Samsung seria LE(xx) C650 - wszystkie wielkości (32C650 40C650...), wszystko o serii.

Miras33

Member
soft 3005.1

Czy nikt naprawdę nie ma zainstalowanego tego nowego softu aby podzielić się spostrzeżeniami.
Czy 3005.1 jest udany,czy też wprowadza jakieś zmiany na niekorzyść użytkownika.
Na pewno wiele osób jest zainteresowanych takim opisem.
(Proszę o nie pisanie postów typu "Zainstaluj sam" bo nie o to chodzi w tym forum)
Pozdrawiam.
 

jaguli

New member
PVR w c650

Jeśli chodzi o tą funkcję,jestem w zasięgu MUX 3 (TVP 1, 2, info, historia, kultura)
Standartowo dysk podpienty do usb na pilocie REC i nagrywa.
W Media Player pojawiła się dodatkowa ikonka "Nagrane prog TV", a w nim to co nagraliśmy.
Programy nagrane możemy kasować "pilotem".
Jeśli nagrywamy TVP 1 to nie da rady oglądać innego kanału (TV ma jeden tuner)
Wczoraj nagrałem film (1:50) zajmuje 4,5 GB.
Acha, automatycznie dochodzi również funkcja timeshift.
Oglądamy TVP1 ( DVB-T) wciskamy pauze na pilocie obraz się zatrzymuje, jak wrócimy wciskamy play i oglądamy dalej.
 
Ostatnia edycja:

piteron

Active member
Bez reklam
dzięki serdeczne za wyjaśnienie
ale nadal proszę o jakaś instrukcje krok po kroku.
Co do softu,ja go zainstalowałem i nie widzę większych zmian w stosunku do 3003,tak jak niektóre pliki mi nie działały ,tak nie działają,a na starszym problemu nie było,wiec nie polecam instalacji
 

janusdel

New member
A ja mam problem z włączeniem PVR. Przy punkcie 4 instrukcji z SamyGO po wejściu w Control - Hotel Option nie wyświetla się nic, mogę się co najwyżej cofnąć do tyłu. Tryb Hotel włączony wcześniej.

Wersja softu 1009, myślę, że tu może być problem.
Ktoś może wie od jakiej wersji softu możliwe jest włączenie PVR?
 

jaguli

New member
Kolega @madrej w sumie dobrze opisał, ale jeśli ma być krok po kroku.
W MENU SERWISOWYM PORUSZAMY SIE TYLKO GÓRA, DÓL.
A FUNKCJĘ WŁĄCZAMY, WYŁACZAMY KIERUNKIEM LEWO, PRAWO
COFAMY SIĘ (WYCHODZIMY) przyciskiem RETURN
1) Włączamy (on) TV, na pilocie wciskamy: MUTE 119 ENTER
Pojawi się lista i na samej górze będzie (na czerwono) HOTEL MODE OFF ( kierunek w prawo) i będzie ON.

2) Wyłączamy (off) TV
3)Wciskamy na pilocie: INFO MENU MUTE POWER ( TV się właczy i znów pojawi się lista)
4) Klawisz w dół, na "CONTROL" (i w prawo) kolejna lista, zchodzimy do "HOTEL OPTION" ( i w prawo)
zchodzimu do "Clone TV to USB" ( i w prawo) Wyskoczy "USB is not connected, chek the USB connection and try again" (tym się nie przejmuj) zatwierdzamy "OK"
5) Wciskamy Return (cofneliśmy się) przechodzimy na "SUB OPTION" (i tu jedziemy w dół, aż dojedziemy do "PVR SUPPORT" ( i w prawo) Zmieni się z "PVR Support OFF" na "ON"
6) Wciskamy przycisk Return, aż cofniemy się do opcji "HOTEL MODE" i zmieniamy z "ON" na "OFF"
7) Wyłączamy TV
Włączamy i wszystko jest, oprócz ustawień ( u mnie się zresetowały).
Mój soft 2001
Po włosku --> .youtube.com/watch?v=jtZfmjUuN1M
 
Ostatnia edycja:

Miras33

Member
Jeszcze o PVR

Czy w TV jest możliwe ustawienie załączenia i wyłączenia nagrywania,i czy TV musi być włączony czy starczy pozostawienie w czuwaniu aby nagrał się jakiś materiał.
 

jaguli

New member
@Miras33
Programowanie jest na zasadzie zaznaczenia w przewodniku EPG(na pilocie GUIDE), że ma nagrać. No i nagrywać możesz to co oglądasz przycisk rec, jak ponownie przyciśniemy rec mamy możliwość ustawienia po jakim czasie to nagrywanie zostanie przerwane w przedziale od 10 do 360 min.
Jak zaprogramujesz nagranie ( EPG ) telewizor możesz wyłaczyć, wystarczy jak jest na czuwaniu. Nagra, przed chwilą sprawdzałem.


@WiKiH
menu>ustawienia>ogólne>melodia>wyłączone
 
Ostatnia edycja:

jaguli

New member
@slavko80
TV sformatował sobie dysk bo mu NTFS nie odpowiadał.
Dysk jest widoczny w XP, ale chcąc go otworzyć na kompie pyta się czy go formatować. Pewnie jest to jakis Linuxowa partycja, jutro zobaczę co trzeba wgrać, żeby XP go zobaczył.
Jesli wierzyć to pliki zapisywane sa w .ts
 

piteron

Active member
Bez reklam
niestety ,ale nie można na zewnętrznym dekoderze nawet trybu hotelowego ustawić,z jednej strony szkoda,z drugiej mam nagrywarkę hdd.
Co do Yahoo,działać działa ,ale nadal nie wiem jak cofnąć się z jednej zakładki do drugiej,albo wychodzę całkowicie z przeglądarki ,albo oglądam to co wybrałem na poczatku
 
Ostatnia edycja:

wrohi

New member
PVR C650

A ja mam problem z włączeniem PVR. Przy punkcie 4 instrukcji z SamyGO po wejściu w Control - Hotel Option nie wyświetla się nic, mogę się co najwyżej cofnąć do tyłu. Tryb Hotel włączony wcześniej.

Wersja softu 1009, myślę, że tu może być problem.
Ktoś może wie od jakiej wersji softu możliwe jest włączenie PVR?


Mam ten sam problem soft 1003 z marca wszystko hula jak trzeba i nie wiem czy aktualizować.Mam kilka softów kusi mnie 2004.0 potem 3002 itd.
 
Ostatnia edycja:

madrej

New member
niestety ,ale nie można na zewnętrznym dekoderze nawet trybu hotelowego ustawić,z jednej strony szkoda,z drugiej mam nagrywarkę hdd.
Co do Yahoo,działać działa ,ale nadal nie wiem jak cofnąć się z jednej zakładki do drugiej,albo wychodzę całkowicie z przeglądarki ,albo oglądam to co wybrałem na poczatku

Przycisk Internet cofa zakładkę w Yahoo
 

duber

New member
koledzy testuje rozne adaptery wifi mam mozliwosc brania z sklepu i oddania jak nie trybi.po czym najszybciej poznac w tv ze adapter dziala.
ja patrze w ustawieniach-siec-i czy sie pojawia poza kabel inna funkcja.a na dole nie jest podswietlone lan...
mozna w ten sposob?
 

Exmorf

New member
Witam wszystkich ;) Posiadam model LE32C650, od pewnego czasu zaczęły się problemy, po podłączeniu jakiegoś urządzenia pod USB (dysk, pendrive) po jakimś czasie średnio po 5-10 minutach wyskakuje mi komunikat ,że urządzenie zostało odłączone po naciśnięciu Ok pojawia się okno ,że urządzenie na nowo podłączone i mogę znowu odpalić film.Połączenie jest zrywane na ułamek sekundy nie wiem czym jest to spowodowane podpinałem inny dysk różne pamięci zewnętrzne nadal to samo. Soft posiadam najnowszy 3005.1. Dodam ,że to samo dzieje się przy odtwarzaniu filmów jak i muzyki. Czy może ktoś z forum miał taką przypadłość? Jak myślicie czy to jest uszkodzenie płyty ?
 
Do góry