Samsung seria KS na 2016r. WSZYSTKO NA TEN TEMAT

Pan_S

New member
W moim, kupionym w przedsprzedaży 55KS9000 z obudową wszystko dobrze.

W rodzinie mają 55KS8000 i też wszystko się trzyma ...

Pytanie tylko jak duży procent jest tych z odchodzącą obudową?
 

Aksel

Member
Ja ostateczny werdykt wystawie jak pojawi się gra w HDR. Filmy już widziałem.

nie wirzu w to... Odlazła obudowa po lewej stronie telewizora, można paznokieć wsadzić i dociskanie nic nie daje. Ręce mi właśnie opadły.
 
Ostatnia edycja:

żagiel75

New member
Paznokieć to nic, ja w trakcie zakupu tv oglądałem 3 szt. ksów, nowe, i w każdym można było nawtykać zapałek. Już chciałem kupić mimo to, sam bym tą taśmę podkleił, ale obawiałem się że kurz zabije mi tv, w sensie syfu na matrycy.
 

Seizo

Active member
Bez reklam
i jeszcze dwa zdjęcia odnośnie zasięgu
Żeby było "śmieszniej", 2 metry dalej mam pseudokartę sieciową Asus Nano N10 którą dostałem gratis do zamówienia i nawet ona osiąga 30megsów mimo pingu 80!! Czyli w telewizorze jest karta gorszej jakości niż ta pseudo Asusa, super :D
...ale nie to wina routera, może zainstaluje stację nadawczą w chacie bo telewizor ma słabą kartę?
Faktycznie wszystko wskazuje na to że poszli po kosztach dosłownie przy każdym elemencie.
 

barburian

New member
Bez reklam
Chciałem kupić 65KS8000 ale chyba sobie odpuszczę bo jak mam
się potem wnerwiać że za 2-mce mi obudowa zacznie odstawać i potem wyjdą
kolejne kwiatki z serwisem ,to chyba skupie się na innych porównywalnych modelach w tej klasie za kilkanaście tyś.
 

Aksel

Member
Kolego RHJG Ty już lepiej sobie odpuść. Najpierw usilnie próbujesz mi wmówić przez wiadomości prywatne że jestem idotą i mam kupić router za kilkaset złotych a potem niby chcesz pomóc. Ręce opadają...
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Żal troche... tyle kasy i takie kompromisy, a przecież karta sieciowa to ich grosze kosztuje.
Dokładnie. Tym bardziej w dzisiejszych czasach niezrozumiałe jest montowanie gównianej karty sieciowej skoro wszystko idzie w kierunku smarta i playerów. Nikt normalny nie będzie ciągnął dodatkowego kabla i podpinał go do TV. Tym bardziej ci którzy mają router w zupełnie innym pomieszczeniu niż TV.
 

qubic

New member
no i stało się 60KS7000 staniał do 6999 na neo. poczekam może ceny jeszcze trochę ruszą to będzie można rozważyć zakup.
 

Aksel

Member
Odpowiedź szajsunga w sprawie wifi:
Natomiast w przypadku prędkości łącza, nie zalecamy wykorzystywania stron do testowania prędkości łącza poprzez przeglądarkę telewizora. Takie wyniki mogą być zaniżone z racji tego, że telewizor wykorzystuje infrastrukturę SmartHub do łączenia się z internetem. W przypadku wykorzystania stron do testów, na samym początku telewizor łączy się z usługą Smart, następnie ze stroną, po czym ruch wraca przez serwery Smart do przeglądarki telewizora. Z tego też względu wyświetlane wyniki na stronach z testami mogą się różnić od stanu faktycznego. Ewentualnie, w celu testu łącza proponuję sprawdzenie zachowania telewizora w chwili, gdy urządzenie będzie połączone z routerem za pomocą kabla LAN.


... no dobra ale to po lanie będzie działać a po wifi nie ?
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Odpowiedź w ogóle z czapy. Zakładam że po kablu pokaże maksymalną przepustowość łącza więc antena w tej karcie musi być kiepskiej jakości.
 
Do góry