Samsung seria B650 (32b650, 37b650, 40b650, 46b650) test, opinie, wszystko o serii...

szuineg

New member
tak,da rade to jakos ustawic?

W media player masz tylko możliwość ustawienia rozmiaru oryginalnego, lub dopasowanego. Media player zachowuje proporcje, więc to czy masz pasy czy nie zależy od rozdzielczości pliku, jego formatu, np. 16:9 masz cały obraz, a 21:9 będziesz miał pasy u dołu i góry, 4:3 będziesz miał pasy po bokach.
Do zmiany wyświetlania, przy zmianie proporcji służy aplikacja Aspect Ratio i tam masz dostępne opcje:
Fit (dopasuj)
Original
Full Screen (pełny ekran) 4:3
Non Anamorph
Anamorph
16:9
1.85:1
2.35:1
2.37:1
2.39:1
2.76:1
 

Nomadczyk

New member
W media player masz tylko możliwość ustawienia rozmiaru oryginalnego, lub dopasowanego. Media player zachowuje proporcje, więc to czy masz pasy czy nie zależy od rozdzielczości pliku, jego formatu, np. 16:9 masz cały obraz, a 21:9 będziesz miał pasy u dołu i góry, 4:3 będziesz miał pasy po bokach.
Do zmiany wyświetlania, przy zmianie proporcji służy aplikacja Aspect Ratio i tam masz dostępne opcje:
Fit (dopasuj)
Original
Full Screen (pełny ekran) 4:3
Non Anamorph
Anamorph
16:9
1.85:1
2.35:1
2.37:1
2.39:1
2.76:1

Dzieki za informacje,a ta aplikacje skad moge sciagnac?
 

Firel246

New member
Umieszczasz to na pendrive, a potem:
Właczasz TV
Wchodzisz w Content Library, do Zarządznie treściami
po lewej stronie: USB->Wybierasz swoje USB->Gry i tam będziesz miał skrypt który umieściłeś na pendrive'ie.
 

Nomadczyk

New member
Umieszczasz to na pendrive, a potem:
Właczasz TV
Wchodzisz w Content Library, do Zarządznie treściami
po lewej stronie: USB->Wybierasz swoje USB->Gry i tam będziesz miał skrypt który umieściłeś na pendrive'ie.

Zrobiłem tak jak pisałeś, ale wchodząc w korekcje proporcji obrazu wyskakuje mi komunikat niedostępne. Co to może być?
 

heros120

New member
Witam,
Mam pytanie, w jaki sposób mam zamontować moduł dostępowy conax technisat cx do telewizora le32b650?, pytam ponieważ nie chce niczego urwać w tv. Próbowałem wsadzić moduł dostępowy napisem "modelu firmy" na zewnątrz jak i do środka ale nie chce wejść. Oczywiście w instrukcji obsługi nie ma, żadnej informacji jak to poprawnie wykonać.
 

szuineg

New member
Wczoraj trochę się bawiłem i sprawdzałem skróty i komenda:
Mute + 9 + 4 + 8 + Exit - opisana w samygo wiki jako Content Library menu, uruchomiła sinik widgetów yahoo. Oczywiście w wyborze kraju nie było polski, ale po skonfigurowaniu silnika menu było częściowo po polsku.
Po zamknięciu tego silnika widgetów i uruchomieniu internet@tv funkcja startowała od nowa (tak jak w nowym TV) oczywiście wszystko się zresetowało (usunęło doinstalowane ręcznie widgety). Funkcja byłaby interesująca gdyby można było w szybki sposób przełączać się pomiędzy widgetami samsunga a yahoo bo dla silnika yahoo są dostępne narzędzia deweloperskie i można by pisać swoje widgety.
 
Ostatnia edycja:

juli100

New member
pobierasz ze strony Morasa, Umieszczasz to na pendrive, a potem:
Właczasz TV
Wchodzisz w Content Library, do Zarządznie treściami
po lewej stronie: USB->Wybierasz swoje USB->Gry i tam będziesz miał skrypt który umieściłeś na pendrive'ie
 

szuineg

New member
pobierasz ze strony Morasa, Umieszczasz to na pendrive, a potem:
Właczasz TV
Wchodzisz w Content Library, do Zarządznie treściami
po lewej stronie: USB->Wybierasz swoje USB->Gry i tam będziesz miał skrypt który umieściłeś na pendrive'ie

tyle że DCA module należałoby skopiować do pamięci TV bo uruchamianie z pendriva może powodować reset TV.
 

sam650

New member
Witam,
Mam pytanie, w jaki sposób mam zamontować moduł dostępowy conax technisat cx do telewizora le32b650?, pytam ponieważ nie chce niczego urwać w tv. Próbowałem wsadzić moduł dostępowy napisem "modelu firmy" na zewnątrz jak i do środka ale nie chce wejść. Oczywiście w instrukcji obsługi nie ma, żadnej informacji jak to poprawnie wykonać.

Proponuję zajrzeć czy nie są zgięte bolce (piny) gniazda w TV. Przyda się do tego latarka i wprawne oko.
Moduły wsadza się przeważnie "górną" etykietą skierowaną do tyłu (jak pamiętam). Karta nie chowa się całkowicie w obudowie TV (wchodzi około 1/2). Nic na siłę. Nie ma żadnego kliku. Karta "wbija się" w bolce na ok. 0,5cm. Przy okazji pytanie: a co ma być w tym module? karta do kablówki czy co?
 
Ostatnia edycja:
Do góry