Samsung seria LE(xx) C650 - wszystkie wielkości (32C650 40C650...), wszystko o serii.

jmahorow

New member
Witam,

po zmianie w menu serwisowym wszystkie ustawienia zostają przywrócone do opcji default. Czy da się zapisać ustawienia na pendriva, jak np. jest w przypadku ustawień programów tv?

thx
 

tatu

New member
potestowałem i zostaje

40C650 z matryca 01 zostaje, po zabawie ustawieniami ,obiektywnie stwierdzam, że jest lepiej niż bardzo dobrze (a póki co na siatkowej antence bo "talerz" jeszcze nie zamontowany) dodając fakt za ile obecnie go nabyłem to raczej trudno liczyc na znalezienie konkurencyjnego modelu.
A tak podświetlenie.

Imageshack - dsc00460qj.jpg
 

tarinQ

New member
Przetestowałem połaczenie internetowe kablem ale na dluzsza mete ta plątanina kabli moze denerwowac a pozatym ,
Mam liveboxa on posiada 2 wyjscia z czego 1 zajete przez tv a drugie przez internet do kompa.
Polecicie mi jakis schemat jak podlaczyc internet do tv??
Adapter wifi/ router/acces point?? Co bedzie najlepsze i za razem nie drogie?

Licze ze ktos sensownie napisze mi na ten problem i rozwiaze go ;)

Albo napiscie mi jak wy podlaczacie swoj tv do netu:)
 

pedro_78

New member
Bez reklam
Witam wszystkich

Mam pytanie jak puścić dźwięk z telewizora na amplituner (Denon 1611) poprzez kabel HDMI ??? Czy jest taka możliwość wogóle?? W instrukcji o podłączeniu kina domowego przez kabel optyczny (czyli złącze Digital Audio Out (Optical)), ale przez HDMI też musi być chyba taka możliwość, chociaż z tego co widzę wszystkie HDMI w telewizorze są IN (czyli wejścia)
Sam sobie odpowiedziałeś no to pytanie, zostaje ci tylko wyjście optyczne, słuchawkowe, lub SCART (brak synchronizacji dźwięku z obrazem)
Witam,

po zmianie w menu serwisowym wszystkie ustawienia zostają przywrócone do opcji default. Czy da się zapisać ustawienia na pendriva, jak np. jest w przypadku ustawień programów tv?

thx
Nie da się zapisać tych ustawień na penie. Zanim zaczniesz kopać w menu serwisowym dobrze jest zrobić sobie zdjęcia, zdaje się że ktoś w tym temacie już wstawiał linka do oryginalnych ustawień menu serwisowego.
Przetestowałem połaczenie internetowe kablem ale na dluzsza mete ta plątanina kabli moze denerwowac a pozatym ,
Mam liveboxa on posiada 2 wyjscia z czego 1 zajete przez tv a drugie przez internet do kompa.
Polecicie mi jakis schemat jak podlaczyc internet do tv??
Adapter wifi/ router/acces point?? Co bedzie najlepsze i za razem nie drogie?

Licze ze ktos sensownie napisze mi na ten problem i rozwiaze go ;)

Albo napiscie mi jak wy podlaczacie swoj tv do netu:)
Ile razy jeszcze zapytasz o to samo, już kilka osób udzieliło ci odpowiedzi. Kup w końcu najtańszy AP, podłącz kablem do TV i bezprzewodowo z liveboxem i problem z głowy.

PS. Wyprzedzając twoje pytanie: tak filmy w wysokiej rozdzielczości będą się ciąć.
 

tatu

New member
przyczyna???

Kiki jak wpadniesz na ten temat lub ktoś inny - interesuje mnie przyczyna tego wyglądu literki V na ciemnym i jasnym tle.(jeszcze na siatkowej)




Uploaded with ImageShack.us
Uploaded with ImageShack.us
 
Ostatnia edycja:

deywies

New member
Bez reklam
Kiki jak wpadniesz na ten temat lub ktoś inny - interesuje mnie przyczyna tego wyglądu literki V na ciemnym i jasnym tle.(jeszcze na siatkowej)

To jest problem samego nadawcy. Widać że część programów interpolują/ograniczają strumień (widać ewidentnie że jakość słaba jest). Np. program jeden z 10 leci normalnie jakość ok.


Na stronie:
Samsung Smart TV 2011
wskazuje wszystko że pojawiło się ONET TV. Ciekawe czy w Internet@TV też bedzie udostępniony widget?

Znając Samsunga pewnie nie, zresztą na d6500 na razie też go nie ma
 
Ostatnia edycja:

tommek82

New member
Sam sobie odpowiedziałeś no to pytanie, zostaje ci tylko wyjście optyczne, słuchawkowe, lub SCART (brak synchronizacji dźwięku z obrazem)

Ok dzięki za odpowiedź, a czy ktoś mógłby potwierdzić możliwość puszczenia dźwięku z C650 na amplituner wykorzystując funkcję ARC (Audio Return Channel). Tzn posiadając amplituner z tą funkcją oraz odpowiedni kabel HDMI (w standardzie 1.4a) można teoretycznie wysyłać zwrotnie sygnał dźwiękowy z Samsunga do amplitunera, pytanie tylko czy ktoś z Was to próbował i czy to działa?
 
Ok dzięki za odpowiedź, a czy ktoś mógłby potwierdzić możliwość puszczenia dźwięku z C650 na amplituner wykorzystując funkcję ARC (Audio Return Channel). Tzn posiadając amplituner z tą funkcją oraz odpowiedni kabel HDMI (w standardzie 1.4a) można teoretycznie wysyłać zwrotnie sygnał dźwiękowy z Samsunga do amplitunera, pytanie tylko czy ktoś z Was to próbował i czy to działa?


Pomysł pewnie dobry, ale Seria C650 raczej nie posiada HDMI 1.4 z funkcją ARC, lecz tylko 1.3
więć się nie da.
 

adrosx

New member
Witam wszystkich, jako ze to moj 1 post - i od razu zaczne dosc ostro.
Was to chyba ludzie popadlo z tym spamem !
Na jednej stronie czasem po kilka takich samych pytan, toz to sie w pale nie miesci, nie ma tu moderatora ?
przewertowalem prawie 150 stron tego tematu i az sie dziwie mojej cierpliwosci, wiekszosc userow tutaj piszacych to chyba zamiast mozg to ma ceglowke !
Co do samego TV zamowilem z e sklepu intenetowego 40C650, i mysle ze to bedzie najlepszy wybor dostosowany do moich skromnych potrzeb.
Sam tv testowalem juz u znajomego, i powiem jedno : Cudo cudo cudo. ;)
/edit literowki
 

maciejwl

New member
Zapytałem się Samsungowi czy są szanse na aktualizacje naszego internet@tv do poziomu Smart TV i oto taka odpowiedź:

"Na dzień dzisiejszy producent nie planuje rozbudowy usługi Internet@TV dla modeli "C" z 2010 roku."

Oby tylko widgety dawali te same co mają te nowe telewizory, szkoda jednak, że nie będzie przeglądarki internetowej :(
 

adrosx

New member
Zapytałem się Samsungowi czy są szanse na aktualizacje naszego internet@tv do poziomu Smart TV i oto taka odpowiedź:

"Na dzień dzisiejszy producent nie planuje rozbudowy usługi Internet@TV dla modeli "C" z 2010 roku."

Oby tylko widgety dawali te same co mają te nowe telewizory, szkoda jednak, że nie będzie przeglądarki internetowej :(

A ja to odczytuje jako że nawet nowych widget'ow moze nie byc...
 

BartekS1979

New member
Zakupiłem D-LINKA, przyszedł wczoraj, działa idealnie. W końcu mogę korzystać z z wigetów. Teraz tylko instrukcja obsługi i doczytać o PC Share manager, bo mi ustrojstwo plików nie chce po sieci wyświetlać ,ale to pikuś.
 

Wigash

New member
Niestety jest to prawdopodobne. Na ojca B7000 zniknął repertuar kin i jeszcze coś. U nas będzie top samo. Jedyna nadzieja w nieoficjalnych widgetach

Sent from my GT-I5800 using Tapatalk
 

coolbaczek

New member
dzisiaj pojawił sie nowy soft, wersja T-VALDEUC-3009.2,
changelog:
1. Title
2010 Model Firmware for self-upgrade
2. Applicable Model
LE**C6, 7, 8 Series
3. Description
* T-VALDEUC-3009.2

- Optimization to find the Service Channel for SkyD (Germany, Austria , Swiss Region)
- Improve ''11 Skype(MoIP) Camera screen is not showed
- When turning off and on after recording Guide plus (Only Italy)
- Improve Samsung Digital Camera''s specific MJPEG movie clip is not playbacked

polecam zaktualizować telewizorek, zawsze nowsza wersja zawiera oprócz opisanych oficjalnie zmian również unowocześnienia
 

fidodido

New member
Jest kup... ;-) pokusiło mnie do aktualizacji do wersji 3009.2 no się narobiło nie ma opcji menu serwisowego, czy ktoś się spotkał z taką przypadłością
 
Do góry