Samsung seria B650 (32b650, 37b650, 40b650, 46b650) test, opinie, wszystko o serii...

molos

New member
u mnie tez nie dziala internet na b 650,ale pokombinowalem i znalazlem rozwiazanie zeby dzialal, odlaczm kabel internetu od tv, na tv wyswietla sie ..laczenie,, start .. wlaczam kabel internetowy do tv ...i dziala wszystko. Jesli pomoglem to OK.
 

marioximus

New member
u mnie tez nie dziala internet na b 650,ale pokombinowalem i znalazlem rozwiazanie zeby dzialal, odlaczm kabel internetu od tv, na tv wyswietla sie ..laczenie,, start .. wlaczam kabel internetowy do tv ...i dziala wszystko. Jesli pomoglem to OK.

Kolego, fajnie by było gdyby Twój sposób się sprawdzał, ale niestety tak nie jest... To nie działa :cry:
 

korfu01

New member
Może ktoś pomoże jak przejść z softu 3001.1 na ten stary. Próbowałem z Paczki powrót do softu 2005 ale nic nie pomogło, jestem laikiem więc chodzi mi o prosty sposób nie potrafie i nie znam się na programowaniu i języku programisty. Ale może komuś się udało albo może ktoś opisze bardzo dokładnie precyzyjnie aby laik zrozumiał. Proszę o pomoc.


Pobawiłem się z tej strony
wiki.samygo.tv/index.php5/Forced_revert_back_to_older_firmware#Force_firmwar e_back_.28FFB.29

i jedyne co mi sie udało to powrót do softu 3000.2 -- data obecnej wersjo to 21.04.2010 mam jeszcze możliwość powrotu do 3001.1 ale w żaden sposób nie mogę na wcześniejsza.
 

molos

New member
Kolego, fajnie by było gdyby Twój sposób się sprawdzał, ale niestety tak nie jest... To nie działa :cry:

spruboj jeszcze raz powinno na 100% hulac, moze cos nie tak robisz, odlacz kabel od internetu i wlacz tv niech sie wgra, nie wylaczaj tv, tylko przycisnij klawisz na pilocie internet, i powinno hulac.
 

desper

New member
spruboj jeszcze raz powinno na 100% hulac, moze cos nie tak robisz, odlacz kabel od internetu i wlacz tv niech sie wgra, nie wylaczaj tv, tylko przycisnij klawisz na pilocie internet, i powinno hulac.

potwierdzam DZIAŁA!!!

tylko z takim uruchamianiem to tak jak by dalej nie działało....
 

CHRIS7779

New member
Internettv

A czy na TV uruchomiles serwer FTP poprzez SamyGO Control Center
Ja uruchamiałem ten serwer i teraz mam problem z internetem - "usługa nieobsugiwana"
Prośba o poradę jak z tego wybrnąć.
Ps. Jak wyjmę kabel sieciowy to się uruchamia, a jak uruchamiam z podłączonym to blok.
PLEASE.
 

desper

New member
Ja uruchamiałem ten serwer i teraz mam problem z internetem - "usługa nieobsugiwana"
Prośba o poradę jak z tego wybrnąć.
Ps. Jak wyjmę kabel sieciowy to się uruchamia, a jak uruchamiam z podłączonym to blok.
PLEASE.

to nie ma żadnego znaczenia, uruchominienie FTPa nie spowodowało zablokowania Internet@TV
 

natju

New member
Pisałem w tej sprawie z konsultantem samsunga na czacie, napisał mi że są w trakcie ustalania przyczyny bla bla bla wniosek z tego, że to samsung coś skopał;]
 

marioximus

New member
Odpowiedź z Samsunga:

"Szanowny Kliencie
W imieniu firmy Samsung, serdecznie dziękujemy za kontakt.
W odpowiedzi na zgłoszenie pragniemy poinformować:

Obecnie usługa youtube nie działa prawidłowo. Trwają prace nad nową wersją oprogramowania dla poprawienia działania usługi. Sugeruje co pewien czas sprawdzać na stronie New URL, w zakładce „Wsparcie”, dział „Centrum pobierania”, czy jest dostępna nowa wersja.

Z chęcią udzielimy odpowiedzi na ewentualne następne pytania."
 

SATAn_

New member
Bez reklam
Mogli by dodac jakies widgety z C, a nie zmuszac do kupna nowego TV :) choc nie wierze w to ze Samsung zrobi nowy soft, predzej poprawia blad i tyle bedzie z atualizacji.
 

baasior

New member
Swoją drogą w przypadku gdyby samsung taką funkcję wyłączył to nie wiem czy nie można by się ubiegać o zwrot kasy za tv, ponieważ wtedy towar jest nie zgodny z umową.
 
Do góry