Samsung seria E6500 - testy, opinie, wszystko o...

jarwlo

New member
WItam,po pol roku poszukiwan i zmian dzisiaj stanal w pokoju nowy TV samsung E6500,podlaczony z nka pod euro chwilowo . Obraz lepszy niz z LCD jesli chodzi o SD, HD pelnego to jeszcze nie moge ocenic po sygnal idzie po euro ale programy nadawane w HD juz ladnie wygladaja.
Myslalem ze bedzie troche glosniejszy,moj 21 calowy LG jest glosniejszy no ale cienkie obudowy w terazniejszych TV ograniczaja moc,dzwiek oceniam bardzo dobrze.Nic wiecej nie sprawdzalem jeszcze.Pytanie na jakich ustawieniach wygrzewacie plazme na standartowych?? Wiem ze z 200 godzin trzeba by ja wygrzac :).Ogolnie jestem content :D

Good job, good choice :D witamy w świecie "SMART" :D
 

MITV

New member
WItam,po pol roku poszukiwan i zmian dzisiaj stanal w pokoju nowy TV samsung E6500,podlaczony z nka pod euro chwilowo . Obraz lepszy niz z LCD jesli chodzi o SD, HD pelnego to jeszcze nie moge ocenic po sygnal idzie po euro ale programy nadawane w HD juz ladnie wygladaja.
Myslalem ze bedzie troche glosniejszy,moj 21 calowy LG jest glosniejszy no ale cienkie obudowy w terazniejszych TV ograniczaja moc,dzwiek oceniam bardzo dobrze.Nic wiecej nie sprawdzalem jeszcze.Pytanie na jakich ustawieniach wygrzewacie plazme na standartowych?? Wiem ze z 200 godzin trzeba by ja wygrzac :).Ogolnie jestem content :D


Na standardowych ale kontrast mam ustawiony na 50. Nie wiem jak pozostali posiadacze i czy to ma znaczenie w nowych plazmach. Poprzedni telewizor też miałem LG 21" i tam w cale nie narzekałem na głośniki, tu chyba jest gorzej.
 

VIOLATOR74

Member
Bez reklam
Na standardowych ale kontrast mam ustawiony na 50. Nie wiem jak pozostali posiadacze i czy to ma znaczenie w nowych plazmach. Poprzedni telewizor też miałem LG 21" i tam w cale nie narzekałem na głośniki, tu chyba jest gorzej.
Gorzej nie bedzie,jest moze ciszej ale dzwiek mi sie wydaje taki pelniejszy,choc basu brakuje,no ale co mozna od TV wymagac,mam porownanie do LCD Philipsa szwagra to powiem ze jest dobrze :)
Ja dzwiek mam ustawiony na wzmocnieniu :)okulary mam model 4100 ktos pisal ze ma 3050 model,wiec widac rozne modele dawali a czym sie roznia to juz nie wiem
 
Ostatnia edycja:

Kleikadam

New member
No i dojechał wreszcie PS60E6500. Pierwsze wrażenie - OOOGGRROOMMNNYY :)
U mnie okulary model 3050. Co od razu dostrzegłem to niestety buczenie, aczkolwiek jeśli patrzymy normalnie na telewizor to z 1,5 metra już nic nie słychać.
Muszę się pochwalić że dostałem w pudełku(na pewno pomyłkowo) dwa piloty - jeden oryginalny od serii 6500 a drugi z serii 8000 :D.
 

VIOLATOR74

Member
Bez reklam
No i dojechał wreszcie PS60E6500. Pierwsze wrażenie - OOOGGRROOMMNNYY :)
U mnie okulary model 3050. Co od razu dostrzegłem to niestety buczenie, aczkolwiek jeśli patrzymy normalnie na telewizor to z 1,5 metra już nic nie słychać.
Muszę się pochwalić że dostałem w pudełku(na pewno pomyłkowo) dwa piloty - jeden oryginalny od serii 6500 a drugi z serii 8000 :D.
U mnie nawet stojac przy TV nie slychac zadnego buczenia,odnosnie buczenia juz ktos predzej pisal o 60 calowym ze mu buczy a o 51 calowym jeszcze nie slyszalem zeby buczal.

Kto z was podlaczal komputer do TV kablem hdmi-hdmi, jak widziany jest komp w TV jako dysk twardy czy ewentualnie da rade przez takie podlaczenie ustawic TV jako monitor
 
Ostatnia edycja:

art-e

New member
Ja mam 51 cali i odnośnie buczenia powiem tak:

- na standardowych ustawieniach żadnego buczenia nie słychać

- jak robiłem testy i przełączyłem na "Film" i w scenach gdzie jest dużo białego słyszałem lekkie buczenie ale jedynie w poblizu tv. Także uważam że nie jest źle
 

VIOLATOR74

Member
Bez reklam
Wlasnie powoli aktualizacji,nowszego softu nie ma,trochr zrywa mi wifi ,sygnal ns 3 kreski w drugim pokoju router wiec pociagne net kablem chyba.
Jak klikniecie w Tv na samsung smart to cos wam sie otwiera bo u mnie pokazuje tapete
Aktualizowalem I zginelai czesc widzetow ze smart ,te kidsy.fitnes,ktos tak mial?
 
Ostatnia edycja:

jarwlo

New member
Wlasnie powoli aktualizacji,nowszego softu nie ma,trochr zrywa mi wifi ,sygnal ns 3 kreski w drugim pokoju router wiec pociagne net kablem chyba.
Jak klikniecie w Tv na samsung smart to cos wam sie otwiera bo u mnie pokazuje tapete
Aktualizowalem I zginelai czesc widzetow ze smart ,te kidsy.fitnes,ktos tak mial?


Tak miałem ale jak zaktualizował wszystko i zainstalował to po włączeniu ponownym wszystko już było
 

VIOLATOR74

Member
Bez reklam
Jasnością, a dokładnie opisana jest ta różnica.....

.... na allegro :D


Co do buczenia u mnie na 51 cali też nic nie słychać
Jak jasnoscia ,i o co chodzi z tym allegro :Dbo jak widze to na aukcjach te okulary niczym sie nie roznia hehe,w kazdym razie model 4100 podobno najnowszy.
A jakie masz lacze,bo u mnie 3mb to tak sobie chodzi :(
 
Ostatnia edycja:

art-e

New member
U mnie jak włącze dźwięk to już żadnego buczenia nie słyszę a juz napewno nie jak siedze 4m od tv.

A że lubię głośno oglądać filmy ... :)
 

MITV

New member
Co to znaczy że żadnego buczenia nie słyszycie? Nawet jak przyłożycie głowę z tyłu do telewizora to też nic? Osobiście słyszę bzyczenie jak stoję bardzo blisko tv ale tak 1,5 metra od telewizora to już nie. Przy normalnym oglądaniu nic nie przeszkadza
 

VIOLATOR74

Member
Bez reklam
Co to znaczy że żadnego buczenia nie słyszycie? Nawet jak przyłożycie głowę z tyłu do telewizora to też nic? Osobiście słyszę bzyczenie jak stoję bardzo blisko tv ale tak 1,5 metra od telewizora to już nie. Przy normalnym oglądaniu nic nie przeszkadza
U mnie jest calkowita cisza nawet jak glowe za TV wloze :D
 
Ostatnia edycja:

atom2008

New member
Ktoś z Was wie gdzie można poczytać o zmianach w nowym sofcie do TV? Wczoraj pobrałem na TV nowy soft wer. 001021 i zastanawiam się co nowego on wprowadza. Nie wiem czy wcześniej w Samsung Apps był dostępny TVN Player, ale teraz jest i działa.
 
Ostatnia edycja:
Do góry