Samsung seria E8000 - testy, opinie, wszystko o...

smoku666

New member
ja się po cichu czaiłem na 64D8000, ale jest sporo opinii w sieci że 64E8000 jest lepszy....

mam 3,5m do ściany, i jak patrze na moje 42 PDP LG (6 letnie) to stwierdzam że chce minimum 60', poniżej to bez sensu... oby tylko ceny dobre były i można myśleć...

dołączam się do pytania, Kiki planujesz test 64E8000 ??
 

czeski73

New member
Wcześniej pisałeś, że najchętniej zawiesiłbyś 64", za to 60" będzie idealna i optymalna do Twojego pokoju. Teraz piszesz, że 51" jest optymalny. Rozumiem, że wcześniejsze opinie to były przypuszczenia, a teraz oceniasz po zamontowaniu TV w domu.
Jeśli tak jest to biorę 51".

Jedno jest pewne że gdybym kupił 64'' to byłby kolos naprawde chciało się ale kaski szkoda nie żałuję że kupiłem 51'' jest naprawde duży i dla mnie wystarczający i tak z 4 metrów trzeba biegać wzrokiem po ekranie.:p
 

yhha

New member
hejka
wyciszenie dzwięku -wchodzisz w system , ogólne , reagowanie dzwiękiem
i tam sobie wyciszysz

ps. czeski73 masz te dodatki ipla, iplex itp.
 
Ostatnia edycja:

przemo73

New member
Bez reklam
Dzisiaj sieć podaje najniższą cenę tego TV w 51" w wysokości 5554 PLN. Przy 4060 za 51E6500 wszystko się normuje do poziomu zeszłorocznych modeli. Ponownie różnica między seriami wynosi około 1500 zeta, a modele E powoli łapią poziom cenowy poprzedników.
 

czeski73

New member
hejka
wyciszenie dzwięku -wchodzisz w system , ogólne , reagowanie dzwiękiem
i tam sobie wyciszysz

ps. czeski73 masz te dodatki ipla, iplex itp.

dzięki yhha za wyciszenie na infolini Samsunga powiedzieli mi że to wprowadzą bo to napewno oprogramowanie ha ha ha

Obraz jest bajerka

Co do Samsung Apss nie mam jeszcze Ipli i Iplexa mowili że sukcesywnie wprowadzają do nowych modeli

Wrzuć mi telefon do siebie na prv mam wiele pytań za dużo by pisać pozdro :confused:
 

Sozza

New member
Czy koledzy będąc w posiadaniu wieszaka

sanus.com/eu/en/products/visionmount/low-profile-mount/LL11

zamontowali by na nim PS51E8000? Czego mogę się spodziewać po powieszeniu plazmy tak blisko ściany?
 

kini0

New member
Bez reklam
A poza tym plazmy Panasa nie są takie cudowne żeby do nich cokolwiek porównywać... Sorki, ale nie chwytam ich magii
 

lm648

Banned
A poza tym plazmy Panasa nie są takie cudowne żeby do nich cokolwiek porównywać...
oraz dodam od siebie .............. i tyle płacić, a różnicę w kasie lepiej spożytkować w bardziej praktyczniejszy sposób :) po prostu wydać na przyjemności:) całego życia nie można spędzać przed TV:)
 
chyba wychodzi na to że czeski i inni którzy juz kupili dobrze sie bawią nowym sprzętem że szkoda im czasu na nas.... to chyba dobry znak ... nie ma na co narzekać?
 

yhha

New member
witam, jak narazie nic mnie nie zawiodło jestem bardzo zadowolony z nowego TV
odnosnie modułu nCAM HD - nie testowałem
jest tylko jedno ale ;) jak bym miał wiecej kasy kupił bym 64 cale
aha jeszcze jedno plazmy nie lubią bardzo jasnych pomieszczeń
 
dzięki yhha pomogłeś i "nie pomogłeś" gdyż ja tez myślę że 51wystarczy a pewnie wyjdzie ze mógłby być większy.....

a do jarwlo z Cyfrowym Polsatem raczej będzie działać(dodam że mam z modułem gdyż w CP są sparowane)?
 
Do góry