Samsung seria LE(xx) C650 - wszystkie wielkości (32C650 40C650...), wszystko o serii.

444luki

New member
Dziwne. To tak jakby wejść w bios komputera i tracisz gwarancję na sprzęt.
Zresztą sporo razy był poruszany ten wątek i nikt jasno nie napisał. Jedni, że serwis nie zwraca na to uwagi inni, że może to wykryć.
Do odważnych świat należy. Zrobię downgrade ( 3009.2 -> 3008.3 ) i dam Wam znać czy to działa.
 

kenny5

New member
Czy dysk twardy zewnętrzny z interfejsem USB 3.0 będzie współpracował z naszym 40C650? Zastanawiam się nad dyskiem A-Data Nobility NH03 1TB USB 3.0 tylko chce cię najpierw upewnić czy będzie działać.
 

cate30

New member
mam samsunga c650 - sprawdza sie doskonale, ale przy ostatniej aktualizacji jakims trafem zmienil mi sie jezyk menu na... grecki. I za cholere nie wiem, jak wrocic do polskiego czy ang - w instrukcji slowa o tym nie ma. Błagam, pomóżcie!
 

Tom69

New member
mam samsunga c650 - sprawdza sie doskonale, ale przy ostatniej aktualizacji jakims trafem zmienil mi sie jezyk menu na... grecki. I za cholere nie wiem, jak wrocic do polskiego czy ang - w instrukcji slowa o tym nie ma. Błagam, pomóżcie!

Wciśnij EXIT na pilocie na 20 sekund, potem wybierz pozycję z lewej. TV zresetuje wszystkie ustawienia.
 

hjc

New member
Transfer nagrań

Witam,

czy już jest jakaś możliwość przeniesienia nagrań z USB (pendrive/HDD) do PC?

Pozdrawiam:?:
 

deywies

New member
Bez reklam
możliwość przeniesienia była zawsze, ale raczej tego nie otworzysz. Nie licz że to się zmieni w najbliższej przyszłości
 

444luki

New member
Dziwna sprawa z MotionPlus:

Wszystkie możliwe konfiguracje ( płynne, wyraźne, użytkownika )

Filmy HD ( 720p 1080p )

Z USB - płynnie
Z PC Share Manager ( udostępnianie z kompa ) - płynnie
Z laptop HDMI - przycina
Z komputera DVI/HDMI - przycina

Jest na to jakieś lekarstwo? Czy po prostu ten typ tak ma?
 

enerde

New member
Mi bardziej zalezy na zmienieniu regionu przy Internet TV. w niemczech jestem , a oni same badziewie maja. mialem polskie widzety, ale po resecie mi niemieckie wrocily . moze jest jakas mozliwosc zeby je tak wgrac, bo regionu nie moge zmienic
 

aquariusmax

New member
Ustaw na komputerze odświeżanie 50Hz, a nie 60Hz.

Dziwna sprawa z MotionPlus:

Wszystkie możliwe konfiguracje ( płynne, wyraźne, użytkownika )

Filmy HD ( 720p 1080p )

Z USB - płynnie
Z PC Share Manager ( udostępnianie z kompa ) - płynnie
Z laptop HDMI - przycina
Z komputera DVI/HDMI - przycina

Jest na to jakieś lekarstwo? Czy po prostu ten typ tak ma?
 
Do góry