Samsung seria B650 (32b650, 37b650, 40b650, 46b650) test, opinie, wszystko o serii...

jacek375

New member
Jak się orientuję to TVP2HD nadawany jest na razie tylko z MUX3 i nie każdy go ma.
Ja np. odbieram TV cyfrową z Jemiołowa w lubuskim i niestety tez nie mam jak na razie TVP2HD.... może kiedyś hehehe
 

SATAn_

New member
Bez reklam
Od niedawna weszła w życie cyfryzacja i odbiór tv naziemnej.
Zrobiłem to w moim tv, i kanały które mi wyszukało:
TVP 1 HD
TVP 2 i 3
Polsat(Sport info)
TVN
TV4 i TV6
Puls
TVN 7
i tam jeszcze jakieś typu radio ESKA.

Natomiast moim pytaniem jest, dlaczego nie wyszukuje mi TVP 2 HD? Zewsząd dobiegają informacje iż zarówno TVP 1 i TVP 2 są nadawane w HD.

MAsz spis co na jakim MUXie jest

Emitel - Naziemna telewizja cyfrowa DVB -T

Jesli niewyszukuje wszystkich kanalow, usun je i wyszukaj ponownie - czasem niewyszuka wszyskich.
 

SATAn_

New member
Bez reklam
Zmienilem w menu serwisowym mobel na UB8000 -wniosek, brak roznic wizualnych.

Pytanie: Wlacvzyl ktos tryb hotelowy w B650 ?
 

mm4738

New member
Mam problem z zegarem.
Wykonałem reset tv ale nic to nie dało.
Zegar ustawiony na automat pokazuje czas t-1. Jest teraz 20.12, a tv pokazuje 19.12. W EPG to samo - czas t-1.
Przestawienie na ręczny powoduje, że czas jest OK, ale w EPG bez zmian czas z opóźnieniem.
W telegazecie czas jest OK.
Jest na to jakaś rada ?
 

jurek0

New member
mam problem z logowaniem do Youtube - hasło i login ok, ale podejrzewam że po połączeniu konta youtube z googlowym jest problem. Ktoś ma podobnie czy to jednak coś nie tak z hasłem/loginem?
Tak przy okazji - można sie jeszcze spodziewać jakichś ciekawostek /ze strony samygo pewnie tylko/ na serię B650 czy już raczej nie będzie nic rozwijane?
--
jureko
 

lopez66

New member
mam problem z logowaniem do Youtube - hasło i login ok, (...)
--
jureko

U siebie stwierdzam błąd w sofcie TV. Otóż podczas wpisywania loginu i hasła dostępu do usług (YouTube, Picassa) gdy kursor znajduje się w polu LOGIN, obok widoczna jest klawiatura działająca tak jak przy pisaniu SMS, czyli pod klawiszem znajduje się kilka liter.
Natomiast gdy zatwierdzę login i kursor przejdzie w pole HASŁO - klawiatura obok jest już inna (zwalona) i każdej cyfrze przypisana jedna litera:
1-a, 2-b, 3-c ... 9-i.
Tak więc u mnie w TV nie jest możliwe wybranie jakiejkolwiek litery z przedziału J-Z.
Cóż... zmieniłem hasło dostępu do usług google na złożone z liter A-I oraz cyfr 1-9.
W ten sposób rozwiązałem swój problem.

Ja natomiast mam taki problem:
Chciałbym móc zmienić kolejność wyświetlania źródeł sygnału.
Używam dekodera podłączonego do hdmi1.
Po wciśnięciu na pilocie SOURCE wyświetlana jest lista wyboru źródeł i dla uzyskania celu muszę zejść w dół 4 pola. (z TV na Złącze1, Złącze2, PC i HDMI1).
Czy nie dałoby się zamieszać tą listą, żeby pozycja HDMI1 była bezpośrednio pod TV :) ??
 

pedro_78

New member
Bez reklam
U siebie stwierdzam błąd w sofcie TV. Otóż podczas wpisywania loginu i hasła dostępu do usług (YouTube, Picassa) gdy kursor znajduje się w polu LOGIN, obok widoczna jest klawiatura działająca tak jak przy pisaniu SMS, czyli pod klawiszem znajduje się kilka liter.
Natomiast gdy zatwierdzę login i kursor przejdzie w pole HASŁO - klawiatura obok jest już inna (zwalona) i każdej cyfrze przypisana jedna litera:
1-a, 2-b, 3-c ... 9-i.
Tak więc u mnie w TV nie jest możliwe wybranie jakiejkolwiek litery z przedziału J-Z.
Cóż... zmieniłem hasło dostępu do usług google na złożone z liter A-I oraz cyfr 1-9.
W ten sposób rozwiązałem swój problem.

Wystarczy wcisnąć przyciski przewijania i pokazuje się reszta literek :hihi:
 

Ryszard48

Member
Próbował już ktoś oglądać EURO 2012 z audiodesktypcją w TVP 1HD zamiast słuchać Szpaka to można delektować się głosem Zimocha.Jak tak to jak włączyć audiodesktypcje ,bo u Mnie jak naciskam AD na pilocie to nic się nie zmienia
 

bluebob

Member
No właśnie. U mnie też się nic nie dzieje jak naciskam AD na pilocie. Pisze, że niby opis audio włączony, ale nic się nie zmienia.
Dodatkowo zrobiłem Factory Reset, bo ostatnio miałem kłopoty z dźwiękiem, bo zamiast normalnie to było słychać metalicznie i przestała mi działać telegazeta. Po FR wszystko wróciło do normy, ale opis audio nadal nie działa tak jak u kolegi Ryszard48.

PS. Może było, a może nie, ale Factory Reset nie kasuje zawartości w Content Library, czyli np.: tego co nagraliśmy sobie np.: od SamyGo.
 
Ostatnia edycja:

bluebob

Member
Sprawdziłem jeszcze wczoraj czy AD działa na innym kanale i na TVN działa. Leciał akurat film (Zabójcza broń 2) i dało się oglądać w oryginale, ale przełączanie ścieżki klawiszem AD nic nie daje. Trzeba wejść w menu i sobie tam zmienić w dźwiękach język ścieżki na niezidentyfikowany.
Też tak macie? Jak dla mnie trochę to bez sensu, bo po co ten przycisk na pilocie, jak trzeba w menu grzebać.
 
Do góry