Samsung seria LE(xx) C650 - wszystkie wielkości (32C650 40C650...), wszystko o serii.

Jann

New member
Witam, zakupiłem parę dni temu samsunga 40c650 za 2400 zl :D Wahałem się nad 46' ale jak dostałem taki rabacik to nie opłacało się brać 46' która była droższa o 1300 zl. Recenzje napiszę później bo narazie cieżko coś napisać o szczegółach. Obraz jak dla mnie super ;) Jestem bardzo zadowolony. Handlowiec tylko dziwnie się na mnie patrzył jak szukaliśmy tego modelu z matryca sq01 :D Mówił, że nie ma to znaczenia... Niestety spłukałem się całkowicie po zakupie tv i nie stać mnie na chwilę obecną na adapter. Jest jeszcze tańszy zamiennik niż ten co kolega wyżej napisał? Chciałem przez netbooka udostępnić sieć - sygnał trafia do niego drogą radiowa(rozdzielony internet na dwa pc poprzez router) i chciałem przez kartę sieciową netbooka udostępnić łącze przez kabel krosowany. Jak to wszystko ustawić ?:( Pliki potrafię udostępnić ale nie wiem jakie dane wpisać aby sieć była udostępniona.
 

grzewoj

New member
Witam, zakupiłem parę dni temu samsunga 40c650 za 2400 zl :D Wahałem się nad 46' ale jak dostałem taki rabacik to nie opłacało się brać 46' która była droższa o 1300 zl. Recenzje napiszę później bo narazie cieżko coś napisać o szczegółach. Obraz jak dla mnie super ;) Jestem bardzo zadowolony. Handlowiec tylko dziwnie się na mnie patrzył jak szukaliśmy tego modelu z matryca sq01 :D Mówił, że nie ma to znaczenia... Niestety spłukałem się całkowicie po zakupie tv i nie stać mnie na chwilę obecną na adapter. Jest jeszcze tańszy zamiennik niż ten co kolega wyżej napisał? Chciałem przez netbooka udostępnić sieć - sygnał trafia do niego drogą radiowa(rozdzielony internet na dwa pc poprzez router) i chciałem przez kartę sieciową netbooka udostępnić łącze przez kabel krosowany. Jak to wszystko ustawić ?:( Pliki potrafię udostępnić ale nie wiem jakie dane wpisać aby sieć była udostępniona.

Na obecną chwilę nikt nie znalazł tańszego zamiennika. Żeby działało udostępnianie musisz zainstalować oprogramowanie z płyty dołączanej do TV.
 

Jann

New member
Na obecną chwilę nikt nie znalazł tańszego zamiennika. Żeby działało udostępnianie musisz zainstalować oprogramowanie z płyty dołączanej do TV.

Ok dzięki za odpowiedź. Hmm... żadnej płyty nie otrzymałem ale poradziłem sobie z tym problemem.
udostepnianie łącza ADSL drugiemu komputerowi - Forum IDG.pl - miejsce dyskusji o IT --> udostepnienie lacza ;)

Musze tylko wylaczac firewalla gdy chce korzystac z neta w Tv. Wie ktos moze jaka regule trzeba utworzyc w esecie? port itd ?
 
Ostatnia edycja:

krystian_man

New member
Czy w modelu 46C650 też występują matryce różnego typu? Zamówiłem tv w NEO24 i chciałbym sprawdzić typ matrycy. Gdzie w tym modelu jest informacja o matrycy?
 

Jann

New member
Tak, sa rozne matryce. Informacja o typie matrycy znajduje sie na naklejce z nr seryjnym, modelem.(po prawej stronie z boku)

Rabacik w euro rtv agd ale tylko dlatego ze mam tam znajoma ;)
 

Wigash

New member
Macie już to w swoich TV?*

Nie miałem dostępu do netu kilka dni, teraz już mam ale w TV nadal nic!
Jest "gazeta" i reszta ale z onetu i innych nowych nie ma...
Jak jest u Was?
Nadal brak!
Sprawdzam to sobie, raz dziennie od momentu ukazania się artykułu na onecie. Ten artykuł to kicha, no ale pomyślałem sobie, że to niezależne od Samsunga więc może sobie autor pofolgował. Jednak jak się pokazała ta nowa stronka (swoją drogą nie do końca poprawnie działa u mnie na FF) firmowana przez Samsung to już jest obraza dla użytkowników! Mogli się wstrzymać te parę dni, albo dać bannery, że to zapowiedź!
 

profesorekzsl

New member
C650 czy C550???

Witam!
Wkrótce planuję zakup LCD i PS3. Zastanawiałem się właśnie nad modelem LE40C650 - kolega ma i bardzo go zachwala. Jednak ja planuję zakup również konsoli PS3 której on nie ma i zastanawiam się w związku z tym czy funkcjonalność internetu w tym LCD jest dla mnie ważna. Między tym TV a modelem C550 to 400 zł a w konsoli będę miał internet w tv więc czy dobrze wnioskuję że lepiej oszczędzić i kupić C550? Czy są jakieś różnice między tymi modelami oprócz możliwości podłączenia internetu???? Co polecacie bo jestem trochę zagubiony -wolałbym nie wydawać 400zł na funkcjonalność którą i tak będę mial w konsoli...
 

cybertronik

New member
Witam!
Wkrótce planuję zakup LCD i PS3. Zastanawiałem się właśnie nad modelem LE40C650 - kolega ma i bardzo go zachwala. Jednak ja planuję zakup również konsoli PS3 której on nie ma i zastanawiam się w związku z tym czy funkcjonalność internetu w tym LCD jest dla mnie ważna. Między tym TV a modelem C550 to 400 zł a w konsoli będę miał internet w tv więc czy dobrze wnioskuję że lepiej oszczędzić i kupić C550? Czy są jakieś różnice między tymi modelami oprócz możliwości podłączenia internetu???? Co polecacie bo jestem trochę zagubiony -wolałbym nie wydawać 400zł na funkcjonalność którą i tak będę mial w konsoli...


Poza brakiem możliwości podłączenia netu C550 nie posiada na pewno funkcji Motion Plus (100Hz),ten TV ma zdaje się także o jedno złącze HDMI mniej od C650 oraz mniej funkcjonalny port USB (też tylko jeden-w C650 są 2) ale tu mogę się mylić bo porównywałem te dwa modele 4 m-ce temu ... Matryca w C550 jest półmatowa a w C650 błyszcząca , dla mnie obraz jest lepszy na błyszczącej matrycy ,lepsza czerń ,głębia kolorów -na moim C650 w przeciętnie naświetlonym pokoju nie ma problemu z odbiciami itp...
Ja polecałbym Ci C650 ale to Twoje pieniądze. Pozdrawiam.

Sprostowanie : zerknąłem na specyfikacje i ilość złącz HDMI oraz USB w C550 i C650 jest taka sama ... co do reszty to się nie myliłem. :)
 
Ostatnia edycja:

Piterson78

New member
Witam, czy w telewizorach 32" (C650) motowane są matryce Samsunga (SQ)? Rozmawiar 37" z tego co wiem nie jest produkowany przez Samsunga, zgadza się?

Już dawno spodobał mi się ten telewizor, ale teraz fundusze pozwalają na zakup. Chyba wybiorę 32" ze względu na obecne małe mieszkanie (tylko 1,5 metra). Czy ktoś z Was ogląda z takiej odległości?

Przy okazji, czy ktoś widział w ostatnich dniach jakieś ciekawe promocje cenowe, jeszcze lepsze od NEO24?

Pozdrawiam!
 

BartekS1979

New member
Witam

Czy ktoś jeszcze może potwierdzić współdziałanie D-LINK DWA-140 z serią C650 ? 80 zł piechotą nie chodzi, a sieć w domu chciałbym oprzeć na WiFi nie bawiąc się w kable :)
 

blue_voyager

New member
Witam, czy w telewizorach 32" (C650) motowane są matryce Samsunga (SQ)? Rozmawiar 37" z tego co wiem nie jest produkowany przez Samsunga, zgadza się?

Już dawno spodobał mi się ten telewizor, ale teraz fundusze pozwalają na zakup. Chyba wybiorę 32" ze względu na obecne małe mieszkanie (tylko 1,5 metra). Czy ktoś z Was ogląda z takiej odległości?

Przy okazji, czy ktoś widział w ostatnich dniach jakieś ciekawe promocje cenowe, jeszcze lepsze od NEO24?

Pozdrawiam!

Samsung produkuje TV 37 cali.

37" telewizor LCD Full HD - LE37C650 - LCD - Telewizory | SAMSUNG
 

a215

New member
witam!
w najbliższych kilku dniach zamierzam (w końcu:) kupić tv - samsung z serii c650,
wybór wydaje się być już ostatecznie ostateczny, waham się jeszcze co do rozmiaru - 37 czy 40 cali, odległość od tv to ok 2,2 - 2,5m przy czym zamierzam sporo grać na konsoli a ponoć do grania im większy tym lepszy...

bardzo proszę o ewentualne porady w związku z powyższym
oraz GŁÓWNIE i przede wszystkim o
1.instruktarz odnośnie wszystkiego na co powinienem zwrócić uwagę kupując 37 lub 40c650
2.czy producent poza rozmiarem zróżnicował jakościowo te produkty?
3.co praktycznie oznaczają dla przeciętnego zjadacza chleba rodzaje matryc (sq01 itp? - zwracać na to uwagę przy zakupie? - nie wystarczy powiedzieć: "poproszę 40c650"? :)
4.gdzie można dostać ten tv w najlepszej cenie (oczywiście może być sklep internetowy, preferowany jednak odbiór osobisty w okolicach Krakowa)?

będę bardzo wdzięczny za podpowiedzi w tym temacie
i za wszystkie z góry dziękuję.

PS rzadko korzystam z forów ale zdążyłem się już przyzwyczaić, że jak coś gdzieś napiszę zaraz dostaję "burę", że jakoś źle... wszystkich których swoim wystąpieniem jakkolwiek uraziłem - gorąco przepraszam i pozdrawiam tym uprzejmiej :)
 

Frauka

New member
Bez reklam
Bierz 40. Szybko się przyzwyczaisz do wymiarów. Na początku może wydawać się duży. Oglądam z odległości 2-3m i jest super.

37 o ile dobrze pamiętam ( poprawcie mnie jeśli się mylę)są matowe, 40 mają lśniący ekran. Niektórym przeszkadzają refleksy ze światła ale mnie to nie przeszkadza, poza tym lepiej mi się ekran czyści :p
Podobno matryca sq01 ma lepsze kąty widzenia ( ja taką mam i rzeczywiście jest o niebo lepiej niz np w moim monitorze od LG), tyle że ja od razu na taką trafiłam w neonecie, jeszcze nawet nie czytałam o tym. Różnice do wyłapania przez fachowców, dla przeciętnego oglądaczo-gracza pewnie nie ma znaczenia. Zresztą w sklepie stał obok C550 i obraz był jak dla mnie tej samej jakości. Tyle, że wzięłam C650 bo zawsze to seria wyżej ;)

Kupiłam w neonecie, za niecałe 2600 ale dodawali do TV Adapter Wifi za 2 zł więc się opłaciło.
 

blue_voyager

New member
Umiesz czytac ze zrozumieniem?
Autorowi posta chodzilo o zastosowana matryce, a nie o to czy Samsung robi TV tej wielkosci.

Źle go zrozumiałem. Umiem czytać ze zrozumieniem - twoja napastliwośc jest raczej niezrozumiała, może wyluzuj trochę, mały spacer powinien pomóc, a jak nie to melisa.
 
Ostatnia edycja:
Do góry