Samsung seria LE(xx) C650 - wszystkie wielkości (32C650 40C650...), wszystko o serii.

balast

New member
Dzisiaj u mnie pojawił się 46C650 wszystko było by ok gdyby nie problem z polskimi znakami. Wiem wiem przycisk tools i zmiana strony kodowej ale niestety u mnie po przyciśnięciu przycisku tools niestety nie ma takiej opcji jak napisy ??? Serwer DLNA mam na Synology wszystko działa super hiper ale niestety krzaki zamiast naszych narodowych znaków. Jakieś sugestie - może się ktos spotkał z takim przypadkiem ?

..i napisy sa w pliku TXT albo SRT i sa w tym samym katalogu co film i maja ta sama nazwe?
 

ChrisB

New member
Dzisiaj u mnie pojawił się 46C650 wszystko było by ok gdyby nie problem z polskimi znakami. Wiem wiem przycisk tools i zmiana strony kodowej ale niestety u mnie po przyciśnięciu przycisku tools niestety nie ma takiej opcji jak napisy ??? Serwer DLNA mam na Synology wszystko działa super hiper ale niestety krzaki zamiast naszych narodowych znaków. Jakieś sugestie - może się ktos spotkał z takim przypadkiem ?

Spróbuj odtworzyć ten sam film i napisy przez USB. Coś mi się wydaje że te opcje "znikają" gdy film jest odtwarzany przez DLNA.
 

armario

New member
Od razu rozwiązanie powyższego problemu. Opcja napisy nie jest dostępna przy oglądaniu filmów z serwera DLNA opartego na Synology disc station ale po podłączeniu dysku USB i odpaleniu filmu tam jest już dostępna ta opcja - po przestawianiu na nasze kodowanie również przy oglądaniu filmów z Synology mamy polskie znaki.


ps. widzę że się już podpowiedzi pojawiły - Dzięki o to właśnie chodziło.
 

Wigash

New member
Rękojmia dla konsumentów już nie obowiązuje do ładnych paru lat. Tylko dla firm rękojmia ma zastosowanie, dla konsumentów "ustawa o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej"
dla prawnika to może robi różnicę dla mnie jest to rękojmia tylko jest oparta o inną ustawę.

co do napisów to oczywiście można powiększyć na kompie - robiąc hardsuby
 

Jericho24

Member
Bez reklam
Czy coś takie można reklamować? Mam to samo i przyznam że jest to mocno irytujące. generalnie da sie oglądać jak siedzę idealnie na środku
To zalezy o jaka usterke ci chodzi. Katow nie uznaja raczej, a te widoczne biale plamy to na amerykanskim forum pisza, ze reklamowali i wymieniali im matryce w domu. NIe zawsze wymiana pomagala, ale pozniej znowu wymieniali ;)

Ja nie reklamuje tylko oddaje, bo bralem z internetu. Mam 10 dni na to.
 

lepa

New member
Film z pena wygladal duzo lepiej niz na testach w sklepie. Niestety z powodu slabego kata - blakniecie kolorow, powidokow na wprost i jasnego paska ogladajac TV pod katem, zwracam go w przyszlym tygodniu i zamawiam nastepnego ;)

Cześć,
Miałem podobny problem z jasnym pasem tylko, że po lewej stronie. Było to irytujące, tym bardziej, że widać było różnicę nawet w jasnych scenach: np. murawa na boisku była wyraźnie jaśniejsza (widać było granicę pomiędzy tym defektem a pozostałą częścią panelu).
Oddałem TV i czekam na drugi. Mam nadzieje że ten będzie już działał poprawnie.

Piotrek
 

ruski99

New member
Witam.

Czy ta samsungowa ;) Ipla pozwala na ogladanie tych samych materiałow, ktore dostepne sa w wersji komputerowej?

W zasadzie nie zauważyłem różnic, ale ja się skupiam głównie na oglądaniu wszystkich "Kiepskich". Ot taki plan na jesień i zimę. Materiały wrzucają w miarę szybko. Ale kurde jednego nie zdzierżę, tnięcia w Tubie. normalnie szlag mnie trafia. Też tak macie?
 

macieklm

New member
Wlasnie tez chodzi mi np o kiepskich itp :) A czy są jakies ograniczenia? Konta vip? Mozna smialo ogladac kilka/kilkanascie takich np odcinkow kiepskich bez przerwy?
 

Jericho24

Member
Bez reklam
Panowie jak zresetowac TV do ustawien wyjsciowych. Tzn przy pierwszym wlaczeniu TV sie pyta jaky tryb wybrac sklep czy dom i wlasnie do tego chce wrocic.
 

Wigash

New member
Cześć,
Miałem podobny problem z jasnym pasem tylko, że po lewej stronie. Było to irytujące, tym bardziej, że widać było różnicę nawet w jasnych scenach: np. murawa na boisku była wyraźnie jaśniejsza (widać było granicę pomiędzy tym defektem a pozostałą częścią panelu).
Oddałem TV i czekam na drugi. Mam nadzieje że ten będzie już działał poprawnie.

Piotrek
a jaka matryca? Ja u mnie oglądałem dziś TV pod rożnymi kątami i wszędzie jest tak samo w sensie na całej powierzchni
 

Jericho24

Member
Bez reklam
a jaka matryca? Ja u mnie oglądałem dziś TV pod rożnymi kątami i wszędzie jest tak samo w sensie na całej powierzchni
Na AA03 na wprost obraz jest minimalnie ciemniejszy i kolory zywsze, minimalne odchylenie w bok powoduje rozjasnienie obrazu i wyblakle kolory. To rozjasnienie moze nie jest widoczne, ale brak zywych kolorow juz tak - po prostu obraz pod katem juz nie jest taki ladny.

Jasniejszy pas po prawej stronie (zdjecie na stronie 138) staje sie u mnie coraz bardziej zauwazalny, nawet w ciagu dnia. Gdyby nie on to moze bym ten tv sobie zostawil.
 
Ostatnia edycja:

skorpion75

New member
Z ciekawości zobaczyłem u siebie czy występują ryski na podstawce i... są ale nie przejmuję się tym:) Za mocno Chińczycy skręcają:(:p


U mnie też są rysy na nóżce

p1030237i.jpg
http://img267.imageshack.us/i/p1030237i.jpg/


ale rozwiązałem ten problem w zupełnie inny sposób:


p1030242.jpg
http://img225.imageshack.us/i/p1030242.jpg/


p1030243n.jpg
http://img171.imageshack.us/img171/4289/p1030243n.jpg


Bardzo wygodne , polecam. Cena od ok. 300zł. Warto tylko dokupić sobie porządne kołki rozporowe bo te co dali w zestawie to straszne g..o.
 
Do góry