Samsung seria LE(xx) C650 - wszystkie wielkości (32C650 40C650...), wszystko o serii.

skawin

New member
nagi i pro_gramek - dzięki za odzew :)
ciekawi mnie tylko skoro net mi chodzi, a nie widzi plików. No nic spróbuje jeszcze albo ten AllShare albo PS3 Media Server
Pozdrawiam
 

SATAn_

New member
Bez reklam
Innej opcji nie było :neutral:. My użytkownicy serii B już się o tym przekonaliśmy :cry:

Kilkadziesiat postów wczesniej pisalem o Tym, to Mnie zganili. Zapomnieli o B, potem o C a seri D650 jak pisalem nie ma i raczej nie bedzie :)

Samsung ma podejscie typowe, wyprodukowac, zablokowac TV poprzez Softy a potem wydac kolejny model na kolejny rok i znow zablokowac itp.

Aktualizacje nic nie wnosza poza blokowaniem.
 

szewa230

New member
Ja jestem ciekaw jak TVN z tym swoim TVN Playerem potraktuje serię Internet@TV, bo jak wypuszczą swój widget tylko do SmartTV to nie zdzierżę.

A ogólnie, mam takie pytanie, dlaczego w widget'cie YouTube, nie ma teledysków Artystów zarejestrowanych pod VEVO? Nie idzie, żadnego videoclipu znaleźć.
I drugie pytanie, próbował ktos tego rosyjskiego widgetu YoutubeHD3D?
 
Ostatnia edycja:

tarinQ

New member
Cześć!
Mam do was pytanie a nawet kilka

1.
Ostatnio podłączyłem tv do anteny i MUX 2 NTC
Na oko znalazłem na tvn 2 ścieżki dźwiękowe MPEG i "nieznane"
to nieznane to chyba DD? Orientujecie się?
I tak czy tv zapamiętuje na każdym kanale inne preferencje co do ścieżki jęz. i napisów?>
Tzn czy po włączeniu na nowo tv każdy program będzie miał 1 ścieżkę czy tą co ostatnio oglądałem?
2.Czy da się zrobić tak aby po odpaleniu np dekodera (scart/hdmi)
napędu DVD czy innych przystawek tv sam się odpalił czy pierw muszę sam go włączyć?

3.Czy jest jaki limit na dyski do tego Tv, albo może inaczej jak nie dyski to ilość folderów/plików widzialnych?
 

BadBoy475

New member
I drugie pytanie, próbował ktos tego rosyjskiego widgetu YoutubeHD3D?

Tak ja mam zainstalowany i spisywał się do niedawna świetnie. Można było oglądać filmy w rozdzielczości 720p jak i 1080p. Niestety po ostatnich zmianach w serwisie youtube filmy odtwarzają się tylko w jakości SD. Trzeba poczekać na aktualizację widgetu.
 

Jericho24

Member
Bez reklam
W moim c650 czujnik eco sprawuje się dobrze nie mam problemów ze świrowaniem.
Stan pośredni u mnie jest gdy mam włączoną np. lampkę i na oko podświetla gdzieś na 6-7.
Czy oprocz czujnika oswietlenia masz tez wlaczona funkcje oszczedzania energii? Jesli tak to na jaka opcje?

U siebie podwietlenie mam ustawione w zakresie 2-8.

Wydaje mi sie, ze po aktywacji funkcji oszczedzania energii, zmniejsza ona podswietlenie swietlowki (to samo mozna zrobic recznie w opcji podswietlenie), a wiec zamiast ustawionej domyslnie maxymalnej wartosci np. 20, mamy tak naprawde pare stopni mniej.
 

slawex1983

New member
Witam.
Denerwuje mnie komunikat aktualizacji oprogramowania. Chciałbym zablokować w routerze dostęp do serwera aktualizacji. Znacie jego adres? Domyślam się, że zablokowanie ww w.sm sung.c om na nic się nie zda.
 

Wigash

New member
Cześć!
Mam do was pytanie a nawet kilka

1.
Ostatnio podłączyłem tv do anteny i MUX 2 NTC
Na oko znalazłem na tvn 2 ścieżki dźwiękowe MPEG i "nieznane"
to nieznane to chyba DD? Orientujecie się?
I tak czy tv zapamiętuje na każdym kanale inne preferencje co do ścieżki jęz. i napisów?>
Tzn czy po włączeniu na nowo tv każdy program będzie miał 1 ścieżkę czy tą co ostatnio oglądałem?
2.Czy da się zrobić tak aby po odpaleniu np dekodera (scart/hdmi)
napędu DVD czy innych przystawek tv sam się odpalił czy pierw muszę sam go włączyć?

3.Czy jest jaki limit na dyski do tego Tv, albo może inaczej jak nie dyski to ilość folderów/plików widzialnych?
1. w naszych TV nie wiem, w serii B na LEDach ustawienie to się resetuje nawet jak zmieniasz kanał. Nie mam jak sprawdzić bo jadę przez dekoder n-ki
2. takie efekty uzyskasz chyba tylko przy wszystkich urządzeniach od Samsunga z obsługą Anynet+, albo jeśli masz np pilota typu Harmony Logitecha.
 

nagi

New member
Cześć!
Mam do was pytanie a nawet kilka

1.
Ostatnio podłączyłem tv do anteny i MUX 2 NTC
Na oko znalazłem na tvn 2 ścieżki dźwiękowe MPEG i "nieznane"
to nieznane to chyba DD? Orientujecie się?
I tak czy tv zapamiętuje na każdym kanale inne preferencje co do ścieżki jęz. i napisów?>
Tzn czy po włączeniu na nowo tv każdy program będzie miał 1 ścieżkę czy tą co ostatnio oglądałem?
2.Czy da się zrobić tak aby po odpaleniu np dekodera (scart/hdmi)
napędu DVD czy innych przystawek tv sam się odpalił czy pierw muszę sam go włączyć?

3.Czy jest jaki limit na dyski do tego Tv, albo może inaczej jak nie dyski to ilość folderów/plików widzialnych?

ad2. Mam 46c650 i Anynet+ bez problemu działa z PS3. Po włączeniu Ps3 telewizor sam startuje, pilotem od Tv możemy sterować Ps3 (start, stop, przewijanie, poruszanie po menu itp) Oczywiście wielu klawiszy nie ma na pilocie Samsunga ale działa. Od biedy można się obejść bez pilota od PS3 (też posiadam i zbiera kurz) szczególni eprzy oglądaniu filmów z BD. Różni producenci stosują różne nazwy ale standard sterowania przez HDMI jest jeden ale kto to wie zawsze może się trafić jakiś dziwny sprzęt.
 

pysiek-28

New member
filmy bluray z hdd

Jak oglądać filmy bluray z hdd chodzi mi o ścieżki dżwiękowe czy da sie zmieniać bo jakoś nie moge sobie poradzic z tym problem
 

Shiliat

New member
jestem nad wyborem pomiędzy le37c550 a 37ld465 i jedyny problem to złe zdanie o Buczeniu ;-)
Jak jest u was w serii C i LD?
Zależy mi na szybkiej odpowiedzi ;-)
Wziąłbym le37c650 ale niema w zadnym sklepie rtv. Jest tylko 40" a to zdeczka za dużo i cena wyższa...
 

adam6150

New member
Bierz 40-che puki jest. Nie popełniaj mojego błędu. Kupiłem 37 i teraz wydaj mi sie za mały.
Jedno małe pytanko:czy ten tv pociągnie filmik z dysku 1TB samsung?
 

pysiek-28

New member
nie czyta struktury bluray ale odtwarza plik z filmem na którym są ścieżki dżwiękowe i napisy ale nie moge tego zmienićda się jakoś czy nie na kompie z tego pliku bez problemu da się zmienić
 
Do góry