Samsung seria LE(xx) C650 - wszystkie wielkości (32C650 40C650...), wszystko o serii.

kecyrf

Member
Napisałeś:




A patrzyłeś na bitrate może jest za duży przy 50fps i po prostu usb się nie wyrabia ile zajmuje minuta nagranego filmu?

no i już miałem koledze odpisać ile mb posiadają filmiki i co to jest to bitrate i chyba się problem rozwiązał. Ja musiałem źle spojrzeć bo filmiki z kamery mają 25 klatek, a te z aparatu co mulą 50 klatek. Więc kolega miał rację to będzia raczej na pewno problem tych klatek.
To na koniec czyli żeby chodziły ok, to będę musiał je raczej przekonwerować? Jeśli tak to proszę o polecenie jakiegoś programu? Będę bardzo wdzięczny ;).
 

tdx

New member
Bez reklam
Mimo wszystko powinienes sprobowac najpierw sprawdzic bitrate

Co do konwertowania
To total video converter moze byc :)

Wysłane z mojego GT-I9100
 

tdx

New member
Bez reklam
Mieścisz się :) producent podaje od 25-30 Mbps czyli to nie jest problemem... ostaje więc niestety konwersja
 

tdx

New member
Bez reklam
zależy o czym myślisz... jeśli chcesz żeby był najbardziej uniwersalny i jak najwięcej urządzeń mogło korzystać to może być MP4 może to być również MKV
 

tdx

New member
Bez reklam
minimalną stratę będziesz miał przy rekompresji ale nie będzie odczuwalna. Co do reszty zależy jak ustawisz bitrate ;)
 

kecyrf

Member
a kolega znowu z tymi bitratami 8), tego nie zmieniałem bo nie znam się, robiłem w standardzie że tak powiem. A na poważnie działa juz normalnie na tv. i mkv i mp4. Tylko nie wiem czym się różni mpeg4 mp4 od avc h264 mp4, bo są dwa przy wyborze mp4. W zasadzie w tv niczym się nie różnią. mkv obraz raczej też się od tych mp4 nie różni (ja za bardzo nie dostrzegam) ale napewno w mkv jest ciszej dźwięk. Przekonwertwałem plik o rozm 45 mb i mp4 są obydwa podobnie po około 15 mb a mkv 9 mb.
 

Maxwel

New member
Panowie, mam do Was pytanie: czy Wam też ostatnio Samsung usunął aplikację Dailymotion? U mnie tej aplikacji już nie ma (w Samsung Apps również).
 

Seba21

New member
Tak, zostało usunięte. Pytanie czy kiedyś powróci, czy nie. Kiedyś tak zniknęła Tuba.tv, ale po pewnym czasie wróciła. Podejrzewam, że może Dailymotion już nie wrócić, bo np. zaktualizowali do nowszej wersji, niekompatybilnej ze starszymi tv i nie chcieli się już bawić, tak jak np. Ipla z problemami w starszych tv, więc usunęli całkowicie i po problemie.
 

amor_priv

New member
Tak, zostało usunięte. Pytanie czy kiedyś powróci, czy nie. Kiedyś tak zniknęła Tuba.tv, ale po pewnym czasie wróciła. Podejrzewam, że może Dailymotion już nie wrócić, bo np. zaktualizowali do nowszej wersji, niekompatybilnej ze starszymi tv i nie chcieli się już bawić, tak jak np. Ipla z problemami w starszych tv, więc usunęli całkowicie i po problemie.

Nie "po problemie" i nie "nie chcieli się już bawić", tylko jak chcesz mieć wszystko, to dawaj kasę i kupuj nowy telewizor. Na tym to polega. Ich zadaniem nie jest uszczęśliwianie Ciebie, tylko wyciągnięcie od Ciebie kasy za nowy model. To jest cześć polityki nazywanej "Celowe postarzanie produktu".
 

Maxwel

New member
W najbliższych dniach na naszych telewizorach pojawi się aktualizacja aplikacji tvn player. :) Obecnie nowa wersja jest w fazie testów. Zmiany jakie będą widoczne gołym okiem to przede wszystkim nowy układ prezentowania treści oraz zmieni się szata graficzna, w której dominować będzie kolor ciemnoniebieski ;)
 

Jericho24

Member
Bez reklam
W najbliższych dniach na naszych telewizorach pojawi się aktualizacja aplikacji tvn player. :) Obecnie nowa wersja jest w fazie testów. Zmiany jakie będą widoczne gołym okiem to przede wszystkim nowy układ prezentowania treści oraz zmieni się szata graficzna, w której dominować będzie kolor ciemnoniebieski ;)

A jakies zrodlo informacji?
 

Maxwel

New member
A jakies zrodlo informacji?

źródło własne :razz:....w Smart TV, którego dostęp mam za pośrednictwem Blu-Ray pojawiła się wspomniana aktualizacja. Na pytanie do tvn player czy na modelach z 2010 r. pojawi się też aktualizacja odpowiedzieli mi, że: Aplikacja na modele telewizorów Samsung z 2010 roku jest w fazie testów i powinna zostać udostępniona w najbliższych dniach.
 

mic1986

New member
Panie/Panowie,

proszę o informacje czy można śmiało ładować najnowszy dostępny soft dla LE40C650 bez obaw, że coś się straci ? Np. możliwość odblokowania PVR/Timeshift ? Chyba, że polecany jest jakiś inny ?

Z góry serdeczne dzięki.
Pozdrawiam.
 
Do góry