Samsung seria LE(xx) C650 - wszystkie wielkości (32C650 40C650...), wszystko o serii.

granatnik

New member
Czy po wgraniu firmware 1014 pojawily sie u was problemy z pilotem zdalnego sterowania ?

Czy kolorystyka obrazu jest taka sama na ustawieniach Standard/Dynamic ?
 

mg147

New member
A dokładnie jaki problem z pilotem, bo u mnie ostatnio jego użytkowanie sprowadza się tylko do czerwonego guzika włączenie tv.
 

Mariu

Member
A teraz może nieo głupie pytanie,ale co tam.
Da sie zapauzować jak sie odtwarza? Youtuba,tak żeby wiecie,filmik sie troche zbuforował ?
 

horseman

New member
Ustawienia

Czy moze ktos napisac jak ustawic telewizor 37" LEC650 aby nie bylo teatru filmu? To jest jakas padaka - wylaczam Motion i nadal to samo. Wiem ze byly ustawienia dla 40tki ale nie bylo dla 37" - prosze pomozcie, bo sie ogladac nie da.
 

gutekbull

Member
Zainstalowałem nowy soft ver.T-VALDEUC-1014.3 i nie widzę żadnej różnicy ;-(
W ogóle nic nie znajduje - żadnej zmiany.

Nadal nie czyta M2TS ;-(
 

gutekbull

Member
Po cichu miałem nadzieję na odczyt M2TS i ewentualnie możliwość wprowadzenia dowolnego adresu internetowego ,a nie jakieś tam wybrane ;-(
W tel. za parę groszy mam taką możliwość.
 

antek111

New member
wyjście audio w C650

Witam!
Poproszę o pomoc osoby które znają C650. Jak wiadomo ten TV nie ma klasycznego wyjścia audio (RCA) tylko wyjście Toslink. Pytanie: czy to wyjście jest aktywne zawsze bez względu na to skąd pochodzi sygnał (antena,SCART,USB) i czy nie trzeba wyłączyć głośników wewnętrznych żeby Toslink był aktywny.
Dzięki z góry za pomoc.
Antek
 

jayjay_mchw

New member
Czy po wgraniu firmware 1014 pojawily sie u was problemy z pilotem zdalnego sterowania ?

Tak, ja również mam problemy z pilotem po aktualizacji do 1014. Często się zdarza, że telewizor nie reaguje przez kilka / kilkanaście sekund na pilota :-/
Poza tym nie zauważyłem żadnych zmian w nowej wersji, więc zdecydowanie ODRADZAM AKTUALIZACJĘ!!!
 

granatnik

New member
Tak, ja również mam problemy z pilotem po aktualizacji do 1014. Często się zdarza, że telewizor nie reaguje przez kilka / kilkanaście sekund na pilota :-/
Poza tym nie zauważyłem żadnych zmian w nowej wersji, więc zdecydowanie ODRADZAM AKTUALIZACJĘ!!!

Dokladnie. ;)

Poza tym po aktualizacji musialem przestawiac kolorki, bo sie meczy nie dalo ogladac, taki paskudny obraz.
 

Jericho24

Member
Bez reklam
Czy moze ktos napisac jak ustawic telewizor 37" LEC650 aby nie bylo teatru filmu? To jest jakas padaka - wylaczam Motion i nadal to samo. Wiem ze byly ustawienia dla 40tki ale nie bylo dla 37" - prosze pomozcie, bo sie ogladac nie da.
Skorzystaj z szukajki. Przegladnij temat od poczatku, zagladnij do watku o serii B650.
 

Wigash

New member
Czy moze ktos napisac jak ustawic telewizor 37" LEC650 aby nie bylo teatru filmu? To jest jakas padaka - wylaczam Motion i nadal to samo. Wiem ze byly ustawienia dla 40tki ale nie bylo dla 37" - prosze pomozcie, bo sie ogladac nie da.
no niestety bedziesz sie musial przyzwyczaic jesli przy wylaczonym Motion Plus nadal widzisz teatr telewizji, oznacza to tylko jedno...
w końcu masz ostry obraz
 

rja

New member
Wczoraj z ciekawości byłem w jednym ze sklepów MM i ceny były takie:
32C650 - 2589zł
40C650 - 2580zł.

To nie pomyłka. Na 40 jest jakaś promocja.
 

ChrisB

New member
Czy moze ktos napisac jak ustawic telewizor 37" LEC650 aby nie bylo teatru filmu? To jest jakas padaka - wylaczam Motion i nadal to samo. Wiem ze byly ustawienia dla 40tki ale nie bylo dla 37" - prosze pomozcie, bo sie ogladac nie da.

Za każdym razem jak czytam taką wypowiedź to zapadam w zdumienie. Przecież chyba dąży się do tego aby obraz w TV był jak najbardziej realistyczny, prawda? Jeśli piszesz że masz teatr w telewizji to chyba znaczy że obraz ten wydaje się być bardziej realny, jakbyś był w teatrze, zgadza się? Odpowiedz sobie na pytanie: Czy jak obserwujesz świat (ten prawdziwy, nie telewizyjny) swoimi oczami to obraz "skacze", czy może jest "płynny"?
 
Ostatnia edycja:

horseman

New member
Za każdym razem jak czytam taką wypowiedź to zapadam w zdumienie. Przecież chyba dąży się do tego aby obraz w TV był jak najbardziej realistyczny, prawda? Jeśli piszesz że masz teatr w telewizji to chyba znaczy że obraz ten wydaje się być bardziej realny, jakbyś był w teatrze, zgadza się? Odpowiedz sobie na pytanie: Czy jak obserwujesz świat (ten prawdziwy, nie telewizyjny) swoimi oczami to obraz "skacze", czy może jest "płynny"?

Tylko ze obraz jest rowneiz nienaturalnie przyspieszony, ludzie wygladaja jak wycięci z obrazka i nalozeni na obraz itp - na szczescie sobie poradzilem i juz tego efektu nie ma. Dzieki za zaangazowanie.

Ja znowu nie rozumie problemu z M2TS o ktorym ciagle piszecie - co za problem zmienic rozszerzenie z M2TS na MKV ? Bez problemu chodzi film po zmianie rozszerzenia. Wiec w czym problem ?
 
Do góry