak sobie opisuja to ich problem.)Patrz na oficjalna specyfikacje Samsunga w Polsce.L-LCD,E-Europa,U-podswietlenie LED,E-Europa.Polecam LE40C650.pozdr.
 

dominikgd

New member
dzięki za świetną odpowiedź,
Który byście wybrali:
1. c650
2. c5000
3. czy dołożyć 100 i za 3300 kupić c750 dla samego 3d??
 
Ostatnia edycja:

Pawel_2

New member
Witam
Od paru dni jestem posiadaczem LE40C650, matryca SQ01. Mam kablówkę UPC na dekoderze SD. Od 10 grudnia będę miał kablówkę z HD. Mam parę pytań:
- jakie macie ustawienia obrazu dla kablówki UPC dla dekodera SD
- jak wyżej ale dla dekodera HD
- używam DVD Panasonica S-35 bez HDMI. Jak najlepiej podłączyć to DVD do wspomnianego Samsunga, po componencie, czy po RGB.
Pozdrawiam
Paweł
 
Do góry