Samsung seria B650 (32b650, 37b650, 40b650, 46b650) test, opinie, wszystko o serii...

Ryszard48

Member
Zastanawiam się czy będzie dostępna aplikacja Hbbtv na naszych LCD czy będzie tak jak z większością witgetow ,czyli marnie ,ale może się mylę .Mam nadzieje ze koledzy geo650 & moras86 coś na to poradzą



 
Ostatnia edycja:

SATAn_

New member
Bez reklam
Nie pamietam ale chyba na 2005 dziala skrot z pilota do zapisywania listy.

O nowych Widgetach raczej mozecie zapomniec, bo juz od 2 lat nic niedodali nowego.
 

baasior

New member
Witam

Chciałbym dodać parę funkcji z samygo głównie dts itd. Zgrałem samygo dca 0.2 na tv klikam na to ale dalej nie działa dźwięk z dts. Czy mógłby ktoś kto ma wszystkie te aplikacje dodatkowe opanowane zostawić swoje gg żeby pogadać? Z góry dziękuję za pomoc.
 

pedro_78

New member
Bez reklam
Witam

Chciałbym dodać parę funkcji z samygo głównie dts itd. Zgrałem samygo dca 0.2 na tv klikam na to ale dalej nie działa dźwięk z dts. Czy mógłby ktoś kto ma wszystkie te aplikacje dodatkowe opanowane zostawić swoje gg żeby pogadać? Z góry dziękuję za pomoc.

Po pierwsze, jaki masz soft w TV? Czy pena masz w fat32?
 

baasior

New member
Po pierwsze, jaki masz soft w TV? Czy pena masz w fat32?

Soft mam oryginalny, nie wiem jaki dokładnie (jak to sprawdzic?:). Tv mam jakies 4 lata. Pena mam w fat 32. Udało mi sie zrobic wieksze żółte napisy oraz korekcje proporcji obrazu której zresztą nie umiałem wyłączyć, znikły ustawienia fabryczne ( dopasuj i oryginalne) po wył z prądu wróciły:) Zależy mi najbardziej na tym dtsie ale jak klikam to znika obraz na 3s ale i tak nie działa potem.
 
Ostatnia edycja:

pedro_78

New member
Bez reklam
Soft mam oryginalny, nie wiem jaki dokładnie (jak to sprawdzic?:). Tv mam jakies 4 lata. Pena mam w fat 32. Udało mi sie zrobic wieksze żółte napisy oraz korekcje proporcji obrazu której zresztą nie umiałem wyłączyć, znikły ustawienia fabryczne ( dopasuj i oryginalne) po wył z prądu wróciły:) Zależy mi najbardziej na tym dtsie ale jak klikam to znika obraz na 3s ale i tak nie działa potem.

Jeżeli działają inne aplikacje, to ta też musi. Spróbuj inną wersję, u mnie działa bez zarzutu SamyGo DCA 0.2 (musi być skopiowane do pamięci TV, z pena nie zadziała) Download SamyGO from SourceForge.net
Co do korekcji obrazu trzeba pamiętać żeby przed wył. TV przywrócić ustawienie obrazu na "dopasowany", a jak zapomnisz, to po prostu uruchomić aspect ratio jeszcze raz i opcję się pokażą.
Pamiętaj że SamyGO DCA robi z dts downmix do stereo, więc jeżeli masz jakieś kino 5.1 to ta opcja nie za bardzo się sprawdza.
 

baasior

New member
Ściągłem samygo z linku który mi podałeś, ale dalej nie działa. Ściągłem też 0.3 i dalej nie działa. Nie wiem może ja coś źle robię. Zwyczajnie po zgraniu na tv (ale samego folderu samygo dca, nie wszystkiego co po rozpakowaniu się pojawia bo inaczej nie widzi nic) klikam, obraz znika próbuje wł. film ale dalej kodek audio nie obsługiwany.
 
Ostatnia edycja:

pedro_78

New member
Bez reklam
Ściągłem samygo z linku który mi podałeś, ale dalej nie działa. Ściągłem też 0.3 i dalej nie działa. Nie wiem może ja coś źle robię. Zwyczajnie po zgraniu na tv (ale samego folderu samygo dca, nie wszystkiego co po rozpakowaniu się pojawia bo inaczej nie widzi nic) klikam, obraz znika próbuje wł. film ale dalej kodek audio nie obsługiwany.
Rozumie że uruchamiasz aplikację z Content Library/Gra, jeżeli tak to chyba zostaje już tylko jedna opcja, sprawdź czy nie masz przypadkiem TV ze slotem CI+? Bo wtedy trzeba to trochę inaczej zrobić.
 

baasior

New member
Rozumie że uruchamiasz aplikację z Content Library/Gra, jeżeli tak to chyba zostaje już tylko jedna opcja, sprawdź czy nie masz przypadkiem TV ze slotem CI+? Bo wtedy trzeba to trochę inaczej zrobić.

Tak uruchamiam z content/gra, i mam z boku gniazdo common interface.
 
Ostatnia edycja:

rkom

New member
Cyfrowe kanały naziemne cyfrowe kanały z kablówki

Samsung 37B650. Czy jest możliwość ustawienia cyfrowych kanałów naziemnych i równocześnie cyfrowych kanałów z kablówki. Kablówka nadaje cyfrowe kanały niekodowane więc nie potrzeba żadnego osobnego tunera. Gdy wyszukam cyfrowe kanały naziemne to pokazują się na liście. Następnie włączam wyszukiwanie cyfrowych kanałów kablowych. Wyszukane kablowe kanały cyfrowe kasują wcześniejszą listę cyfrowych kanałów naziemnych.
 

SATAn_

New member
Bez reklam
Da sie, kiedys tak zrobilem ale nie powiem Ci jak. jeden minus to taki ze trzeba bylo przelanczac sie pomiedzy "listami" cos jakbys przelanczal sie miedzy TV a innym urzadzeniem. Mialem liste analogowa i cyfrowa z kablowki.
 

Firel246

New member
Od niedawna weszła w życie cyfryzacja i odbiór tv naziemnej.
Zrobiłem to w moim tv, i kanały które mi wyszukało:
TVP 1 HD
TVP 2 i 3
Polsat(Sport info)
TVN
TV4 i TV6
Puls
TVN 7
i tam jeszcze jakieś typu radio ESKA.

Natomiast moim pytaniem jest, dlaczego nie wyszukuje mi TVP 2 HD? Zewsząd dobiegają informacje iż zarówno TVP 1 i TVP 2 są nadawane w HD.
 
Do góry