Samsung seria LE(xx) C650 - wszystkie wielkości (32C650 40C650...), wszystko o serii.

skorpion75

New member
Dla zainteresowanych:


INPUT LAG



Markа; * * ** Model;* Standard;* Game Mode
Samsung LE52A558P3 40 ms * * *10 ms *
Samsung PS63B680 90 ms * * * * 20 ms *
Samsung LE40A856 40 ms * * * * 20 ms *
Samsung LE46B750 110 ms * * * *30 ms *
Samsung LE40B550 60 ms * * * * 30 ms *
Samsung LE46A956 50 ms * * * * 30 ms *
Samsung PS58P96 50 ms * * * * *40 ms *
Samsung 40 LED 6000 130 ms * *50 ms *
Samsung 46 LED 6000 70 ms * * *50 ms *
Samsung LE40B750 110 ms * * * *50 ms *
Samsung LE40B650 100 ms * * * *50 ms *
Samsung 46 LED 7000 100 ms * *60 ms *
Samsung 40 LED 7000 110 ms * *70 ms *
Samsung LE46B650 100 ms * * * *70 ms *
Samsung PS50B850 80 ms * * * * *10 ms *
Samsung 40 LED 8000 90 ms * * * 60 ms
 

Jericho24

Member
Bez reklam
Dla zainteresowanych:


INPUT LAG



Markа; * * ** Model;* Standard;* Game Mode
Samsung LE52A558P3 40 ms * * *10 ms *
Samsung PS63B680 90 ms * * * * 20 ms *
Samsung LE40A856 40 ms * * * * 20 ms *
Samsung LE46B750 110 ms * * * *30 ms *
Samsung LE40B550 60 ms * * * * 30 ms *
Samsung LE46A956 50 ms * * * * 30 ms *
Samsung PS58P96 50 ms * * * * *40 ms *
Samsung 40 LED 6000 130 ms * *50 ms *
Samsung 46 LED 6000 70 ms * * *50 ms *
Samsung LE40B750 110 ms * * * *50 ms *
Samsung LE40B650 100 ms * * * *50 ms *
Samsung 46 LED 7000 100 ms * *60 ms *
Samsung 40 LED 7000 110 ms * *70 ms *
Samsung LE46B650 100 ms * * * *70 ms *
Samsung PS50B850 80 ms * * * * *10 ms *
Samsung 40 LED 8000 90 ms * * * 60 ms
A gdzie C650?
 

Pikuu

New member
Help!!

Witam, Tydzień temu kupiłem w mixie le32c650, wszystko było super ale pojawił się problem. od dwóch dni telewizor sam się wyłącza. Nie mam ustawionych żadnych automatycznych wyłączeń ani nic z tych rzeczy. Włączam telewizor i czasami się wyłączy po kilku minutach a czasami po pół godziny a czasami wogóle. Jak się wyłączy pali się czerwona lampka stand by ale nie moge go znowu włączyć, a czasami po chwili lampka gaśnie na amen i już wtedy nic nie zrobie, odłączam wtedy telewizor od prądu, podpinam znowu i czasami mogę go włączyć a czasami muszę powtarzać tą czynność kilka razy. Może ktoś spotkał sie z podobnym problemem i wie jak temu zaradzić bo nie chce go od razu na gwarancje oddawać. telewizor jest podłączony do dekodera hd vectry przez hdmi
 

skorpion75

New member
Dla zainteresowanych:


INPUT LAG



Markа; * * ** Model;* Standard;* Game Mode
Samsung LE52A558P3 40 ms * * *10 ms *
Samsung PS63B680 90 ms * * * * 20 ms *
Samsung LE40A856 40 ms * * * * 20 ms *
Samsung LE46B750 110 ms * * * *30 ms *
Samsung LE40B550 60 ms * * * * 30 ms *
Samsung LE46A956 50 ms * * * * 30 ms *
Samsung PS58P96 50 ms * * * * *40 ms *
Samsung 40 LED 6000 130 ms * *50 ms *
Samsung 46 LED 6000 70 ms * * *50 ms *
Samsung LE40B750 110 ms * * * *50 ms *
Samsung LE40B650 100 ms * * * *50 ms *
Samsung 46 LED 7000 100 ms * *60 ms *
Samsung 40 LED 7000 110 ms * *70 ms *
Samsung LE46B650 100 ms * * * *70 ms *
Samsung PS50B850 80 ms * * * * *10 ms *
Samsung 40 LED 8000 90 ms * * * 60 ms



Marka * Model * * *Standard * * *Game mode
Samsung 32 C5100 * 8 ms * * * * *8 ms
Samsung 32 C6000 100 ms * * * 47 ms
Samsung 32 C6500 107 ms * * * 47 ms
Samsung 32 C6510 100 ms * * * 43 ms
Samsung 37 C5100 17 ms * * * *17 ms
Samsung 40 C6000 100 ms * * *47 ms
Samsung 40 C6500 110 ms * * * 50 ms
Samsung 40 C7000 93 ms * * * *43 ms
Samsung 40 C7000 43 ms
Samsung 40 C8000 100 ms * * *50 ms
Samsung 40 C8000 30 ms
Samsung 55 C7000 100 ms * * * 33 ms


Markа * * * * Model * *Standard * Game Mode * * Contrast * * White * *Black
Samsung UE40C7700 * *66 ms * * * * XX ms * * * * *1852 * * * *132 * * *0.07*


Samsung *LE40C650 * * * ??ms * * * * * ** 45ms
 
Ostatnia edycja:

Jericho24

Member
Bez reklam
Witam, Tydzień temu kupiłem w mixie le32c650, wszystko było super ale pojawił się problem. od dwóch dni telewizor sam się wyłącza. Nie mam ustawionych żadnych automatycznych wyłączeń ani nic z tych rzeczy. Włączam telewizor i czasami się wyłączy po kilku minutach a czasami po pół godziny a czasami wogóle. Jak się wyłączy pali się czerwona lampka stand by ale nie moge go znowu włączyć, a czasami po chwili lampka gaśnie na amen i już wtedy nic nie zrobie, odłączam wtedy telewizor od prądu, podpinam znowu i czasami mogę go włączyć a czasami muszę powtarzać tą czynność kilka razy. Może ktoś spotkał sie z podobnym problemem i wie jak temu zaradzić bo nie chce go od razu na gwarancje oddawać. telewizor jest podłączony do dekodera hd vectry przez hdmi
Jesli gwarancja nie podbita to ja bym wymienil w sklepie, w przeciwnym razie tylko serwis.
 

Wigash

New member
Witam, Tydzień temu kupiłem w mixie le32c650, wszystko było super ale pojawił się problem. od dwóch dni telewizor sam się wyłącza. Nie mam ustawionych żadnych automatycznych wyłączeń ani nic z tych rzeczy. Włączam telewizor i czasami się wyłączy po kilku minutach a czasami po pół godziny a czasami wogóle. Jak się wyłączy pali się czerwona lampka stand by ale nie moge go znowu włączyć, a czasami po chwili lampka gaśnie na amen i już wtedy nic nie zrobie, odłączam wtedy telewizor od prądu, podpinam znowu i czasami mogę go włączyć a czasami muszę powtarzać tą czynność kilka razy. Może ktoś spotkał sie z podobnym problemem i wie jak temu zaradzić bo nie chce go od razu na gwarancje oddawać. telewizor jest podłączony do dekodera hd vectry przez hdmi
raczej tego nie naprawisz jakimś sposobem, wymieniaj jeśli możesz, jeśli nie oddaj do naprawy gwarancyjnej
U mnie też są rysy na nóżce
ale rozwiązałem ten problem w zupełnie inny sposób:
Bardzo wygodne , polecam. Cena od ok. 300zł. Warto tylko dokupić sobie porządne kołki rozporowe bo te co dali w zestawie to straszne g..o.
rany a coś ty z tą nogą robił? Papierem ściernym jechałeś??
 

mensir67pl

Member
Bez reklam
Witam, Tydzień temu kupiłem w mixie le32c650, wszystko było super ale pojawił się problem. od dwóch dni telewizor sam się wyłącza. Nie mam ustawionych żadnych automatycznych wyłączeń ani nic z tych rzeczy. Włączam telewizor i czasami się wyłączy po kilku minutach a czasami po pół godziny a czasami wogóle. Jak się wyłączy pali się czerwona lampka stand by ale nie moge go znowu włączyć, a czasami po chwili lampka gaśnie na amen i już wtedy nic nie zrobie, odłączam wtedy telewizor od prądu, podpinam znowu i czasami mogę go włączyć a czasami muszę powtarzać tą czynność kilka razy. Może ktoś spotkał sie z podobnym problemem i wie jak temu zaradzić bo nie chce go od razu na gwarancje oddawać. telewizor jest podłączony do dekodera hd vectry przez hdmi

możne Upgrade do najnowszej wersji oprogramowania>?
 

edekzelian

New member
A Panowie, powiecie mi, czy da się normalnie korzystac z lexxC650/UExxC6500 jako wyswietlacz do lapka po hdmi? W sensie ze jak podepne lapka pod TV to np bedzie możliwe normalne oczytanie obrazu - internet (nie beda rozmazane strony przy przewijaniu itd?), word, exel, oczywiscie z odleglosci ok 2-4m (wiem, duza rozbieżność w odległości, ale akurat moge sobie na to pozwolic)
 

Siewicz

New member
A Panowie, powiecie mi, czy da się normalnie korzystac z lexxC650/UExxC6500 jako wyswietlacz do lapka po hdmi? W sensie ze jak podepne lapka pod TV to np bedzie możliwe normalne oczytanie obrazu - internet (nie beda rozmazane strony przy przewijaniu itd?), word, exel, oczywiscie z odleglosci ok 2-4m (wiem, duza rozbieżność w odległości, ale akurat moge sobie na to pozwolic)

ja podpinam pod wejście PC i obraz IGŁA wszystko da się zrobić i to z dużej odległości, po hdmi będzie pewnie też dobrze, ale np. Euro-złącze dramat:razz:
 

grzewoj

New member
A Panowie, powiecie mi, czy da się normalnie korzystac z lexxC650/UExxC6500 jako wyswietlacz do lapka po hdmi? W sensie ze jak podepne lapka pod TV to np bedzie możliwe normalne oczytanie obrazu - internet (nie beda rozmazane strony przy przewijaniu itd?), word, exel, oczywiscie z odleglosci ok 2-4m (wiem, duza rozbieżność w odległości, ale akurat moge sobie na to pozwolic)

Podpinałem lapka po HDMI, obraz żyleta, żądnych problemów, no może oprócz tego że strasznie wielki robi się monitor :) Do oglądania czegoś z lapka spoko, ale z dużej odległości wszystkie czcionki będą za małe żeby używać go jako monitor. Właściwie zawsze można je powiększyć, więc jak kto woli, ja nie chciałbym takiego monitora, ale to moje zdanie.
 

edekzelian

New member
Podpinałem lapka po HDMI, obraz żyleta, żądnych problemów, no może oprócz tego że strasznie wielki robi się monitor :) Do oglądania czegoś z lapka spoko, ale z dużej odległości wszystkie czcionki będą za małe żeby używać go jako monitor. Właściwie zawsze można je powiększyć, więc jak kto woli, ja nie chciałbym takiego monitora, ale to moje zdanie.


no ale zeby odwiedzic joemonster, jakies stronki, poczytac fora z 2m odleglosci da rade?
obecnie uzywam 22cale z odleglosci 1m po reorganizacji pokoju pod TV i troche male mi sie wszystko wydaje :)
ctrl+scroll caly czas w uzyciu musi byc.
 

grzewoj

New member
no ale zeby odwiedzic joemonster, jakies stronki, poczytac fora z 2m odleglosci da rade?
obecnie uzywam 22cale z odleglosci 1m po reorganizacji pokoju pod TV i troche male mi sie wszystko wydaje :)
ctrl+scroll caly czas w uzyciu musi byc.

Z 2m to może i da radę, ale mnie by oczy bolały, szczerze mówiąc nie testowałem przeglądania stron bo nie widziałem takiej potrzeby, może ktoś inny zna temat to się wypowie.

Wg. mnie z odpowiedniej odległości da radę, najwyżej trzeba będzie powiększenie dostosować w przeglądarce.
 

grzewoj

New member
z powiekszaniem to troche lipa, bo czasem pluginy flash sie rozjezdzaja z tekstem i inne obiekty jak rysunki, adin'ny itp...

W Operze mi się nic nie rozjeżdża, a poza tym do przeglądania stron bardziej jednak nadaje się monitor.Przynajmniej to jest moje zdanie, więc opinia jest subiektywna, tak jak mówię inni mogą mieć inne odczucia.

Jak się uprzesz to nie będzie chyba problemu :)
 

edekzelian

New member
W Operze mi się nic nie rozjeżdża, a poza tym do przeglądania stron bardziej jednak nadaje się monitor. :)

no mnie sie pare razy juz rozjechalo :) albo nie moglem zamknac wyskaujacych popup.
wiem ze monitor jest do tego, ale mam lapka 12cali, 5 dni w delegacji, wiec w weekend chcialbym podpinac sobie go do tv aby moc z lozka buszowac po necie. kalwiature i myche logitech bezprzewodowego mam, wiec czemu nie korzystac? :)

Thx za dyskusje. monitor wyautuje i bede sie bawil na ue46c6500 lub le46c650... tego jeszcze nie zdecydowalem :/
 

grzewoj

New member
no mnie sie pare razy juz rozjechalo :) albo nie moglem zamknac wyskaujacych popup.
wiem ze monitor jest do tego, ale mam lapka 12cali, 5 dni w delegacji, wiec w weekend chcialbym podpinac sobie go do tv aby moc z lozka buszowac po necie. kalwiature i myche logitech bezprzewodowego mam, wiec czemu nie korzystac? :)

Jasne że tak, każdy używa tego co chce i co mu pasuje, tak jak mówiłem to tylko moja opinia, swoją drogą też wolałbym TV niż matrycę 12 cali :)
Pozdrawiam!
 

Wigash

New member
no mnie sie pare razy juz rozjechalo :) albo nie moglem zamknac wyskaujacych popup.
wiem ze monitor jest do tego, ale mam lapka 12cali, 5 dni w delegacji, wiec w weekend chcialbym podpinac sobie go do tv aby moc z lozka buszowac po necie. kalwiature i myche logitech bezprzewodowego mam, wiec czemu nie korzystac? :)

Thx za dyskusje. monitor wyautuje i bede sie bawil na ue46c6500 lub le46c650... tego jeszcze nie zdecydowalem :/
No nie wiem jak na 46 calach, ale na moich 37 z 2 metrów kiepsko się pracowało - w dosłownym sensie bo pracuję czasem z domu. Przy takiej rozdzielczości teksty sa bardzo male i non stop trzeba powiekszac. Niestety nie mogłem usiąść bliżej, tzn mogłem na podłodze, ale 8h na podłodze to raczej nie zbyt komfortowe miejsce pracy. Zrobiłem wiec tak, ze na lapku pracowałem (17cali) a na podpietym po HDMI TV miałem odpalony internet.
Generalnie z technicznego punktu widzenia nie ma najmniejszych problemow, tylko kwestia indywidualna czy odpowiada Ci taki komfort. Podejrzewam, że przy 46 calach komfort jest lepszy ;)
 

naskrecik

New member
witam
w zeszłym tygodniu kupiłem samsunga 40c650. wszystko ładnie pięknie śmiga, po hdmi podłaczyłem dekoder cyfry, brak podłaczonego kabla antenowego naziemnego. i teraz mam problem. za każdym razem gdy wł TV oraz cyfre obraz nie przeskakuje automatycznie na dekoder tylko na tv wyświetla się komunikat o szukaniu programów, niepodłaczeniu anteny i tp. Trzeba ręcznie przełączać sie na cyfre. czy idzie jakość zrobić by był to automat? pytanie drugie. gdy wł się cyfra w rogu tv pod godziną wyskakuje rozdzielczość ( Full HD ) oraz inf o 50mhz. czy ten tv nie jest 100mhz? dlaczego tak i czy idzie coś zrobić? pytanie 3. czy ma ktoś może na sprzedaż moduł wifi samsuga? :)
 

Duris

New member
Witam. Panowie planuje kupic na dniach LE40C650. Tylko ze ten TV bede mial docelowo w ... sypialni. Jako ze TV bedzie oglądany tylko z pozycji lezącej to bedzie w odleglosci max 2,5 metra. Czy ten TV nie bedzie za duzy ?

PS. W tej samej cenie jest jeszcze UE40C5000. Zostac przy LE ?
 

RHJG

New member
Bez reklam
Witam,naskrecik.1) wylączaj dekoder cyfry pozniej TV na kanale np. TVn24 z cyfry.Po ponownym wlaczeniu dekodera i TV musi byc TVn24.TV pamieta tam gdzie byles przed wylaczeniem(np.hdmi3) Pytanie 2)Tak ma byc,50hz,lub 60hz TV dostaje na wejsciu.3)Ja ne mam.pozdr.
 
Do góry